Zadania Magnata/Gubernatora
#76
Magnat mówił przecież bardzo wyraźnie:
//I co najważniejsze. Nie próbuj nawet usuwać Sędziego zanim Larius nie opuści ratusza miejskiego.

Poza tym to logiczne... Ale ok, powodzenia dalej  Faja
Odpowiedz
#77
Panowie kto jest 3 gwardzistą prócz Adamo i Peregiano? Obawiam się że to ktoś stojący na lewym murze przed wejściem do siedziby magów ognia a zauważyłem że ciągle ktoś tam leży na glebie lub znika...
Odpowiedz
#78
Trzebor chyba, w wersji 1.01 czasem ginął sam z siebie
Odpowiedz
#79
To jak to zadanie wykonać?
Odpowiedz
#80
ożywić Trzebora  :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#81
Jego ciała nie ma na murze.. Co mogę zrobić?
Odpowiedz
#82
VLK_4101_Trzebor
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#83
Mam mały,a zarazem duży problem,z Teofilem i jego dead. Próbowałem już po x enty i cały czas leży trupem w ZO,a nie mogę ukończyć misji,i tym samym rozwinąć kolejnej od Magnata. Jakaś rada ? ,czy tylko użycie kodu pozostaje ?
Odpowiedz
#84
Marvin + F8 polecam, ja tak zrobiłem i przeszedłem spokojnie grę.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#85
Jeśli nie chcesz używać kodu, możesz zagadać do niego odrazu po tym jak chce się teleportować - jego WP się nie zmieni, ale misję można ukończyć, a gra toczy się dalej.
Odpowiedz
#86
Czy można zostawić sobie ten wątek na 5R?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#87
Raczej można, tego wątku i tak nie da się wykonać wcześniej. Co najwyżej pierwsze zadania od Wrzoda zrób w R4, bo dialogi są tak napisane, że w R5 byłyby trochę nielogiczne, więc nie wiem czy to się jakoś nie blokuje.
Odpowiedz
#88
Panowie, istnieje jakiś kod na przywołanie gwardzisty Trzebora? Próbowałem unikać konsoli jak ognia, dlatego dwukrotnie musiałem powtarzać grę od początku, ostatnio z powodu zniknięcia Xardasa, też byłem zmuszony nadrobić z 5 godzin gry, byleby tylko konsoli nie używać, ale teraz chyba nie mam innego wyjścia. Facet leżał nieżywy po przyjściu do zamku w 4 rozdziale na murze, ale prawdę mówiąc nie przejąłem się jego losem zbytnio, bo nie sądziłem, że Trzebor, który jest jednym z wielu gwardzistów na zamku będzie mi jeszcze do czegoś potrzebny, dlatego nie zamierzałem wczytywać gry do nie wiadomo jakiego save'a sprzed jego śmierci, tym bardziej, że nie wiedziałem, kiedy do tego incydentu dokładnie doszło. Prawdopodobnie spadł z dość dużej wysokości na dół do orków, a jego ciało pojawiło się na murze. W każdym razie ja się do tego z pewnością nie przyczyniłem, ewentualnie, w co wątpię, zrobiłem to nieświadomie. Tak czy siak mleko się wylało. Podejrzewam, że wątek z Magnatem Wrzodem jest jednym z najciekawszych, znając moje szczęście, ale może jest to tylko zadanie poboczne, dla którego nie warto ryzykować pojawienia się błędów z powodu użycia konsoli. Jakieś rady?
Odpowiedz
#89
Zapewne wersja 1.01.
Jest tam taki pewien błąd rutyn powodująy że Trzebor nie żyje w pewnych syuacjach, po zmianie na rutynę nocną.
Należy go ożywić kodem. Ja chwilowo nie mam dostępu do skryptów.

W wersji 1.2 ten błąd został usunięty.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#90
Raczej nie będę rozpoczynać przygody po 107h grania od początku, dlatego zaryzykuję i skorzystam z kodu. Dzięki za informację Lewkooo. Poszukam.

Przywołałem go za pomocą tego kodu, ale ma tylko opcję"KONIEC". Może to ma jakiś związek z tym, że jego zwłoki wciąż leżą na murze?

Teraz to już totalnie zgłupiałem. Nie mam pojęcia czy spróbować ożywić jego ciało leżące na murze, czy może czekać bezsensownie na pojawienie się u "drugiego" Trzebora, którego przywołałem opcji dialogowej?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości