Epilog - problemy z zadaniem
#61
(28.04.2017, 10:52:00)XaroN napisał(a): Człowieka, którego ruszyło sumienie, należał do grupy bandytów, którzy napadli na Bengara.

Hmm... Tylko że juz załatwiłem Isabel i resztę
Odpowiedz
#62
(28.04.2017, 11:04:46)Opos napisał(a): Zły porucznik nie, mam sprawę załatwić "oficjalnie", więc myślałem, że do Pretoriusa mam iść jednak nie ma on nic do powiedzenia.

Udaj się do walczących baronów przy ratuszu


(28.04.2017, 11:07:31)regularnydebil napisał(a):
(28.04.2017, 10:52:00)XaroN napisał(a): Człowieka, którego ruszyło sumienie, należał do grupy bandytów, którzy napadli na Bengara.

Hmm... Tylko że juz załatwiłem Isabel i resztę

Chyba nie zabiłeś WSZYSTKICH co?
Odpowiedz
#63
(28.04.2017, 11:07:31)regularnydebil napisał(a):
(28.04.2017, 10:52:00)XaroN napisał(a): Człowieka, którego ruszyło sumienie, należał do grupy bandytów, którzy napadli na Bengara.

Hmm... Tylko że juz załatwiłem Isabel i resztę

Ale wszystkich nie zabiłeś chyba, nie? xD
 
Odpowiedz
#64
No nie wiem zabiłem Blizne Raoula i Tego asasyna
Odpowiedz
#65
Bliznę?  <...>
Odpowiedz
#66
Blizna się na ciebie nie rzuca w przeciwieństwie do innych. Nawet jest specjalnie poprowadzony dialog, że do walki nie dochodzi.
Odpowiedz
#67
Dużo strace jeśli nie zrobię tych 2 zadań?
Odpowiedz
#68
Prawdopodobnie nie ukończysz moda.
 
Odpowiedz
#69
To elegancko 20h i od nowa wszystko ;(
Odpowiedz
#70
Mam problem z zadaniem "Zły Porucznik" po tym kiedy Sentenza, Agaton uciekają z porwaną Tamirą, znalazłem Aldmira, a potem Sentenze oraz Agatona. Po rozmowie dochodzi do walki i ich zabijam, lecz kiedy podchodzę do Tamiry to nie ma ona żadnej opcji dialogowej...
 
Odpowiedz
#71
U mnie było wporzadku zabrałem kosztownosci Tamiry i zaprowadziłem do Orlana tylko że z Aldmirem nie gadałem wczesniej może to ma jakiś wpływ.
Odpowiedz
#72
Z Aldmirem na bank trzeba pogadać bo Bezi w dialogu z Sentenzą nawet o nim wspomina.
 
Odpowiedz
#73
To ma duży wpływ. Z Aldmirem później jest zadanie.
Odpowiedz
#74
Jak przekonać Lutero do opuszczenia Górnego Miasta ? rozmawiałem już chyba ze wszystkimi w mieście i nic Smutny
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#75
Jeśli rozmawiałeś z Lukrecją to poszukaj potem Pana na F w Górnym Mieście.
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości