Epilog - problemy z zadaniem
Śmiało zabijaj, nic się nie popsuje.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
1.Talbin chce Zew Nocy, na stole alchemicznym zamiast zewu cały czas mam komunikat "wyszedł zwykły skręt"
2.Korwin kręcił się koło Farima, teraz potrzebuję z nim porozmawiać i nigdzie go nie ma.
Jakieś porady, sugestię?
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
o co chodzi z zadaniami ?
prawo i pięść mam napisane jak się okazuje zabicie giselli w jakiś sposób może spraliżować bezprawne sądy w mieście
piraci z khorinis To ważna chwila kapitan greg uważa że są gotowi do ataku czarną fregatę
klucz do prawdy jest potrzebne do ukończenia gry ?
Odpowiedz
Musisz podawać więcej danych o zadaniu. Ostatni wpis wcale nie pomoże, jeśli nie wiadomo co już zrobiłeś i z kim nie pogadałeś. A gadać trzeba sporo. Min odwiedzać Sędziego i Wulfgara, przywódcę buntu w mieście, a nawet myśliwych w jaskini i ich obecnej siedzibie.
A wygląda na to, że możesz już pierwszą walkę odbyć, skoro piraci mają glejt - może kowal coś ruszy?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
raczej gadałem ze wszystkimi bo ani wulfgara sędziego nie ma żadnej opcji ani u myśliwych ten wpis mam co napisalem to po rozmowie z sędzią jak zabiłem giselle
kował? ze wszystkich sprawdzalem nikt nie ma żadnej opcji dalogowej
Odpowiedz
Nie zrobiłeś bitwy pod Klasztorem. Jak mówiłem - musisz podać więcej danych - zadania w trakcie i wpisy do nich.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
dobra już ogarnąłem musiałem po prostu porozmawiać z florianem
Odpowiedz
gdzie znajdę winko biesiadne do zadania Trujący Trunek?
Odpowiedz
Tego typu przysmak można kupić tylko w podłej knajpie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Widzę, że przynajmniej zadanie z Bilgotem jest potrzebne do wykonania misji od Nędzarza, ciekawe co jeszcze...

Kojarzę, że było zadanie z kapitanem Stanislausem, mógłbym prosić o jakąś podpowiedź jak je aktywować?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Spróbuj pożegnać się z Pyrokarem i wrócić do Pit'a.
Odpowiedz
Racja, to było to.

Jeszcze mam jedno pytanie, bo wiem kto jest następcą Billa w gildii Łowców Nieumarłych, ale jak mogę zainicjować tę rozmowę? Bo gdzieś musiałem coś pominąć.
Miałem dialogi z Łowcami, że trzeba znaleźć kogoś nowego, sprawa z Billem i jego przyjęciem ponownym do piratów załatwiona, zobligowałem się do znalezienia kandydata, jednak Bezi nie wie GDZIE szukać i nie ma przesłanek obecnie by porozmawiać z tym, kto ma być następcą.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Był pewien dawny bibliotekarz, potem królewski gwardzista...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak jak napisałem - wiem KTO to ma być, tylko dialogu z nim brak... i nie wiem jaka akcja skryptowa go triggeruje.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości