Przebudzenie - przebieg prac
Przepiękne <3
Wszyscy NPC (Ludzie) oraz zdecydowana większość imiennych orków questowych zostali wstawieni z rutynami do gry.
Ostatnią grupa był Zakon Czaszki wraz ze swoimi Nieumarłymi Sługami.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Te nowe ugrupowania mnie intrygują. Czuję, że wniosą wiele świeżości do świata Przeznaczenia!
Wiadomo co będzie z frakcją Netbeka? Widnieje w opisie, a jednak w Epilogu jest opisany rozpad Leśnego Obozu. Czyżby znalazł sobie nowych ludzi?
Netbek wróci do GD z garstką najwierniejszych ludzi...
Nic więcej na razie nie będzie zdradzane w tej kwestii, choć jak zwykle Netbek będzie jednym z istotnych Mędrców.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Czy mi się wydawało, czy Ahn kedyś deklarował pomoc skryptową przy Przebudzeniu?
Pomoc jako scenarzysta. I właściwie dalej jestem zainteresowany.
oferta jest aktualna ale dopiero od momentu gdy pojawi się pierwsza wersja Visual Alfa 1 Przebudzenie z pełnym układem postaci oraz dialogami wstępnymi, handlem i nauką.
Na ten moment prace nad tym nie są jeszcze zaawansowane.
Pisanie zadań i dialogów bez wstępnego oglądu i pogadania z postaciami nie ma sensu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Więc chętnie pomogę, gdy nadejdzie odpowiednia pora  OK Będę wyczekiwał.
chociaż najgłówniejszy wątek będzie miał wymiar mistyczno-polityczny to zasadniczą siła napędową gry będzie walka o zasoby.
Kto jest słaby w eksploracji i zbieraniu niech zawczasu sobie odpuści.
Do gry powrócą znane i lubiane psianka, kocianka, krucze ziele, orkowe ziele i górski mech i ich szukanie w odpowiednich ilościach będzie równie przyjemne jak szukanie velaisów w Przeznaczeniu. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

(15.05.2017, 22:16:19)Memorius napisał(a): Kto jest słaby w eksploracji i zbieraniu niech zawczasu sobie odpuści.
Smutny
Cóż. Trzeba się będzie przełamać :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
(15.05.2017, 22:16:19)Memorius napisał(a): Kto jest słaby w eksploracji i zbieraniu niech zawczasu sobie odpuści.
Słowo Eksploracja to miód dla mojej duszy :D
Dlatego przejście modów zajmuje mi kilka razy dłużej, niż "ścigaczom" chwalącym się jak najkrótszym przejściem modów.
Pytam tylko: Po kiego pędzić? Goni ktoś? Niech sobie w jakieś wyścigi pograją i nie marudzą Język W końcu u diabła ktoś robiąc grę, zadbał o coś więcej niż trasa Pendolino i wypadałoby w różne miejsca zajrzeć z czystej ciekawości świata i pomysłów autora.
Prywatnie lubię wędrówki, zwiedzanie (jaskinie i inne podziemia kocham), zatem jak dla mnie, może być jak najwięcej eksploringu.
Zagospodarowany został obszar dawnego Obozu na Bagnie, tym razem nieco inaczej...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

No, oby inaczej Język Zapowiadacie MNÓSTWO nowych frakcji więc można się spodziewać, że każdy kąt Górniczej Doliny będzie zasiedlony i pewnie nie będzie już miejsca na dzikie odludzia. Takie przeludnienie nie może się skończyć inaczej jak mocnym konfliktem jak mniewam  OK
Dzikie odludzie będzie w zupełnie niespodziewanym miejscu... Troll 

Tymczasem w kwestii exp, kosztów nauki , levelowania i podobnych rzeczy - zastosowany zostanie schemat z Epilogu a nie z Przeznaczenia. Możliwe są oczywiście drobne modyfikacje.
Z nowych umiejętności - najprawdopodobniej nauka języka i pisma orków, która zapewne zastąpi rubrykę -języki- w ekranie statystyk
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Bardzo podoba mi się koncepcja eksploringu wysuwającego się w Przebudzeniu gdzieś na pierwszy plan. W sumie co tu dużo mówić - wszystkie do tej pory podane koncepcje bardzo mi się podobają  OK


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości