Po drugiej stronie Mroku - problem z zadaniem
#31
Nie mam z nim jednak żadnych dialogów prócz nauki walki bronią, wpis w dzienniku wygląda u mnie natomiast tak: https://imgur.com/nyukOJQ
Odpowiedz
#32
Cytat:Coś mi się chyba więc zbugowało


W temacie instalacji są zalecenia, jak przygotować się do grania.
Gra była tworzona pod mniej więcej takie programy obsługujące skrypty.
Czy masz takie ustawienia u siebie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#33
W zasadzie sprawdziłem jeszcze wszystkich innych npc i nie mam żadnych dialogów prócz tych od nauki/wymiany czaszek na wytrychy

(14.04.2024, 16:55:51)Tituf napisał(a):
Cytat:Coś mi się chyba więc zbugowało


W temacie instalacji są zalecenia, jak przygotować się do grania.
Gra była tworzona pod mniej więcej takie programy obsługujące skrypty.
Czy masz takie ustawienia u siebie?

Tak, zainstalowałem wszystko po koleji wedle instrukcji.
Odpowiedz
#34
Jeszcze raz powtarzamy.
Jest to piękna akcja, w rezultacie której natychmiast po oddaniu zestawu uzbrojenia panu Zenteno zaczepia nas Hirmgard. Nie trzeba nawet kroku robić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
Najlepiej cofnij się z zapisem do momentu kiedy masz oddać Zenteno miecz i pancerz.
Podejrzewam, że włączyłeś przyspieszenie czasu z pluginu podczas dialogów i się zmienne popierniczyły.

Jak nie masz takiego zapisu, to spakuj save i go wrzuć tutaj. Zobaczę, czy da się z tym coś zrobić.
Odpowiedz
#36
(14.04.2024, 17:00:38)Memorius napisał(a): Jeszcze raz powtarzamy.
Jest to piękna akcja, w rezultacie której natychmiast po oddaniu zestawu uzbrojenia panu Zenteno zaczepia nas Hirmgard. Nie trzeba nawet kroku robić.

No tak, zagadał do mnie on oraz baron jednak Berhold już nie, i tak jak pisałem nie mam z nikim żadnych dialogów, pochodziłem też jeszcze kilka razy po mapie zobaczyć czy gdzieś się coś nie pojawiło, oraz czy nie mogę otworzyć którychś z drzwi lecz w zasadzie stoję w miejscu, nie mam z nikim dialogów i nie wiem czy coś się nie zbugowało.

(14.04.2024, 17:01:17)Erwin napisał(a): Najlepiej cofnij się z zapisem do momentu kiedy masz oddać Zenteno miecz i pancerz.
Podejrzewam, że włączyłeś przyspieszenie czasu z pluginu podczas dialogów i się zmienne popierniczyły.

Jak nie masz takiego zapisu, to spakuj save i go wrzuć tutaj. Zobaczę, czy da się z tym coś zrobić.

Niestety nie mam tego save bo już sobie nadpisałem, co do przyśpieszenia to bardzo prawdopodobne że rozmawiałem z nim podczas włączonego, już podsyłam save: 

https://www.mediafire.com/file/b49vt9o9g...1.rar/file

Z góry dziękuję :D
Odpowiedz
#37
dobra już wiem, po prostu jak sadzę nie spełniasz warunków do rozmowy z Berholdem - muszą zaistnieć cztery okoliczności
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
(14.04.2024, 17:03:32)Aragnis napisał(a): Niestety nie mam tego save bo już sobie nadpisałem, co do przyśpieszenia to bardzo prawdopodobne że rozmawiałem z nim podczas włączonego, już podsyłam save: 

Nie rób tak i jak ktoś inny, to czyta, to też niech tak nie robi.

Powód jest inny.
Masz w ekwipunku szkatułkę z kluczem, której nie otworzyłeś i przez to nie dokończyłeś akcji z kluczami.
Stąd brak dialogów.
Odpowiedz
#39
Mam problem, pogadałem chyba z każdym NPC i stoję w miejscu. Moje obecne misje to Krata, pomocna dłoń, Tajemnica Inkwizytora Hieronimusa i w stronę swiatła.
Krata- tutaj mam tylko quest, niz dalej z tym nie zrobiłem.
Pomocna dłoń stoję w miejscu po tym jak powiedziałem Abigail, że myślę, że to Edessa jest Prawdziwym Przyjacielem.
W tajemnicy Inkwizytora Hieronimusa, chłop zniknął i nigdzie go nie ma, mam go odnaleźć, ale nie wiem gdzie.
Odpowiedz
#40
(14.04.2024, 17:16:54)Erwin napisał(a):
(14.04.2024, 17:03:32)Aragnis napisał(a): Niestety nie mam tego save bo już sobie nadpisałem, co do przyśpieszenia to bardzo prawdopodobne że rozmawiałem z nim podczas włączonego, już podsyłam save: 

Nie rób tak i jak ktoś inny, to czyta, to też niech tak nie robi.

Powód jest inny.
Masz w ekwipunku szkatułkę z kluczem, której nie otworzyłeś i przez to nie dokończyłeś akcji z kluczami.
Stąd brak dialogów.

Faktycznie przeoczyłem tą skrzyneczkę, otworzyłem ją teraz i wszystko pchnęło się do przodu, dziękuję jeszcze raz za pomoc :)
Odpowiedz
#41
(14.04.2024, 17:28:19)bezcyfry napisał(a): chłop zniknął i nigdzie go nie ma, mam go odnaleźć, ale nie wiem gdzie.
on jest w tym samym zenie nadal - trzeba wszędzie zajrzeć, dla ułatwienia powiem, że to początkowe lokacje
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#42
Gdzie się teleportuje Valetto?
Odpowiedz
#43
może warto wyjść z jaskini?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Pokonałem przyzwanego Maga po rozmowie z Abigail, przeczytałem notatkę "Heldar" i nie mam żadnej lini dialogowej z nikim, co teraz?

Nvm, znalazlem 2
Odpowiedz
#45
Poszukaj trzeciego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości