Zadania Magnata/Gubernatora
ZADANIA MAGNACKIE
Pancerz dla Magnata
Doradca Magnata
Lojalni słudzy Magnata
Ludzie z Górniczej Doliny

do tego dochodzą cztery zadania gubernatorskie wynikające z tego że jesteśmy Gubernatorem, przy czym tylko jedno zleca Magnat dla wszystkich. Jedno zleca tylko magom Wody i Ognia, a dwa musimy wyczaić sami w grze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja miałem takie zadania:
- Akcaja z pozbyciem się Lariusa i przejęcie obowiązków Gubernatora,
- zadanie "I sprawiedliwość dla wszystkich",
- zadanie z pomocą dla Miguela w znalezieniu pracy (pojawiło się jak zostałem Gubernatorem),
- zadanie ze znalezieniem siedziby dla Gildii Kupców (pojawiło się po zostaniu Gubernatorem),
Nie zauważyłem aby jeszcze jakieś zadania się pojawiły w związku z nowo piastowaną pozycją.
Odpowiedz
(15.12.2016, 11:08:53)Lord Hagen napisał(a): Nie zauważyłem aby jeszcze jakieś zadania się pojawiły w związku z nowo piastowaną pozycją.
hehe, słabo czytasz?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy zadanie z tymi trzema gwardzistami dla Wrzoda, da się załatwić od ręki czy są jakieś warunki typu "rozdział 5" czy wykonanie jakiegoś innego zadania. U Paladynów żadnej opcji nie mam. U gwardzistów tak samo.
Odpowiedz
(05.01.2017, 12:26:39)Maniaks napisał(a): U gwardzistów tak samo.
Czyżby? A rozmawiałeś z Adamo?
Odpowiedz
Czy zadanie "Lojalni ludzie Magnata" można wykonać w IV rozdziale czy dopiero w V? Bo stanąłem w miejscu w sprawie Omida i nie pamiętam, czy trzeba czekać na rozwój wydarzeń w kolejnym rozdziale czy to już w tym powinno się to dokonać.
Odpowiedz
Arto zgodzi się na jego odejście dopiero po wykonaniu zadania "Ludzie z Górniczej Doliny".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hmm no wiec nie mam tego zadania. Moge spokojnie isc na smoki i zamykac rozdzial czy jednak powinienem jeszcze to zadanie od kogos otrzymac?
Odpowiedz
Jest to zadanie magnackie, które zleca Garingor X gdy mamy status Gubernatora oraz wykonane trzy zadania z zestawu Zjednoczony Obóz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kto może zostać oddanym sługą dla Garingor'a X - brak mi pomysłu, mogę liczyć na podpowiedź ???
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
Należałoby sprecyzować kogo już masz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(01.09.2017, 11:29:23)Memorius napisał(a): Należałoby sprecyzować kogo już masz.

Teofil został doradcą magnata, załatwiłem 3 strażników, pozostał mi służący oraz architekt ... zastanawiam się w tych kwestiach co począć ...
Teraz sprecyzowałem :D
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
doprecyzujmy - Kucharz a nie służący
oraz co do architekta - jeśli grałeś w G1 to wiesz kogo o to zapytać.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To jak w końcu jest Arto przejmuje zamek w 4 czy 5 rozdziale ?
Odpowiedz
(29.11.2017, 20:34:46)spirytus47 napisał(a): To jak w końcu jest Arto przejmuje zamek w 4 czy 5 rozdziale ?

Z tego co pamiętam to w R5 po wykonaniu zadania "Ludzie z Górniczej Doliny"
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości