Świątynia Śniącego
#31
Ulu-mulu ma Bumshak, młody orczek.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#32
A jakaś podpowiedź gdzie go znajdę?
Odpowiedz
#33
Tam, gdzie był Almanach w G1.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#34
Ok. Czy Ulu-Mulu mam Ulu-Mulu, ale musiałem zabić dwa orki z imionami czy to będzie stanowiło jakiś problem z questami?
Laoadować sava przed wybiciem tych orków i czekać na questa który mnie tam skieruje czy iść za ciosem ?
Odpowiedz
#35
Nie.Dobrze zrobiłeś, inaczej przecież byś nie zdobył ulu mulu.Graj dalej spokojnie.Tak miało być :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#36
Jak widzę w Przeznaczeniu jakiś "Imienników" to zawsze mam ten dylemat mordować czy nie...
Odpowiedz
#37
W info o możliwości pozyskania Ulu Mulu jest wyraźnie powiedziane że może je mieć "młody ork".
Bumshak to przecież powszechnie znany z innego moda "młody ork" właśnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
Jasne rzecz w tym że "pozyskać" zazwyczaj można bez mordowania danego delikwenta.
Odpowiedz
#39
Czy po wyjściu ze świątyni Śniącego, mogę iść w te przejście dla chrząszcza przy wyjściu, czy coś zbuguję? Wiem, że Xardas zabronił tam iść.
Odpowiedz
#40
Generalnie zasada jest taka, że jak coś jest zabronione, to ma to swoje uzasadnienie i należy się do zakazu stosować.
Odpowiedz
#41
Które przejście dla chrząszcza?
Odpowiedz
#42
jest takie zasypane niby do komnat orków osobiście byłem tam chrząszczem i nie ma tam nic ciekawego chyba kilka orków ożywieńców i jakies skrzynie z badziewiem
Odpowiedz
#43
Nie przypominam sobie, żeby Xardas mówił aby tam nie wbijać. Xardas mówił, żebyś nie próbował wchodzić do Świątyni Śniącego zamieniając się w chrząszcza, ale do tamtych jaskiń możesz luźno wbijać.
Odpowiedz
#44
A mnie ostatnio nurtowało takie zagadnienie: czy nie stracę dużo, jeśli poczekam z przeczesaniem Świątyni Śniącego do III lub IV rozdziału? A może nic nie stracę? Po prostu chciałbym zdecydowanie bardziej wzmocnić Beziego aby eksploracja ŚŚ szła łatwiej i przyjemniej, bo mimo, że mam 23 level to przedzieranie się przez hordy nieumarłych nie należy do spacerków.
Odpowiedz
#45
Jest jeden quest, który jeśli zostanie przez Ciebie wykonany przed odwiedzeniem ŚŚ, to przez to stracisz dwa inne questy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości