Epilog - problemy z zadaniem
Czyli co już zdupcyłem sprawe jak zadanie z paladynami oddałem a Andre dalej w pace?
Odpowiedz
no raczej

miałeś rozdać kryształy Paladynom - specjalnie dostałeś ich tyle, ilu Paladynów miało być
nie zastanowiło cię, że jeden został?!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No to swietnie, to nie rozumiem czemu Zbrojne Ramię Klasztoru odchodzi do wykonanych skoro Andre jeszcze trzeba wypuśćić, ale mniejsza już, nic z tym już nie dam rady zrobić

Hyglas powiedział, że jesli jakis kryształ mi zostanie to mam mu go oddać i go przyjął ode mnie wiec myślałem ze tak ma być a Andre wyciaga sie z paki w inny sposób ;v
Odpowiedz
Tak, ale warunkiem jest odmowa Andre przyjęcia tego kryształu. Jak masz pojęcie, to po prostu zdobądź sobie kod na ten kryształ i użyj konsoli po postu. My go nie podamy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pojęcie mam, już sobie poradziłem szczesliwie mialem 1 starszy sejw i zdobyłem kod na ten kryształ, pociągnałem trochę fabułę do przodu i znowu sie zaciąłem z 2 rzeczami:
1. Z kim mam porozmawiać jak mam wpis "ty zaś zbyt słaby.." w zadaniu Wichry Wojny, mam słabą pamięć do dialogów, próboje sobie przypomnieć kto to powiedział ale nie mogę(żeby nie było dialogów nie skipuje, staram sie czytać uważnie ale nie wszystko jestem w stanie zapamietać)
2. Jak zdobyć tą cholerną Czarną Runę, ostatni wpis mam taki ze Nefarius na mnie nakrzyczał(xd) i nie wiem co dalej
Odpowiedz
Pogodaj z gościem co ma nietypowe rzeczy na składzie - czarna runa.

Co do pierwszego to nie wiem na jakim etapie jesteś.
Odpowiedz
Baron stoi z legionem przed kaplicą, oddałem mu ksiażkę Herezja i mam wpis, że musze dokonczyć jakas rozmowe z tym cytatem "ty zas zbyt słaby..." i nie wiem niestety z kim mam pogadac/co zrobic
Odpowiedz
Z Pyrokarem gadałeś? I z Milleniusem?
Odpowiedz
Tak, nie mam już z nimi żadnych dialogów/ a odnosnie tego handlarza ktory ma czarna runę to proszę o jeszcze jedną podpowiedz, myslalem ze chodzi o Sharkiego/Lutero ale to nie oni i nie wiem już kto handluje czymś nietypowym ;v
Odpowiedz
Nie pamiętam już, ale spróbuj z Saturasem również.

Nie, jest jeszcze szalony handlarzyna w mieście, co sprzedaje każdy towar jaki sobie zażyczysz, nawet Opla.
Odpowiedz
wypisz dokładnie co zrobiłeś, a nie będziemy tu ciągnąć za język
może z Gedarem trzeba pogadać w krypcie? nie wiem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
1. Komu trzeba odsprzedać alko piratów? Baltram nie chcę, mam wpis że musze poszukać innego nabywcy ale latam po całym swiecie i z nikim nie mam dialogu na ten temat.
2. Gdzie jest Bill, po tym jak Florian powiedział ze widział go jak wchodził do miasta, biegam biegam i nigdzie go nie widzę
Odpowiedz
1/ kto może lubić podobne alkohole?
2/dokładnie tam gdzie wszystko się zaczęło
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Okej odnosnie 2 wiem, odnosnie 1 dalej nie mam pojęcia ;v I jeszcze jedno bo Prawa i Pięści nie mogę ruszyć do przodu, Wulfgar kazał mi poszukać kogos zaufanego, myslalem ze to ma być Damazy/Bilgot/Edward ale z zadnym z nich nie mam dialogu, o kogo wiec chodzi ;v?
Odpowiedz
Co do pytania o alkohol -można go sprzedać na Czarnej Fregacie
co do sprawy zaufania Wulfgara --- powiem wprost - moim zdanie m grasz tak nieuważnie, że opuściłeś połowę waznych dialogów pośrednich z ważnymi dla tego zadania postaciami i nie widzę sposobu by ktoś ci tu pomógł. bo my musiał cię prowadzić za rączkę przez 10 godzin gry wstecz.
taki dialog był?
"Damazy i Mortis, to na pewno.";
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości