Epilog - problemy z zadaniem
(10.06.2022, 16:44:39)lLlWojtas napisał(a): brakło mi 30 łodyg bagiennego ziela
tego towaru nie brakuje, serio
np: załatwiłeś mleko dla Ahna?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(10.06.2022, 17:16:20)Memorius napisał(a): Co w tym denerwującego?
Żeby zrobić Zew Nocy trzeba mieć doświadczenie w skręcaniu po prostu i mieć na koncie 15 skręconych zwykłych skrętów. Ile zwykłych do tej pory skręciłęś?
Od 30 Zewów Nocy potrzeba do zrobienia każdego już nie 2 a  1 sztuka bagiennego ziela. No i oczywiście trzeba realnie przeczytać Przepis.

To działa tak samo jak w Przeznaczeniu, więc nie wiem skąd te problemy tu wynikają.

Tak jak napisałeś skreciłem od razu przy stole 15 zwykłych skrętów i niestety 10 kolejnych prób na Zew Nocy nic nie dało pamiętam ze kiedyś juz ogrywałem tego moda i nie miałem z tym wgl problemu
Odpowiedz
Dobra, jakoś mi się nie chce już drążyć tego tematu
ITMI_3_JOINT
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(10.06.2022, 17:53:28)Memorius napisał(a): Dobra, jakoś mi się nie chce już drążyć tego tematu
ITMI_3_JOINT

Dziękuje bardzo za pomoc  :>

Witam ponownie nie wiem czy to problem czy sie zgubiłem ale w zadaniu szpieg zgromadzenie w momęcie kiedy dogadalem sie juz z gosciem ze statku w sprawie miecza i po rozmowie ze szpiegiem podchodze do osoby ktora mam miecz i mam tylko dialog ze dalej jestem zainteresowany kupnem miecza odpowiada mi on czego ja od niego wogóle chce dialog sie urywa i nie mam nic wiecej do powiedzenia nie wiem czy cos pominalem czy to jaki problem z gra wiec przychodze tu po porade
Odpowiedz
Bo trzeba użyć  fortelu. Potrzebna jest rozmowa z Dunkelbergiem i Ibrahimem, gdy już wiemy co mamy zrobić informujemy o tym Paramona i dopiero wtedy rozmawiamy z Folkersem o mieczu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak dokładnie przebiegu zadania sobie nie przypomnę. Może nie masz 1500 golda, albo jakiegoś dialogu. Dunkelberg jest też w ten temat zamieszany.
Odpowiedz
(14.06.2022, 20:30:03)Memorius napisał(a): Bo trzeba użyć  fortelu. Potrzebna jest rozmowa z Dunkelbergiem i Ibrahimem, gdy już wiemy co mamy zrobić informujemy o tym Paramona i dopiero wtedy rozmawiamy z Folkersem o mieczu.

Dobra dziekuje załatwiło to sprawe pominąłem jeden dialog. Mam jeszcze jeden problem nie moge ruszyc zadania z piratami oddałem zrobiłem chyba wszystkie zadania dla nich ale nie moge nic pchnąć dalej i w dzienniku dalej zalega mi zadanie tajemnica krodeli
Odpowiedz
Nie wiem o jakim zadaniu z Piratami mówisz, ten wątek trwa do końca gry jako kluczowy. Zadanie z Kordelią jest także kluczowe, jak prawie wszystkie zadania w Epilogu. MUSI zostać zrobione by pewne rzeczy ruszyły do przodu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.06.2022, 22:05:31)Memorius napisał(a): Nie wiem o jakim zadaniu z Piratami mówisz, ten wątek trwa do końca gry jako kluczowy. Zadanie z Kordelią jest także kluczowe, jak prawie wszystkie zadania w Epilogu. MUSI zostać zrobione by pewne rzeczy ruszyły do przodu.

tak wiem o tym poprostu sie zacialem zabilem juz czrnych magów w kręku a w sprawie piratow i kordeli nic sie nie rusza jest to dla mnie nie pokojace jesli mam sie tym nie przejmowac prosze o rade

(14.06.2022, 22:38:53)Memorius napisał(a): Zastanów się. Jak ci można pomóc skoro nie wiemy na jakim etapie są te zadania, jaki był ostatni wpis , jaka była ostatnia rozmowa.

A więc tak u kordeli mam startowy wpis 'Kordnelia faktycznie skrywa jakąś tajemnice te jej układy rodzinne sądla mnie zastanawiające na razie chyba niczego sie nie dowiem. piraci z korinis wyglada to tak prace znalazlem dla steva jest na fregacie oddałem kostur i alkochol sprzedalem greg pozwolil zostac Bilowi piratow tez brakujacych znalazlem ale gotowości na atak nie moge usyzkać. prawo i pięść no to wulfgar wie juz o wszystkich i czeka na bunt a Uriel jest smutny po ostatniej wiadomosci o nie udanym zamachu i tyle biegam nie wiem kto co moze ruszyc
Odpowiedz
(15.06.2022, 07:30:57)lLlWojtas napisał(a): piraci z korinis wyglada to tak
Ruszy po wykonaniu zadania z Kordelią - masz już pamiętnik Giselli?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(15.06.2022, 09:59:19)Tituf napisał(a):
(15.06.2022, 07:30:57)lLlWojtas napisał(a): piraci z korinis wyglada to tak
Ruszy po wykonaniu zadania z Kordelią - masz już pamiętnik Giselli?

no właśnie ukradlem jej klucz ale nie wiem gdzie jest skrzynia


(15.06.2022, 10:14:02)lLlWojtas napisał(a):
(15.06.2022, 09:59:19)Tituf napisał(a):
(15.06.2022, 07:30:57)lLlWojtas napisał(a): piraci z korinis wyglada to tak
Ruszy po wykonaniu zadania z Kordelią - masz już pamiętnik Giselli?

no właśnie ukradlem jej klucz ale nie wiem gdzie jest skrzynia

EDIT; dobra znalazlem skrzynie zapomnialem o ukrytej skrzyni dziękuje za porady
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim, mój powitalny post na forum.
Radziłem sobie w Przeznaczeniu, ale niestety, Epilog sprawił, że mam trochę kłopotów i nie wiem jak ruszyć z kilkoma zadaniami.

1.Czarna runa?
"Kup na targu, albo zabij jakiegoś maga..." ?! Nie mam pomysłu...
2.Czara Rozpaczy.
Wpis w dzienniku kieruje do Aurelio, jednak nie mam opcji dialogowej.
3.Nagiel
Pierwszy wpis, nie mam pojęcia, jakakolwiek wskazówka gdzie szukać?
4.Piraci w Khorinis
Baltram odrzucił propozycję. Nikt na statku nie ma opcji dialogowej - Czy ma to związek z zadanie Nagiel?
5.Remont domu.
Wpis w dzienniku mówi iż dostarczyłem materiały i że Alwin nie będzie przeszkadzał? Co dalej, czekać czy muszę z kimś rozmawiać?
6.Nowy porządek .
Wpis w dzienniku mówi że "Dymitr to idiota". Byłem w mieście i oddałem amulte. Co dalej?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.
Załączam również screen aktualnego dziennika:
Dziennik
Odpowiedz
Skoro ładnie prosisz to pomożemy luz2 Zresztą i tak byśmy pomogli. Lol

Co do Nagiel. Przypomnij sobie kto w porcie grzebie przy remontach statków. Trzech trzeba zagadać, a potem jak dostaniesz to, co potrzeba to i odniesiesz zgodnie z poleceniem barona.

Cytat:4.Piraci w Khorinis

tak, zadanie ruszy gdy zrobiony będzie Nagiel i Greg się o tym dowie

naprawa domu - tam trzeba poczekać aż się zrobi zadanie "Zbrojne ramię Klasztoru".

Cytat:2.Czara Rozpaczy.


Aurelio będzie chciał o tym gadać tylko wtedy gdy Pyrokar się od nas dowie, że Oko Mocy trafiło już w ręce Mrocznego Zakonu.

Cytat:1.Czarna runa?

"Kup na targu, albo zabij jakiegoś maga..." ?! Nie mam pomysłu...

ejże , naprawdę? a kto w Khorinis handluje takimi dziwnymi rzeczami po niebywale atrakcyjnych, promocyjnych cenach? Lol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:  6.Nowy porządek .

Wpis w dzienniku mówi że "Dymitr to idiota". Byłem w mieście i oddałem amulte. Co dalej?
Tu opowiem sobie sam, bo ruszyło - za dużą przerwę miedzy questami a ponownymi odwiedzinami u Dymitra.


Cytat:ejże , naprawdę? a kto w Khorinis handluje takimi dziwnymi rzeczami po niebywale atrakcyjnych, promocyjnych cenach? [Obrazek: jH5SAZ2.png]
Facepalm Agrrrrrrr, dobra xD

Cytat:Aurelio będzie chciał o tym gadać tylko wtedy gdy Pyrokar się od nas dowie, że Oko Mocy trafiło już w ręce Mrocznego Zakonu.
OK To wiele wyjaśnia, zostawiłem ten dialog z Pyrokarem.


Cytat:Co do Nagiel. Przypomnij sobie kto w porcie grzebie przy remontach statków. Trzech trzeba zagadać, a potem jak dostaniesz to, co potrzeba to i odniesiesz zgodnie z poleceniem barona.
Wydawało mi się, ze z każdym rozmawiałem - spróbuję jeszcze raz w takim razie
Odpowiedz
znaj moją dobroć
Towar zdobędziemy w porcie po rozmowach z Monty'm, Garvellem i Leigh'em.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości