Po drugiej stronie Mroku - problem z zadaniem
#16
(13.04.2024, 13:20:42)Tituf napisał(a): sala z kominkiem... Facepalm

I co w tej sali z kominkiem  Lol
Odpowiedz
#17
Przeszukaj tam przedmiotu.
Jak nie znajdziesz, to podpowiem bardziej, choć pomieszczenie jest na tyle małe, że nie powinieneś mieć problemu.
Odpowiedz
#18
(13.04.2024, 14:45:18)Erwin napisał(a): Przeszukaj tam przedmiotu.
Jak nie znajdziesz, to podpowiem bardziej, choć pomieszczenie jest na tyle małe, że nie powinieneś mieć problemu.

Znalazłem i co z tym przedmiotem zrobić?
Odpowiedz
#19
Teraz musisz się przejść po głównym budynku i znaleźć miejsce, gdzie coś się zmieniło.
Nie powinno to sprawić problemu, ale jak coś to podpowiem.
Odpowiedz
#20
(13.04.2024, 15:00:37)Erwin napisał(a): Teraz musisz się przejść po głównym budynku i znaleźć miejsce, gdzie coś się zmieniło.
Nie powinno to sprawić problemu, ale jak coś to podpowiem.

Chodzi o obraz , ale co tu zrobić?

(13.04.2024, 15:00:37)Erwin napisał(a): Teraz musisz się przejść po głównym budynku i znaleźć miejsce, gdzie coś się zmieniło.
Nie powinno to sprawić problemu, ale jak coś to podpowiem.

Dobra juz niewazne
Odpowiedz
#21
OK
Odpowiedz
#22
Myślałem, że uda mi się przejść grę bez zadawania pytań ale jednak jestem w ślepym zaułku. Po oddaniu atrapy Patroniusowi i pochwaleniu się magicznymi kuszami akcja stanęła w miejscu. Nikt nie ma mi nic do powiedzenia, nie ma żadnych oponentów do posiekania a jedyny aktywny wpis w dzienniku to W stronę światła. Czemu błądzę?
Odpowiedz
#23
Znalazłeś tajemniczą paczkę?
Odpowiedz
#24
Wygląda na to, że nie mam nic takiego a zajrzałem w każdy kąt - tak mi się przynajmniej wydaje po tym, że przeczesałem całą jaskinię w wzdłuż i poprzek
Odpowiedz
#25
To przejdź się tym korytarzem od Barona w stronę tej drugiej grupy ludzi i poszukaj. 
Paczkę oczywiście trzeba otworzyć.
Odpowiedz
#26
Panowie potrzebuję pomocy, jestem już w opuszczonym klasztorze, wszedłem do pomieszczenia ze skrzynią z pancerzem i mieczem, oddałem go Zeteno, w dzienniku mam wpis "Wyposażyłem odpowiednio Zenteno, ale coś mnie tu zastanawia.." obszedłem dookoła jeszcze raz klasztor i zagadałem do npc, jednak nie wiem co mam robić dalej.
Odpowiedz
#27
Obszedłeś czy obiegłeś. Prawdę powiedz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
Tu nie ma filozofii.
Sam zagaduje Hirmgard ====> sam zagaduje Baron ====> Berhold.
Odpowiedz
#29
Coś mi się chyba więc zbugowało bo Berhold nie zagadał do mnie
Odpowiedz
#30
Berhold nie zagaduje. Trzeba samemu go zaczepić po rozmowie z Baronem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości