Epilog - problemy z zadaniem
lord andre dołączył do swoich po ataku legionu odzyskał swój miecz który dostałam od dowodzacego w zakonie palladynami, po bitwie o klasztor rozmawiałam z magami wody pózniej z Pyrokerem a nastepnie z Mileniusem w klasztorze i od niego dostałam miecz dla Lorda Andre

wydaje mi sie ze kolejność dobra
zaraz po tym podciagnełam zadanie z piratami i z sędzią ( dowiedziałam się o kolejnych osobach wspomagających w mieście ruszył główny wątek.... ale rozmowy z Gedarem nadal niet
Odpowiedz
bardzo ładnie
teraz kwestia - czy paskudny Baron von Altdorf nie żyje? oraz WSZYSCY pozostali wojownicy Ognistego Zakonu z Ognistą Joanną ^0^ Cycki na czele

czy jest ten wpis?
"Oddałem Gedarowi Berło Pokory. Pozostaje pytanie, czy kapłani Adanosa zechcą mi pomóc...");
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
tak i tak rozmawiałam przed walka z magami wody odmowili pomocy a pozniej jednak sie zjawili pod kapliczka ale nie dolaczyli sie w bitwie inaczej jak modlitwą ognisty legion też sam nie zaatakował? nie wiem czemu....
Odpowiedz
To normalne.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
alt to że nie mam dialogu w dalszym ciagu z Gedarem mimo że on kazał przyjsc po bitwie to też?

przy bitwie o klasztor i nie tylko postepowałam tak jak było w dialogach nie wiem jedynie czy nie bylo błędem to że zabiłam magów i tych co stali przy tym kregu po odebraniu tego oka mocy

nie mam tez dialogu chyba z Carlem o nietykalności piratów w porcie jak i z sędzią nie wiem czy ten \atak na fregatę to przed odbiciem miasta czy po?
Odpowiedz
Tu każde zadanie jest małym trybikiem kolejnego. Wystarczy ruszyć jedną akcję, jeden dialog do przodu i rusza dalej lawina.
Ciężko jest powiedzieć co u ciebie trzeba zrobić, dlatego musisz teraz 'kursować' między NPC...
Np Carl zgodzi się na przejście piratów, gdy uciszysz donosiciela, nie żyje w Górnym Mieście Gisela, Uriel zagada o glejcie dla piratów, a ten znowu zaczepi, gdy zrobimy zadanie dla Grega z zaciągiem do załogi...
Bitwa w mieście jest ostatnią, więc najpierw fregatę odbijamy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
tituf dzieki to już wiem czego mi zabrakło z tego co wypisałeś to tylko Gisela nie jest na liscie trupów
Odpowiedz
tylko jej nie zabijaj! rotl:
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ale to pibicie jej to ktos zleca? Bo pobilam ja sama bez zlecenia i dialogu z nikim niet nie wiem tez gdzie ma byc aby ja pobic

I czy mozliwe jest to aby zadanie tajemnica Kordelii mi blokowalo bo do takiego wniosku dochodze
Gdzie znajde lariusa po ucieczce z miasta
Odpowiedz
Lariusa szukałbym po jaskiniach ;)
Odpowiedz
Cytat:I czy mozliwe jest to aby zadanie tajemnica Kordelii mi blokowalo bo do takiego wniosku dochodze


Dokładnie, najpierw Kordelia!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
ale ja nie mam możliwości nie mam z nia dialogu ani z jej wujem o niej jak to zadanko zrobić

no to znalazłam zagadke w takim razie co mi blokuej watek z piratami..... larius i Lutero tez jeszcze sa w mieście ale nie wiem co i jak mam z nimi zrobić aby sie wynieśli
Odpowiedz
Po oddaniu Dymitrowi planu Khorinis, mam wpis, że muszę z KIMŚ porozmawiać. Jakaś podpowiedź?

Przepraszam, już nieaktualne :) Przypomniałem sobie o Łowcach Orków i dalej poszło a Arnold dostał sztylety :)
Odpowiedz
(14.10.2017, 19:37:40)Igunia1988 napisał(a): ale ja nie mam możliwości nie mam z nia dialogu ani z jej wujem o niej jak to zadanko zrobić
Podawaj zadanie, wpisy w dzienniku i co już zrobiłaś w tej sprawie - to ułatwi pomoc.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dwa pytania:
1. "Nasz nowy dom": Dostarczyłem wszystkie materiały Fellanowi a Thorben miał zrobić meble. Jakaś podpowiedź jak zakończyć zadanie, bo nie mam w tej sprawie z nikim opcji dialogowej?
2. Oddałem kryształy teleportacji Honorynowi, Sclaviniusowi i Gniewomirowi, ale dalej stoją na tych samych miejscach a z Hyglasem nie mam dialogu. Jakaś wskazówka?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości