Epilog - problemy z zadaniem
Kłania się czytanie dialogów.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
przepraszam że pytam tyle razy ale do kogo trzeba się udać gdy się po rozmowie z tymi magami w słonecznym kręgu
Odpowiedz
(06.12.2017, 17:29:39)piotrekd1995 napisał(a): byłem w kamiennym kręgu i dostałem od nich jakiś amulet ale z nikim teraz nie moge porozmawiać
tracę cierpliwość - nie dostałeś żadnego amuletu tylko Oko Mocy
KOMU masz oddać Oko Mocy?
jakbyś tak nie zapierdalał na oślep, to by cię, kurwa, Hegenwald zatrzymał i powiedział, komu masz go oddać, mimo że początkowo miał być on oddany Demetrusowi!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
wiem  jestem idiota sorry ze zawracałem głowe zrobiłem już to tak jest jak się nie czyta uważnie jestem pała Idiota

mam pytanie w sprawie tego wina co trzeba zatruć z kim trzeba porozmawiać w dzienniku pisze ze z Fellanem ale z nim nie mam dialogu może ktoś wie
Odpowiedz
Nie jest napisane, że masz pogadać, tylko wykorzystać jego radę.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
(06.12.2017, 22:47:29)MaQo napisał(a): Nie jest napisane, że masz pogadać, tylko wykorzystać jego radę.

aha dzięki

mam pytanie w misji dezerter o stroju trzeba rozmawiać z kimś z miasta czy szukać po farmach
Odpowiedz
mam pytanie starzec karze mi zabić mrocznych magów w słonecznym kręgu i wspomina coś o ich pierścieniach zabiłem ich a pierścieni nie było  i nie wiem czy przed tym zanim trzeba ich zabić trzeba jeszcze z kimś porozmawiać bo nie wiem czy to ma związek z billim  łowcą nieumarłych który  przemknął się do miasta powiem że mam problem żeby trafić na jakiś trop  i czy to wogule ma jakiś związek z tym słonecznym kręgiem i mrocznymi magami prosił bym o pomoc
Odpowiedz
Cytat:mam pytanie starzec karze mi zabić mrocznych magów w słonecznym kręgu i wspomina coś o ich pierścieniach zabiłem ich a pierścieni nie było


pierścienie są w nich od początku gry więc to raczej niemożliwe, chyba że masz indywidualny błąd niedoczytania skryptu
a co mieli przy sobie?

odnośnie powiązania z Billym - nie pamiętam bez analizy skryptowej
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
jak zrobiłem porządek pod klasztorem do gra mnie prowadzi do harada żeby mu pomóc a on wysyła mnie do portu bo mówi ze tam coś się dzieje faktycznie piraci są już na  okręcie i ja im trochę pomogłem w zajęciu okrętu   i nie wiem co robić dalej bo ostatni wpis w zadaniu piraci w korinis  jest  taki  że vance sobie nie zrobi krzywdy z tym kosturem którego mu przyniosłem i co mam robić dalej teraz chyba lepiej napisane pomożesz
Odpowiedz
Co do powyższego - owszem i mnie się zdarza nieraz przecinek opuścić, ale ty to chyba nawet tego słowa nie znasz, jak widzę.

Co do Vance'a - kostur to on powinien dostać wieki temu, a nie tuż przed walką.
Samo zdobycie okrętu jest tylko elementem oczyszczenia portu i zdobycia środka transportu.
Jak sądzę masz i inne , równie ważne cele do realizacji i może się pora na tym skupić?
Okręt nie ucieknie.
Ponadto - z kim rozmawiałeś na okręcie po jego zajęciu?
A może nie wszyscy przeciwnicy nie żyją?
A może nie oddałeś Gregowi wszystkich rzeczy zdobytych na przeciwnikach?
Tylko, kurwa, nie pytaj jakich rzeczy. włeb
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
aha dzięki sprawdze  jeszcze raz czy zabrałem wszystko z tych marynarzy

mam pytanie jak saturas każe mi wybić wszystkich mrocznych z górnego miasta i przynieść mu ich pierścienie ile tych pierścieni powinno być bo ja zabiłem tam wszystkich i ograbiłem ich ciała i przychodzę do saturasa i nic ja zebrałem 11 pierścieni grałem 2 razy ich wybijałem i jeden ze strażników chyba decard nie miał pierścienie nie wiem czy to jakiś błąd czy ja coś żle zrobiłem
Odpowiedz
(08.05.2017, 16:09:36)Tituf napisał(a): Podczas testów nie mieliśmy takich problemów z itemami. 
Ale skoro zdarzało się to graczom klubowym - podaję jedyne kody, jakich gracz może potrzebować w Epilogu.

To itemy dla Tamiry:
ItMi_GoldNecklaceTamira
ItMi_GoldRingTamira
ItMi_GoldChestTamira

i Pierścień Asceniusa - Złoty Pierścień Mroku
ItMi_GoldRingDark

Musisz sobie zinsertować tyle ile ci brakuje. Koniecznie później wyłącz konsolę b42b.

Jeśli znikł choć jeden pierścień, to nie ukończysz gry bez przywołania go. Powinno być 12 pierścieni.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
mam pytanie kogo mam powiadomić o zwycięstwie w górnym mieście co zlecił saturas nie mogę  wulgara piratów lorda andre ani harada  ani cavalorna i tez nikogo z wodnego kręgutego mrocznego maga który jest w krypcie strażników koło bramy ani magów ognia ani wody to kogo wiecie
Odpowiedz
Nie wiedzieć. My nie rozumieć co ty mówić.
Odpowiedz
(09.12.2017, 16:40:25)Klimek napisał(a): Nie wiedzieć. My nie rozumieć co ty mówić.

po wybiciu mrocznych z górnego miasta oddaje saturasowi pierścienie i on każe mi powiadomić kogoś kogo mam powiadomić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości