Epilog - problemy z zadaniem
A krypta u Onara?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
także odwiedzona i brak dialogu
Odpowiedz
Przeciezz adanie to kończy się u Pyrokara dialogiem
"Arcymagu! ZWYCIĘSTWO!"
i wpisem
"Bitwa w obronie Klasztoru została wygrana. Teraz pora wygrać wojnę."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
no dobrze mam rozmowe z baronem pokonuje go potem wybijam płomiennych paladynów i u nikogo nie mam dialogu Ci paladyni są tylko przy drodze?
Odpowiedz
Aby dialog z Pyrokarem zaskoczył potrzebne są dwa dowody - Księga "Herezja" oraz Czarny Pastorał, oczywiście poza dialogiem z Saturasem o bitwie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jaka jest poprawna kombinacja w zadaniu od Barthosa główkuje już trochę nad tym zadaniem i jednak no niby zadanie kończy się ale chyba nie tak jak powinno , rozumiem że jest poprawna kolejność ?

Jedynie wykombinowałem coś takiego kajdany , odwaga , przeor , smutek , magia , trening bronią , tyran , oko innosa ale nie daje mi spokoju to zadanie Język .
Odpowiedz
Nie udzielamy żadnych odpowiedzi w przypadku tego zadania.
Jest to zadanie specjalne i rządzi się zupełnie innymi prawami, niż reszta gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nagroda za poprawne wykonanie tego zadania jest dosyć sowita, a i sam koniec jest bliższy happy endowi, niżeli triumfowi ciemności. Jak dobrze kojarzę, to jesteś prawie u celu. Kroczek. Oczywiście gotowca nie będzie, bo to wyzwanie samo w sobie i jest wymagane do ukończenia gry.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
Dobra to ja z pytaniem jednym - kim jest potencjalny nowicjusz ognia w zadaniu z księgami znalezionymi dla Zephyrona? Nowicjusza Wody i Mroku mam, zaś z tym od ognia to nie mogę sobie poradzić. Jestem oczywiście po rozmowie z Zamitem, wydaje mi się, że już chyba u każdego npc byłem, jednak dalej nie mogę nikogo znaleźć.
A i drugie pytanko - czy po rozmowie z Arnoldem, Ekhart gdzieś się przemieszcza? Bo oczywiście cały czas go widywałem w Khorinis tu i ówdzie, a po wzięciu zadania jak na złość znaleźć nie mogę.
Odpowiedz
(24.12.2017, 16:00:08)Dzerald napisał(a): kim jest potencjalny nowicjusz ognia w zadaniu z księgami znalezionymi dla Zephyrona?

Pamiętasz misję z G2 Błogosławieństwo Bogów i kto ją zlecał? Poszukaj w tym kierunku.

(24.12.2017, 16:00:08)Dzerald napisał(a): Ekhart gdzieś się przemieszcza?

Przed jaskinię z teleportem przed miastem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Witam
Mam problem odnośnie questa związanego z Asceniusem i pierścieniami. Zdobyłem 10 pierścieni ,przeszukałem wszystkich wojowników zakonu. Ile ich powinno być?
Odpowiedz
Nie wiadomo czemu, te pierścienie jakoś kiepsko działają. Powinno być ich 12. Przyzwij sobie kodem.
ItMi_GoldRingDark

Z ciekawości u kogo nie było pierścienia?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
U Asceniusa i straznika z MZ imieniem Nollau
Odpowiedz
A jak jest to skryptowo zrobione z zadaniem "Tajemnice Kornelii"? A i gdzie są Magowie Wody po tym jak Saturas odmówił pomocy to poszedłem sam walczyć.Gdy po jakimś czasie do niego wróciłem to nie ma żadnego maga wody.
Odpowiedz
(06.01.2018, 14:31:57)Przystojniaczek napisał(a): A jak jest to skryptowo zrobione z zadaniem "Tajemnice Kornelii"?
nie bardzo wiem co masz na mysli
jeśli chodzi o prowadzenie jej to musi się to odbywać WOLNO, o czym zresztą Kordelia informuje w dialogu

Magowie Wody nie insertują się w dialogu z Saturasem tylkow innym , w ramach rozwoju akcji w tym zadaniu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości