Epilog - problemy z zadaniem
piotrekd1995 - zaśmiecanie powtarzającymi się postami , niechlujność w pisaniu postów (kompletny brak znaków interpukcyjnych) 10% na jeden miesiąc

 i jeszcze 10% za uporczywe cytowanie postów poprzedzajacych
czy uważasz, że tu siedzą idioci, którzy  nie rozumieją, że dana wypowiedź odnosi się do posta poprzedniego?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
mam pytanie nie wiecie w którym miejscu może być mroczny mag apageon bo całą mapę przeleciałem i nic może ktoś ma jakiś pomysł
Odpowiedz
Zajrzyj tam gdzie spotkałeś swojego mistrza...
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
chodzi ci o imperanona na farmie lobarta
Odpowiedz
Pójdź i się przekonaj.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Mam problem z zakończeniem Epilogu, mianowicie ilu nowych załogantów potrzebuje Greg żeby odpłynąć? Na tą chwile mam Bobbiego i nie mam pojecia gdzie może być reszta ;)
Odpowiedz
Może ktoś z niedawnej załogi by się nadał ;)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
I pewien człowiek, który fregatę zna jak własną kieszeń...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam ja stanąłem z misją prawo i pięść niby już wszyscy do buntu są gotowi a jak go zainicjować greg czeka na sygnał wulfgram tez czeka na atak.
Odpowiedz
Widocznie czegoś jeszcze nie zrobiłeś  Relaks
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
no dobrze to coś łatwiejszego może jeśli chodzi o misję bez przebaczenia mam wpis ze jakiś baron lubi alkohol gadałem z każdym w mieście nikt nie miał opcji dialogowej jakieś rady? :D
Odpowiedz
Załatw sobie najpierw butelczynę wybornego rumu i spróbuj wtedy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki bardzo za pomoc :) Mam kolejne pytanie jeśli chodzi o klasztor zapomniałem jak sie misja nazywa ale chodzi o ataki na klasztor przez czarny zakon odparłem już parę ataków i miałem zawołać na pomoc juz lorda andre i mam wpis że co może pomóc jeden paladyn..... i tu moje pytanie czy mam pomocy szukać u innych , aby pomogli w obronie klasztora czy po prostu robić inne misje dalej
Odpowiedz
Cytat:że co może pomóc jeden paladyn...

To nie jest wskazówka tylko element dramatyczny.
Jeślii masz tam wszystkich Paladynów oraz przybyli Magowie to już nikt więcej tam w walce udziału nie weźmie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam już Chyba ostatnie pytanie ;D stoczyłem bitwe pod klasztorem wszystkich wybijam i nie mam ani u saturasa dialogu ani u lorda ani u pyrokara nie musze nikogo informowac o wygranej?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości