Epilog - problemy z zadaniem
Ok, przyszła pora i na mnie, żeby tu coś napisać. Powiedzcie mi proszę, co powoduje, że Aurelio traci dialog odnośnie czary rozpaczy? Bo cały czas mówił, że jeszcze nie czas, a jak pchnąłem kilka zadań w przód to już nic mi nie chce powiedzieć. I będę się musiał wracać z 5h, to już przełknę, ale nie chcę przypadkiem popełnić tego samego błędu.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Musi być ukończone zadanie Zephyrona oraz Oko Mocy dostarczone pod właściwy adres.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Musisz po prostu wykonać pewne zadania i wtedy pojawi mu się opcja :D
 
Odpowiedz
Ahhh, widzę więc, że to ja źle zinterpretowałem chyba sytuację, myśląc, że Aurelio nie znika ten dialog i byłem przekonany, że w jakiś sposób zablokowałem sobie możliwość wykonania zadania...

Dla pewności jeszcze chciałbym spytać: gdzie jest Ramirez? Czy on też gdzieś kiedyś się pojawi? Bo ładnych kilka godzin gry temu dostałem za zadanie go odnaleźć, zdążyłem porozmawiać pewnie z 90% postaci w modzie i zwiedziłem znaczną większość świata, a jego wciąż brak. (zadanie od Rączki)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
A jest tak blisko kanałów...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hahahaha, może to troszkę spam, ale właśnie zrozumiałem komizm sytuacji.

Otóż nie cierpię zabijać(tak z przebiciem jakimś ostrym, lub też nie przedmiotem) w Gothicu i jak nie muszę to tego nie robię. I tak było z Nagurem. Więc gdy po otrzymaniu zadania ze znalezieniem Ramireza odwiedziłem miejsce w którym powinien on być to... Nagur siedział na fotelu, a Ramirez... nie wiem gdzie. Nagura zabiłem, rozejrzałem się po lokalu i stwierdziłem, że nie ma pana, którego szukam, a potem nigdy tam nie wróciłem. Koniec porywającej historii.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Polecenie likwidacji Nagura było wyraźne.
Lista osób które MUSZĄ zginąć jest w Epilogu dosyć długa.
Pod tym względem to gra miejscami bardzo brutalna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kolejne pytanie mam... dostałem zadanie "zabójczy trunek" i zupełnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, bo strażników przy bramie nie ma już w momencie jak mi to Kalvin zleca. Tak być powinno? (Od razu mogę mu powiedzieć, że wino podziałało, choć nic nie zrobiłem i w sumie nie kojarzę, bym jakąkolwiek interakcję przeprowadzał ze strażnikami, jeśli chodzi o tych strzegących bramy do górnego miasta oczywiście).

Dodam, że po rozmowie mam tylko 1 wpis, ten początkowy wspominający o Fellanie.

Oczywiście sądzę, że NIE powinno tak to zadanie się potoczyć. Dostałem je jako 50-te, jedyne pozostałe w dzienniku to w bardzo zaawansowanym stadium Prawo i pięść, kręte ścieżki przeznaczenia oraz droga w mroku, pozostałe 46 zostało już wykonanych.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
No to trochę późno Smutny


Chodzi o strażników Gm tutaj jak coś.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zabawne, że nie mam pojęcia kiedy i dlaczego zniknęli, ostatni raz pamiętam, że widziałem ich, jak Starzec się "teleportował", potem leciałem z innymi zadaniami i nagle bęc, ich nie ma i questa nie da się zrobić. Powczytuję stare sejwy, może na którymś są jeszcze.

EDIT: mam zapis z 10 minut wcześniej, tuż przed atakiem piratów i panowie stoją i dumnie prężą piersi przed bramą do GM, hmm.

Ok, wiem, że to niemiło z mojej strony, ale inaczej ciężko i napiszę double posta.

Gdzie znaleźć to winko biesiadne? Mi się skojarzyło ze Shratem(to chyba on był alkoholikiem w Przeznaczeniu, pamiętam, że było zadanie z mocnymi trunkami, ale nie kojarzę szczegółów i zleceniodawcy) oraz Vino, ale ani on, ani jego bimbrownia nie mieli nic do zaoferowania. Kilku karczmarzy też zapytałem i nic, będę wdzięczny za pomoc.

No chyba, że powinienem był wykonać to zadanie zanim Vino stał się abstynentem...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Sprawdź w porcie, wypij sobie piwko. Piwko
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Aaaa, drugi raz już kiedy łapię się na tym, że szukam dialogów, zamiast inne opcje wykorzystywać... Nie sądziłem, że handlują tym specjałem tak otwarcie w niektórych miejscach :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Gdzie znajdę zaufanego człowieka wulfagara z którym musze porozmawiać w zadaniu prawo i pięść. Wiem że to żaden ze strażników w mieście nie jest to też florian bilgot ani edward zatem gdzie jest osoba której poszukuje?
Odpowiedz
(21.06.2017, 22:56:08)Misiex napisał(a): Wiem że to żaden ze strażników w mieście
czyli wiesz źle
nie powiązałeś tego należycie z zadaniem Bunt Słabych
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Teraz wszystko jasne wpadłem w pułapkę własnego umysłu. Ile jeden skradziony mały papier może zmienić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości