Epilog - problemy z zadaniem
Mam kolejny problem.
Gdzie się dokładnie triggeruje jakiś waypoint czy co tam innego, jak prowadzę Uka-Chakę do Irwina? Bo latam z nim już po tej jaskini dobre kilka minut i ani z Irwinem ani z Uka-Chaką nie chce zaskoczyć żaden dialog.
Odpowiedz
Zobacz post nr 730.
Odpowiedz
Dzięki, zatrybiło. Szukałem swoją drogą tego problemu przez wyszukiwarkę i mi nie znalazło, albo przeoczyłem. No nieistotne już.
Swoją drogą w chuj nieintuicyjne to jest. Pamiętam, że tyle samo jebania się miałem z kopaczami, których prowadziło się w Przeznaczeniu do kopalni.
Odpowiedz
Kontrolowane prowadzenie zwykle nie sprawia problemów. Ten odstęp nie powinien być duży, a w tym konkretnym przypadku, gdy obszar jest ograniczony jaskinią tym bardziej powinno odpalać dialog. Ale na szczęście jest tylko jeszcze parę "party-member" Troll
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie wiem, lazłem zwyczajnie do przodu i myślałem, że mi zatrybi. Zresztą potem też biegałem od wejścia do miejsca gdzie siedzi Irwin i też nic nie wyskakiwało, a że nie wiedziałem czy to Irwin czy Uka-Chaka ma zagadać, to stwierdziłem, że wolę się już zapytać, niż tracić bez sensu czas.
Swoją drogą myślę, że może to wynikać z tego, że orkowie biegają szybciej niż ludzie, więc co jakiś czas Uka-Chaka mnie doganiał, stawał, po czym zaczynał bieg dalej. Pewnie w ten sposób jakoś przebiegłem ten punkt na mapie, w którym miał zagadać.

Gwoli upewnienia - w momencie kiedy dostaję od Starca instrukcję, żeby wytłuc Mrocznych Magów przy Słonecznym Kręgu, to mam tam zwyczajnie iść i ich wyeliminować własnoręcznie? Tak mi się wydaje, bo nie widzę za bardzo tutaj innego drogi, aczkolwiek oni strasznie dziwnie reagują przy tym Słonecznym Kręgu jak ich morduję, tzn. mają to w dupie, że ubijam po kolei każdego z ich towarzyszy. Czy tak to ma wyglądać, czy coś pominąłem/spierdoliłem?
Odpowiedz
Tak, tak to powinno wyglądać.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(23.08.2021, 23:28:02)SparrowJacek napisał(a): Tak, tak to powinno wyglądać.

Nie, w wersji Epilog 1.1 wszystkie bitwy zostały zmienione.
Odpowiedz
Ale to co, ja gram w jakąś przestarzałą wersję? Wydawało mi się, że najnowszą pobrałem tu od was.
Swoją drogą bardzo dobrze, że bitwy zostały poprawione w nowszej wersji, bo niektóre z nich to mocna padaka jest, a przynajmniej u mnie w rozgrywce była. xd Dzisiaj zresztą skończę moda prawdopodobnie to napiszę wieczorem więcej.
Odpowiedz
Parę rzeczy zostanie poprawione przy okazji tłumaczenia przez N1kX na rosyjski. Min walki, pancerze w bitwie o Klasztor i parę innych dupereli. Wtedy zaktualizujemy i wersję PL.
Kiedy? Nie wiem! :>
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Utknąłem na samym końcu. XD
Robię ostatnią misję, załatwiłem Urielowi ludzi + powiadomiłem Onara i w dzienniku ostatni wpis, że Uriel zajmie się resztą sam. Na statek zgarnąłem Harpera, Bobbiego, Arnolda, Zeldę, Roscoe i dałem cynk Wilhelmowi, że wypływamy. I nie wiem co dalej, czy o kimś zapomniałem? Wydaje mi się, że porozmawiałem ze wszystkimi, a nie mam dalej z nikim żadnej opcji dialogowej. Co przegapiłem?

@edit
Dobra, nieważne, sam wpadłem na rozwiązanie swojego problemu. xd Po prostu z niektórymi NPCami gadałem, zanim porozmawiałem z Gregiem i dlatego nie miałem wcześniej opcji dialogowej ze Shratem.
Odpowiedz
dzień dobry...

jak zrobić call of the night...


po śmierci Visella gdzie miałaby być zabrana Cordelia?

Dzięki...
Odpowiedz
To nie jest czasami pytanie do Epilogu?

@edit
Tylko tam była chyba Kordelia przez "K" o ile mnie pamięć nie myli xD
Odpowiedz
Oczywiście wszyscy z namaszczeniem czytają temat ale nikt się nie pofatyguje udzielić odpowiedzi...
Do tej pory jakoś milczałem ale teraz powiem, że jesteście po prostu beznadziejni... Community od siedmiu boleści blee

Co do samego pytania - w rozmowie ze Schmierem jest powiedziane, do kogo trzeba odprowadzić Kordelię.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(19.11.2021, 12:34:35)hatıra napisał(a): Tabii ki hepimiz ciddiyetle okuyoruz ama kimse cevap vermiyor ...
Şimdiye kadar, bir şekilde sessiz ama şimdilik sadece umutsuz olduğunuzu söyleyeceğim ... Yedi blee

keder topluluğu Soruya gelince - Schmier ile bir konuşmada Cordelia'nın kime götürülmesi gerektiğini söyledi.

Teşekkürler...

Cordelia Grom'a yaklaştığında orada durmuyor, hep beni takip ediyor.
Marcelius'un misyonunu anlamıyorum
, duanın formülü nedir?

Sürekli dua etmem mi yoksa çok para bağışlamam mı gerekiyor?
Odpowiedz
(24.11.2021, 13:11:54)kirec napisał(a): Cordelia Grom'a yaklaştığında orada durmuyor, hep beni takip ediyor.
Kordelia musi dotrzeć na konkretny punkt, czyli stanąć przed namiotem.

Cytat:Marcelius'un misyonunu anlamıyorum
Po rozmowie z Marcelinem idziesz do Parlana - ten daje wskazówki - wracasz do Marcelina i się modlisz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości