Po drugiej stronie Mroku - problem z zadaniem
#46
Mam nieduży chyba problem z zadaniem. Otworzyłem już drzwi od wieży w starym klasztorze, gadałem z edessą potem oddałem zbroję i miecz dla zenteno i po rozmowie z himgardem oraz caravellonem nic więcej się nie stało, próbowałem też innych sposobów czyli w innej kolejności, a i tak nic nie mogę zrobić jakbym utknął w miejscu, do tego nie mogę nic zrobić z drzwiami od Alchemika, zapewne coś pomijam ale chciałbym jednak prosić o pomoc :)
Odpowiedz
#47
Pakiet Alchemika z wieży otwórz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
(15.04.2024, 20:02:48)Memorius napisał(a): Pakiet Alchemika z wieży otwórz.

otworzyłem już wcześniej, przeczytałem notatkę, mam klucz i nic więcej nie mogę zrobić
Odpowiedz
#49
a co pisze w notatce? coś o kotach, prawda?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
(15.04.2024, 20:06:28)Memorius napisał(a): a co pisze w notatce? coś o kotach, prawda?

Ta, a dokładniej to "pamiętajcie o kotach" i niezbyt wiele mi to mówi
Odpowiedz
#51
A tak nieco pomyśleć, gdzie lubią koty chodzić w mieście?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#52
(15.04.2024, 20:03:19)nieznany3124 napisał(a):
(15.04.2024, 20:02:48)Memorius napisał(a): Pakiet Alchemika z wieży otwórz.

otworzyłem już wcześniej, przeczytałem notatkę, mam klucz i nic więcej nie mogę zrobić

Jak próbujesz otworzyć drzwi od komnaty Alchemika, masz podpowiedź w postaci napisu "Brak mi odpowiednich przedmiotów.", a nie przedmiotu.
Można domyślić się, o co chodzi i gdzie tego szukać czytając notatki. Jak nie dasz rady sam znaleźć, to będziemy pomagać.
Odpowiedz
#53
(15.04.2024, 20:08:42)Memorius napisał(a): A tak nieco pomyśleć, gdzie lubią koty chodzić w mieście?

dzięki wielkie już mam, klucz do pokoju alchemika, i nie mam kota nie wiem gdzie te śmierdziele łażą, za to mam psa i dwie papugi ale dzięki za pomoc póki co :3
Odpowiedz
#54
Cytat:kota nie wiem gdzie te śmierdziele łażą


koty nie śmierdzą, to najczystsze zwięrzęta domowe jakie sobie można wyobrazić
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
Nie chcę czytać tutaj za bardzo postów, żeby sobie czegoś nie spoilerować. Coś mi się chyba popsuło, ewentualnie coś przegapiłem. Ukończyłem te misje:
W dzienniku została mi tylko "W stronę światła" i brak opcji dialogowych u kogokolwiek (wydaje mi się, że wszystkich sprawdziłem). Może ktoś coś podpowiedzieć co tutaj dalej trzeba zrobić? No chyba, że się coś zbugowało przez to, że nie gram na tych oficjalnych Unionach, to wtedy kicha.
Odpowiedz
#56
Może też nie znalazłeś dziwnej paczki? Na drodze od barona w kierunku wojowników.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#57
Faktycznie, nie przypominam sobie, żebym coś takiego znalazł. Jak wrócę wieczorem do domu, to tego poszukam. Dzięki za podpowiedź.
Odpowiedz
#58
(16.04.2024, 03:15:52)Tituf napisał(a): Może też nie znalazłeś dziwnej paczki? Na drodze od barona w kierunku wojowników.

Ja znalazłem właśnie, wróciłem spod mostu, pogadałem z Abigail, potem zabiłem ala' cieniostwora i odebrałem nagrode od czarnego maga, ale teraz zupełnie nie wiem co robić. Zrobiłem trzy kółka i nie mam opcji dialogowych z nikim. 
Aktywne zadania:
Tajemnica Inkwizytora - nie ruszone
Pomocna dłoń - ostatni wpis, że abigail mówi że to nie czarny mag na mnie nastaje
I znów ta bukwa - oddałem roślinke 
W strone światła 
Będę wdzięczny za pomoc
Odpowiedz
#59
Cytat:Tajemnica Inkwizytora - nie ruszone


no to pora ruszyć
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#60
(16.04.2024, 14:18:52)Memorius napisał(a):
Cytat:Tajemnica Inkwizytora - nie ruszone


no to pora ruszyć

Nie ruszone, bo nie wiem jak, a nie dlatego że nie chce XD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości