Przebudzenie - przebieg prac
Cos mi sie zdaje, ze plonne twe nadzieje Troll
Na pewno nie będzie takiego dziadostwa jak w L'Hiver w którym zwierzęta atakowały będąc po za zasięgiem pola widzenia.
Sądzę, że w zasięg rażenia czy statystyki aż tak bardzo nie ingerują(znaczy przynajmniej potforków, orkowie, którzy z kuszy na hita Bezia tłuką to inna bajka). Jedyne co, to że ścieżki będą zalane wszelakim plugastwem niczym port Khorinis w Epilogu.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Epilogu jeszcze nie przechodziłem, ale domyślam się o czym piszesz.
kolejny, mały spoiler...

[Obrazek: DZonbtN.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
A co to za cfaniaki tam siedzą? :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Ten po lewej to chyba Arend, a drugi to Buster, ale głowy nie dam.
No raczej Język
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
no Kravis.. nieźle :> :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

odwieczny dylemat gracza - lać, czy najpierw pogadać?

[Obrazek: yVpPBHC.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Najpierw strzelać, potem zadawać pytania, to najlepsza opcja.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
przy okazji ujawnił się błąd wizualizacyjny :D

Nie jest to zapewne dobra informacja dla oczekujących na Przebudzenie, ale termin realizacji gry wydłuży się zapewne o jedną trzecią.
Wynika to z moich spraw pozaforumowych.
Samo ukończenie zaplanowanych do zamknięcia content zadań potrwa za pewne 16 tygodni, do tego dochodzi dopracowanie tzw Drugiego Planu i Konsekwencji oraz kilku czasochłonnych skryptów dla umiejętności bohatera.

Dobra informacją po złej że orkowie nie strzelają z łuku jest ta, że jaszczuroludzie będą strzelać z kuszy i to morderczo skutecznie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Nie moge sie juz doczekac aby co minute ogladac ekran wczytywania Troll OK
Wiśnia już z tej okazji miał tę przyjemność.
Dziś jednak z Titufem nieco przeorganizowalśmy zadanie z tym związane i może będzie nieco łatwiej, a może przeciwnie, jeszcze trudniej Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Grille, podpałki, śmierdzące żarcie... Nie ma to jak pieczony ścierwojad i Piwo Zamkowe wieczorową porą... Cały zamek się zaraz zleci!

[Obrazek: 7P2qVEU.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości