Przebudzenie - przebieg prac
#61
Fspaniale! Ja również się cieszę. Czekam na tego moda, podobnie jak i już Epilog pobrany czeka aż przebrnę przez Przeznaczenie
#62
Bardzo mnie cieszy Wasza decyzja!
o//o
#63
Hi hi, nie jest tak łatwo się uwolnić od nałogu  Cool 
Cieszę się  OK
#64
Świetna wiadomość. Więc czekamy :>
#65
Zarzuca się nam, ze dajemy zbyt mało nowinek skryptowych.
Jako że pieczenie ciast jest już w Returningu i wzbudza powszechne uznanie, to my zrobimy rozpalanie ognia przy pomocy dwóch kawałków drewna, oczywiście w czasie rzeczywistym.
Na razie ukończone zostały ostatnie prace nad ostatnimi postaciami z grupy Ludzie - z frakcji Kompania Górnicza.
Wyszło nieco ponad 150 NPC z grupy Ludzie łącznie dla całej gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#66
Jednakże już pojawią się bezimienni Górnicy, Najmenicy, Strażnicy i inni Obywatele?
#67
To wciąż Przeznaczenie, więc dla bezimiennych raczej nie ma tu miejsca :D
#68
Jest jeden i w zupełności wystarczy  Faja
#69
bezimiennych będzie tylko nieco górników oraz niewolników orków
nie bardzo widzimy sens tworzenia dla nich czegoś specjalnego, skoro to tylko statyści, jak podobni w Przeznaczeniu i Nocy Kruka

podobnie ma się z najemnikami Araxos, którzy poniekąd zastąpią zwykłych Bandytów
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#70
Intryguje mnie jeszcze kolejna rzecz. Czy jest szansa na tchnięcie trochę kolorytu i życia w Górniczą Dolinę? Fajnie by było zobaczyć chociaż częściowo prowizorycznie odnowiony Zewnętrzny Pierścień wokół zamku i pomieszkujących w nim ludzi. Wielokrotne przeczesywanie tych smutnych ruin mogło stać się już w pewien sposób męczące a więc co myślicie o ich renowacji? Nie mam zbyt dużego pojęcia o moddingu więc nie wiem jak dużym wyzwaniem może być taki level design, stąd właśnie moje pytanie. :>
#71
Przebudzenie będzie poniekąd logiczną kontynuacją Epilogu i układu logicznego z Przeznaczenia w sytuacji politycznej wyznaczonej przez Przeznaczenie z perspektywy Mrocznego Zakonu.
Dlatego wszystko powinno wyglądać raczej jeszcze gorzej.
Nawet pierwotnie planowałem inny tytuł - Desert Land - Ziemia Jałowa.
Zewnętrzny pierścień opanowany będzie przez zupełnie kogoś innego...

Cytat z Kadena- Bandrowskiego "Radość z odzyskanego śmietnika..."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#72
W ekipie brak grafika z prawdziwego zdarzenia, więc zabraknie i wodotrysków graficznych - ksiąg, zwojów, ect.
Będą te stare i opatrzone - ale najważniejsze, że też dodające wpis do dziennika i pkt exp.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#73
Tituf napisał to nieco przewrotnie, bo jego księgi są bardzo dobre. OK 
Tu raczej chodzi o to, że i tak nikt na to nie zwraca uwagi, więc szkoda czasu i energii na robienie czegoś, co pozostaje poza zainteresowaniem graczy.
To widać po tym , że na ten temat nikt z graczy Klubu się nawet nie zająknął.
Będą zwykłe listy, pisma i księgi na wzorach z G2 NK i to wystarczy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#74
Halo halo
To że się nie zająknąłem na forum o książkach to nie znaczy że mi się nie podobały. Gram gram - czasem po pare godzin i po sesji nie zawsze rozpisuje się na forum co i jak. Język
#75
Pewne rzeczy narzucają się od razu albo praktycznie nigdy.
Dlatego też w Przebudzeniu zrezygnujemy także z nadmiaru broni.
Pojawi się pewna liczba nowych broni frakcyjnych - po części do zdobycia lub do zrobienia oraz parę nowych zupełnie modeli, ale ogólnie ograniczymy zestaw uzbrojenia do klasycznego znanego z Przeznaczenia.
Gracze i tak z tego całego arsenału zazwyczaj nie korzystają.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości