Epilog - problemy z zadaniem
Memorius jest na kamiennych schodach koło Słonecznego Kręgu.
Odpowiedz
Do kogo mam się udać po wojnie w klasztorze? Niestety magowie wody nie udzielili mi pomocy ouh. Pyrokar, ten Andre, Milenium, Gedar odpadają...
Odpowiedz
Za bardzo idziesz na łatwiznę. Graj samodzielnie. Byłeś u Harada?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Byłem i też nic. Zostało mi zadanie zabójczy trunek i piraci w khorinis. Kiedy Greg będzie gotowy na atak? Ostatni wpis że jest gooowy, Fellan ma brak opcji dialogowej odnośnie trunku...

Dorna z trunkiem zrobione ale nadal została mi kwestia co mam zrobić po zabiciu tego Barona koło klasztoru. Zabije go to legion stoi nieruchomy i dobijam legion i co dalej? Byłem już chyba wszędzie aby to oddać i nic, nikt nie ma opcji dialogowej odnośnie tego.

Popatrzyłem na Majesa gameplay po pokonaniu legion poszedł do magów wody którzy mają dialog, ja go niestety nie mam... Czyżby bug? Zrobiłem to samo co on.
Odpowiedz
Coś mi się wydaję, że nie pozbierałeś itemów z legionu.
Odpowiedz
Faktycznie, dzięki bardzo!
Odpowiedz
(03.11.2018, 07:47:36)madaza napisał(a): Zostało mi zadanie zabójczy trunek i piraci w khorinis.
nie , nie zostało ci to co podałeś - jest wiele innych zadań które się jeszcze pojawią, a ty w końcu zacznij grać samodzielnie
pomoc jedno, a prowadzenie za rączkę, bo nie umiesz myśleć samodzielnie -to drugie

czy tyw w ogóle grałeś kiedyś w Przeznaczenie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak, grałem. Po prostu przeznaczenie dla mnie było trudnym modem. Jedt to pierwszy mod który mi zrobił problemy z głową pod względem logiki mian też wina bo dialogi przewijalem. Idiota no. Swoją drogą oststnie pytanie obiecuję haha. Poszedłem do myśliwych o których Wulfgar mówił i nie ma tutaj opcji dialogowej u żadnego z trzech i u Edwarda, Ibracham też nie ma.

Dobra, mam już wszystko. Przepraszam Was najmocniej za pytania.

.... Znowu to samo, wpis w dzienniku powiadomię o tym Wulfgara i nie ma z nim opcji dialogowej... Znowu wszystkich w mieście oblecialem i nic. Matko boska.
Odpowiedz
Gdzie znajduje sie waypoint dla Uka-Chaki podczas odprowadzania do jakini Sagitty?
Odpowiedz
To chyba któryś z tych.

[Obrazek: GeA9vj9.png]
Odpowiedz
Jaki jest warunek zadaniowy aby otrzymać zadanie od Canthara bo chcę sie dostać do Górnego miasta. To jest mniej więcej to co udało mi się zrobić z głównych zadań.
Odpowiedz
porozmawiaj z Tireonem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie mogę znaleźć miedź?
Odpowiedz
takie rzeczy to tylko
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam jestem po pierwszym ataku szkieletów na klasztor i kiedy wracam do Pyrokara żeby go powiadomić nie mam żadnej opcji dialogowej i nie wiem czy coś zepsułem czy mam jeszcze do wykonania jakieś  ważne zadanie  dlatego przesyłam zrzuty z mojego dziennika
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości