Epilog - problemy z zadaniem
(26.11.2021, 07:06:02)kirec napisał(a): Ivan'ı ölü buldum ve ...

Bu oyunu bitirmeme engel olacak mı?

Sen yanlış konu üzerine yazdım ve önceki girişi ile başlayan ve sorunu çözüldü, bu soruyu silebilirsiniz ...

ama Cordelia kurtulmak olamaz ..

ben Grom çadırına her yerinde dolaştım ama bırakmaz ben ...

sanırım onunla evleneceğiz ...
Odpowiedz
Kim jest Ivan? Nie kojarzę...
W jakim języku grasz w modyfikację?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(27.11.2021, 09:09:50)Tituf napisał(a): Ivan kim? Bilmiyorum...
Modu hangi dilde oynuyorsun?

Ivan'ın uyanışıyla ilgiliydi ...

Yanlışlıkla buraya yazdım ...

İngilizce oynuyorum
...
Türküm ... Teşekkürler ...
Odpowiedz
Kordelia ile koşmaktan yürümeye geçiş yapın. Kordelia hızlı gitme dedi. Yürürken ve koşmadığınızda, Grom'un çadırının yanındaki noktada konuşmalı eylem görünmelidir.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam problem z misją "Zabójczy trunek". Posiadam wpis informujący aby wykorzystać radę Fellana, której dokładnie nie pamiętam. Wiem że była związana z Tymonem, który aktualnie gryzie ziemie. Kelvin powiedział w dialogu, że strażnicy lubią pić wino, a ja mam się ich pozbyć w cichy sposób. Wykupiłem więc każdy typ alkoholu który zauważyłem u handlarzy, w czym posiadam wino biesiadne odejmujące max manę. Utknąłem w tym miejscu, nie mam pojęcia co powinienem zrobić, przejrzałem wpisy innych użytkowników jednak nie znalazłem odpowiedzi.
Przegadałem większość npc w Khorinis i nie znalazłem żadnej linii dialogowej. Jeśli chodzi o resztę misji, to wykonałem raczej wszystkie. Zostały mi tylko: Prawo i pięść, kręte ścieżki Przeznaczenia oraz Droga w mroku. 
Będę wdzięczny za pomoc, chciałbym zakończyć w pełni tą część sagi.
Odpowiedz
Chyba trzeba było pogadać z Kelvinem i on zlecał otrucie tych strażników czy coś takiego, ale już dokładnie nie pamiętam.
Odpowiedz
Rozmawiałem z nim, to od niego dostałem to zadanie "Zabójczy trunek". Jednak nie mam pojęcia co powinienem dalej zrobić, jak opisałem to dokładniej wyżej. Aktualnie nie mam z nim żadnych dostępnych kwestii.
Odpowiedz
Wino biesiadne na pewno było potrzebne, ale skoro mówisz, że je masz, to nie wiem co tam może nie banglać. Nie pamiętam już tych zadań zbyt dokładnie. Chyba będziesz musiał zaczekać na Titufa, bo ja nie potrafię sobie przypomnieć jak to zadanie szło krok po kroku.
Odpowiedz
(06.03.2022, 19:06:11)Dezerow napisał(a): Mam problem z misją "Zabójczy trunek".
Jak zrobiłeś wcześniej zadanie dla Pomira (Mszalne wino), to po rozmowie z Kelvinem masz info, że może skorzystasz z pomysłu Fellana na pozbycie się strażników.
Wracasz do Pomira i mówisz, że masz sprawę. Pomir chce winko biesiadne. Oddajesz, on robi truciznę. Idziesz z 2 szt do bramy GM ze strażnikami. Jeden z nich sam cię zaczepi..
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
jak mam popchnąć do przodu zadanie prawo i pięść? bo gadałem z Urielem o śmierci Giselli o raz mam problem bo nie mam dialogu z Carlem o tym żeby nie strzwarzali problemów z piratami tylko był dialog o tym że jest ważną figurą i dalej nic.
Odpowiedz
To zadanie Piraci z Khorinis. Trzeba załatwić sprawę ze szpiegiem w porcie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
ok to już wiem ale z zadaniem prawo i pięść rozwiązałem grzebiąc w GVE bo nie miałem dialogu z Wulfgarem. co do zadania dwie strony medalionu brakuje mi ponoć jednej osoby bo wziąłem do gildii Olafa, Svena, Vhaldemara i Klina kogo jeszcze brakuje?
Odpowiedz
kolejny były Jastrząb
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Może mi ktoś podać kod na ten ZEW NOCY dla talbina siedze od 2 godzin probuje to gowno skrecic ale ciagle sie nie udaje juz na kodach składniki ogarniam bo brakło mi 30 łodyg bagiennego ziela nie wiem od czego to zalezy ale tak denerwującej misji jeszcze nie spotkałem
Odpowiedz
Co w tym denerwującego?
Żeby zrobić Zew Nocy trzeba mieć doświadczenie w skręcaniu po prostu i mieć na koncie 15 skręconych zwykłych skrętów. Ile zwykłych do tej pory skręciłęś?
Od 30 Zewów Nocy potrzeba do zrobienia każdego już nie 2 a  1 sztuka bagiennego ziela. No i oczywiście trzeba realnie przeczytać Przepis.

To działa tak samo jak w Przeznaczeniu, więc nie wiem skąd te problemy tu wynikają.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości