Epilog - problemy z zadaniem
W ktorym miejscu powinna zaczepic Rosi w trakcie eskorty na farme?
Odpowiedz
Dokładnie w tym samym gdzie w Przeznaczeniu stał opętany Sekob, gdzie stał Tituf po rozpadzie Czarnych Jastrzębi oraz w tym samym gdzie stanął na farmie Sekoba Cord w zadaniu " Porządki na farmie".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dokladnie w ktorym miejscu bo w przeznaczenie nie gralam.....

I gdzie jest twn klucz lutero u kogo w chacie w GM
Odpowiedz
to niedobrze, to takie czytanie książki od środka....
w którym miejscu dokładnie? hmmm...
dokładnie tam, gdzie wylazł z domu Baron von Ritterheim

(12.10.2017, 20:53:15)Igunia1988 napisał(a): I gdzie jest twn klucz lutero u kogo w chacie w GM
tych domów nie ma wcale tak dużo - może warto jednak sprawdzić samemu?
ponad trzy godziny robiłem tę akcję - doceń to choć w minimalnym stopniu nie pytając a próbując coś zrobić samemu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Grimbald poczuł się już lepiej. Czy to zakończenie tego questa czy jeszcze coś trzeba wykonać i wróci do swojego ogniska?
Odpowiedz
Co musze zrobic aby Cavalirn do mnie zagadal i rewolucja w miescie poszla do przodu?
Odpowiedz
Grimbald wróci do swojego obozowiska jeśli porozmawiasz tym, który zajął jego miejsce

(13.10.2017, 13:10:24)Igunia1988 napisał(a): Co musze zrobic aby Cavalirn do mnie zagadal i rewolucja w miescie poszla do przodu?
o jaki etap chodzi? czy koszary są już zdobyte?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie jeszcze nie i caly czas nie wiem dlaczego nie mam dialogu z Gedarem w dzienniku skonczylo sie pytaniem o klasztor

Probowalam kilkukrotnie odbic koszary ale ci baronowie sa niesmiertelni?
Odpowiedz
Dobra, ja tu nic nie pomogę bo nie została zachowana logiczna kolejność akcji gry
Dopóki pewne rzeczy nie zostaną wyprowadzone w grze zgodnie z logiką , strategią i taktyką rozgrywki Epilogu to już nic nie pomogę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zreszta nawet nie mailam mowy o odbiciu koszar..... do wulfgara mam przyjsc jak juz sie zacznie

Czyli co mam zaczac od nowa?
Odpowiedz
Ja nie powiedziałem że od nowa, chociaż byli tu już tacy zawodnicy co zaczynali i dochodzili bardzo daleko i musieli trzy razy grać prawie od nowa żeby skończyć.
Złe rozegranie zapewne mieści się w przedziale obrony Klasztoru.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To jak powinnam to rozegrac bo...... akurat ta kwestie gram po raz 4 jesli sie musze cofnac
Odpowiedz
Najprawdopodobniej coś po prostu nie zostało zrobione, np. brak jakiegoś dialogu, przedmiotu, czy też wykonanego zadania. Należy przestać zadawać pytania, zastanowić się czego się nie zrobiło i polatać po całej mapie gdy zabraknie pomysłów.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
No dobra robie od wojny o klasztor ponownie jestem w polowie prawie bo pokonalam demetriusa ( nie wiem tylko czy dobrze ze go zabilam) i pozniej tego barona ale ci palladyni nie atakuja..... stoja jak zamurowani.....

Przpraszam ze Was tak mecze ale...
. Cierpliwosc swoja mam na wykonczeniu powoli....
Odpowiedz
Pomyślmy nad najbardziej możliwymi problemami.
Po pierwsze - gdzie jest Lord Andre?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości