Epilog - problemy z zadaniem
Ostatnia prośba o pomoc z mojej strony.
Co Fellan mówił o tym winie, bo trochę zapomniałem Smutny
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Rób inne wątki, musisz znaleźć teraz odpowiedniego npc'a, dzięki któremu wykorzystasz wskazówkę Fellana. Sama wskazówka dała nam pewien pomysł do czego można użyć wina...
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Jeżeli dostałeś już zadanie gdzie masz że możesz wykorzystać pomysł to jego dialog nic konkretnego nie wnosił.

A winko w gothicu kojarzy się z jednym miejscem Język
Odpowiedz
(28.04.2017, 13:07:09)Opos napisał(a): Mam problem z zadaniem "Zły Porucznik" po tym kiedy Sentenza, Agaton uciekają z porwaną Tamirą, znalazłem Aldmira, a potem Sentenze oraz Agatona. Po rozmowie dochodzi do walki i ich zabijam, lecz kiedy podchodzę do Tamiry to nie ma ona żadnej opcji dialogowej...

U mnie ten sam problem Agaton i Sentenza martwi a u Tamiry "KONIEC". Jak to rozwiązać? Wczesniej ukończyłem to zadanie bez żadnych problemów.
Odpowiedz
Musisz mieć pierścień, naszyjnik i szkatułkę Tamiry w ekwipunku.
 
Odpowiedz
Pierścień niby ma Agaton a Sentenza nie ma nic ciekawego. Skąd wziąć naszyjnik i szkatułke?
Odpowiedz
Jeśli ich nie ma to trzeba przyzwać kodem.
 
Odpowiedz
Kodem? Może wiesz jakim?
Odpowiedz
Robiłem reinstall Gothica, więc nie pomogę.
 
Odpowiedz
Proszę ;)

A ja z zapytaniem prostym. Czy chodzi o Pecka co zbiegł z miasta? ;)
Odpowiedz
Dobra wiem, że zaraz ktoś będzie się śmiał, ale naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć gościa Alcazar, biegam po mieście i biegam, do tego byłem już za miastem. Obszedłem prawie wszystkie miejsca gdzie mogłem się dostać (pominąłem te gdzie mówią mi dostaniesz po głowie nie wchodź). Biegam i biegam i nic :) Normalnie bym nie pisał tutaj bo staram się szukać i rozwiązywać samemu wszystko, ale poddałem się z tym q już. Proszę o pomoc gdzie go zastanę.
Odpowiedz
Czyli nie masz wstępu jeszcze go Górnego Miasta.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Szukaj w Górnym Mieście :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Dziękuje za pomoc i tak nie mam wstępu, to czy ktoś jest wstanie podać mi jakąś podpowiedź co zrobiłem źle, że nie mogę tam się dostać, albo co pominąłem, że nie mam takiej możliwości.
Odpowiedz
Hotel Hanny... Potem Tireon.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości