Epilog - problemy z zadaniem
gdzie znajdę Arnolda szukam teraz załogi do odpłynięcia ale nigdzie nie widzę Arnolda
Odpowiedz
Zawsze powinien kręcić się koło knajpy Coragona.
Z wyjątkiem akcji zadaniowych, czyli wtedy: przejście do GD i potem jaskinia koło tawerny Orlana.
Odpowiedz
mam problem z misją prawo i pięść bo jak gadalem z Wulfgarem to mówi żebym sprawdził którzy z jego ludzi jest jeszcze lojalny względem niego a nie mam wpisu w dzienniku.
Odpowiedz
Dziennik czasami nie oddaje dokładnie naszych kolejnych ruchów, pozostaje uważne czytanie dialogów.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(12.04.2023, 04:19:43)Tituf napisał(a):
Dziennik czasami nie oddaje dokładnie naszych kolejnych ruchów, pozostaje uważne czytanie dialogów.

gadałem z nimi ale u wulfgara nie mam dialogu nadal.
Odpowiedz
Ci strażnicy są w różnych miejscach.
Spróbuj poszukać ich też w
Odpowiedz
gdzie znajdę kryształową czaszkę dla kapitana Stanislausa?
Odpowiedz
#688
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przez pomyłkę zabiłem Rukhara. Czy mogę dostać kod?
Odpowiedz
BAU_973_Rukhar
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Od czego zależne jest 5% bonusu do kuszy otrzymane od Henryego po sprzedażu alkoholu piratów? Dziewczyna dostała, a ja nie.
Odpowiedz
musisz mieć w ekwipunku trochę rumu i chyba 15 bełtów
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
To jeszcze jakie warunki trzeba bylo spelnic zeby Hipolit dawal % broni jednorecznej po ukoczeniu questa mszalne wino? Raz dostalem i wczytalem save zeby zaladowac to pozniej jak juz poducze sie, teraz nie dostaje.
Odpowiedz
nikt nie wie...
trzeba po prostu przynieść głodnemu Hipciowi trochę jedzenia: chleba, sera i szynki - wtedy wdzięczny poprawi nam statystyki w 1H o 3 oczka i nauczy sypać piachem w oczy przeciwnika Lol
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Z jakimi dokładnie kupcami trzeba pogadać dla Tireona po wykonaniu zadania Brudne Pieniądze? Pogadałem ze wszystkimi przy rynku, próbowałeś też obejść mistrzów czeladnictwa i Lutero, ale nie mam u Tireona opcji dialogowej o wybadaniu sytuacji
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości