Zadania Magnata/Gubernatora
#91
Czemu go najzwyczajniej w świecie nie ożywisz?
Odpowiedz
#92
Żeby był dialog z Trzeborem chyba trzeba było najpierw porozmawiać z innym strażnikiem wybranym przez Magnata (był on w pobliżu więzienia). Może z nim nie rozmawiałeś i dlatego u Trzebora masz tylko opcję Koniec.
Odpowiedz
#93
Problem rozwiązany. Wystarczyło porozmawiać z gwardzistami w odpowiedniej kolejności. Najpierw z Adamo, później z Peregrino i na końcu z Trzeborem.
Odpowiedz
#94
Panowie, gdzie rozpocząć poszukiwania pierścienia dla Teofila? Wydaje mi się, że była jakaś wzmianka na ten temat w dialogu z nim, ale tradycyjnie z powodu natłoku nowych questów umknęło mi z pamięci.

Wybaczcie, nie ten temat...
Odpowiedz
#95
popytaj w Klasztorze Nowicjuszy
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#96
Siedziba Gildii Kupców... z kim dalej rozmawiać po Iglerio?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#97
odpowiadam - czyj dom w Górnym Mieście stoi aktualnie pusty lub jego właściciel wybiera się w podróż?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#98
Dla mnie ten quest ewidentnie należy do Gildii Kupców.Tak czy inaczej dzięki.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#99
Nie, ponieważ jest jasno powiedziane coś w stylu "Jesteś teraz Gubernatorem, masz rozległe znajomości..." czy jakoś tak.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No jest tak powiedziane i co z tego? To jest jasny warunek otrzymania tego questa,ale nie należy on do wątku gubernatora.Ewidentnie pomagamy Gildii Kupców, a to ze Tireon wykorzystuje nasze wpływy to skutek wątku Magnata i Gubernatora.Rozumiem ze według tego zadanie z Miguelem jest tak samo przypisane do tego wątku?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak , też jest do niego przypisane. 
Żadnego z tych zadań nie można wykonać bez posiadania określonej "reputacji" w mieście, co jest zaznaczone tak w warunkach skryptowych jak i w dialogach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zniknął mi Teofil nie ma go w Zjednoczonym Obozie ani w jaskini koło NO. A jest mi jegomość potrzebny do zadania....
Odpowiedz
w temacie Zjednoczony Obóz od posta 173 masz coś na ten temat
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wiem, czytałem to już. Umiem ożywiać trupy. Ale nawet trupa nie ma.
Odpowiedz
Czy zadanie "Ludzie z Górniczej Doliny" i dokończenie zadania "Lojalni Słudzy magnata" zamykają wątek Magnata Gregorin X aka "Wrzoda"?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości