Epilog - problemy z zadaniem
Już pytałem wcześniej ale nadal bez odpowiedzi. Nie pokazuje mi się w dzienniku zadanie oko mocy wczytywanie save nie pomaga,chciałbym skończyć szybko ale przez to nie mogę ruszyć dalej
Odpowiedz
Nie masz w ogóle tego zadania w dzienniku?! Rozmawiałeś z Imperanonem? :))
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No to tak jak ja zrobiłeś. Do ratusza potem Język
Odpowiedz
Po śmierci Tymona jest jeszcze możliwość wykonania zadania "Zabójczy trunek"? Kojarzę, że Fellan o nim wspominał.
Odpowiedz
Tak, można :)
 
Odpowiedz
(09.05.2017, 06:07:27)Tituf napisał(a): Nie masz w ogóle tego zadania w dzienniku?! Rozmawiałeś z Imperanonem? :))

Nie pojawia sie w dzienniku. Podczas rozmowy z Demetriusem pojawia się " Nowy wpis do Oko Mocy" ale w dzienniku nie ma zadania wcale
Odpowiedz
Napisałem. Masz iść tam gdzie kazał Starzec. Do kamiennego kręgu Język
Odpowiedz
Bo zepsułeś logicznie dużo wcześniej.
Kiedy? W momencie gdy nie zastosowałeś się do prostej zasady - "rób najpierw to co ci każą lub sugerują".
To naczelna zasada ustalona w Epilogu na podstawie systemu logicznego rozgrywki Mrocznym w Przeznaczeniu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyli rozumiem że najpierw do kregu a później do ratusza? Bo ze starcem rozmawiałem 20h temu i nie pamietam co on tam seplenił
Odpowiedz
Dokładnie :>
Odpowiedz
Dlaczego Ci magowie są nieśmiertelni?
Odpowiedz
Rozumiem że już znalazłem Imperanona a w SK jesteś po oko mocy czy masz ich zabić bo tak kazał starzec?
Odpowiedz
Nie do słonecznego kręgu...
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
w kręgu? ktoś kazał ich zabić? znają cię i twoje zamiary? atakują cię? Imienni pewnie atakują, bo na kogoś czekają...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Kur.. to już nie wiem co robić po 1 primo ultimo Imperanona nie znalazłem chociaż zwiedziłem wszystkie lokacje. Gdzie mam go znaleść?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości