Epilog - problemy z zadaniem
#16
Wie ktoś może gdzie jest Stomir?
 
Odpowiedz
#17
Rabusie często czyhają przy moście ;d
Odpowiedz
#18
By znaleźć klucz w zadaniu "Brudne pieniądze" trzeba użyć jakiegoś przełącznika czy leży on luzem ?
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#19
2 razy pudło.
Klucz do skrzyni w skrzyni, o ironio.
Odpowiedz
#20
Ktoś ogarnął jak zrobić skręta "Zew Nocy"? :D
 
Odpowiedz
#21
Czy przypadkiem tej receptury nie zdradzał Shrat na początku gry?

To taka wskazówka ode mnie. Prawdopodobnie przepis jest taki sam, co w Przeznaczeniu, a tam nie było utrudnień w tworzeniu :D
Odpowiedz
#22
Tropiciel, czy pojawia się od razu po dialogu z Demetriusem ? Bo przeleciałem 2 razy całą wyspę i ni widu ni słychu o nim.
Odpowiedz
#23
Szukaj nieopodal miejsca dla Magów ważnego, obecnie przez złe siły opanowanego :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#24
Szczerze powiedziawszy, to to było 1 miejsce, do którego się udałem, bo tam przeczucie mnie skierowało, jednakże ani w jaskiniach, ani w zaroślach go nie ma, biegam z świętą strzałą, żeby go namierzyć.
Odpowiedz
#25
(26.04.2017, 15:37:20)XaroN napisał(a): Szczerze powiedziawszy, to to było 1 miejsce, do którego się udałem, bo tam przeczucie mnie skierowało, jednakże ani w jaskiniach, ani w zaroślach go nie ma, biegam z świętą strzałą, żeby go namierzyć.

Powiem tak, udaj się w stronę lasu niebezpiecznego tam spotkasz jegomościa szukanego :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#26
Kolejna próba stworzenia skręta "Zew Nocy": Próbowałem zmieszać tytoń jabłkowy z miodem, mułowym grzybem oraz bagiennym zielem myśląc, że może o to chodzi, ale jednak nie Smutny :/
 
Odpowiedz
#27
chyba z okazji tej nieporadności jakaś nowa emotka na forum dojdzie... [Obrazek: ZS5YADS.gif]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#28
Nie ukrywam, że ja też nie potrafię tego skręta zrobić. Specjalnie wczytałem swój sejw z Przeznaczenia, aby zapoznać się z recepturą i mowa tam było po podwójnym i potrójnym przetworzeniu. O ile wiem do skrótów potrzebne bagienne ziele i w przypadku Zielnego Nowicjusza rdest polny. Co tu więc należy przetworzyć?
Odpowiedz
#29
Udało mi się znaleźć u Majesa ten przepis.

"Nie należy dopuszczać do pracy niedoświadczonych nowicjuszy - oni zużywają podwójną ilość ziela na ten sam rezultat, jeśli wogóle coś otrzymują. To jest niedopuszczalne!"

Spróbujcie robić to ziele do skutku i dajcie znać jak poszło :> (ja jeszcze tego nie testowałem, ale wydaje mi się, że może zadziałać)
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#30
Zadanie "Nowy porządek": Mam znaleźć trzech ludzi do walki z Dymitrem, myślałem o np. Bliźnie, Aidanie i Rethonie, jednak nikt z nich nie ma opcji dialogowej, więc kogo mam wziąć? :D
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości