Oko Innosa i smoki - wątek główny
#1
Nie mogę zacząć rozmowy ze smokiem. Tego na bagnie zabiłem, teraz chce tego na wulkanie ognistego i nie da się zacząć rozmowy.
Odpowiedz
#2
A co do smoków miałem tak samo musisz je zabijać w takiej kolejności jak mówi orik/parcival ( nie pamiętam który )
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#3
Mam male pytanie, wiem że to nie ten wątek.
Dlaczego jak jestem w IV rozdziale mam zabić smoki, żaden nie chce ze mną rozmawiac? Tak posiadam oko i jest naładowane.
Odpowiedz
#4
rozmawiałeś z garondem i orikiem? zacząłeś od bagna?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#5
Cytat:Mam male pytanie, wiem że to nie ten wątek.

jedyny pasujący chyba

a czemu smoki nie chcą gadać?
zapytam - skąd wiesz gdzie są smoki?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#6
Rozmawiałem z Garodnem oraz Orikiem, skąd wiem gdzie są? Z G2...
Odpowiedz
#7
(22.08.2016, 17:38:22)Vorx napisał(a): skąd wiem gdzie są? Z G2...
grasz w coś zupełnie innego... musisz dostać konkretne info o lokalizacji smoków i uzyskasz go nie wychodząc z sali tronowej.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#8
Smoki nie chca ze mna gadac! Zabilem bagiennego, pojawil sie Xardas i potem ruszylem zadanie z kultem az do jego zakonczenia. Na koniec dodam ze oko innosa oczywiscie naladowane. Co mozna z tym fantem zrobic? Zaden smok nie chce gadac. Tylko stoi i sie nie rusza, nawet nie atakuje. Dziwnie to wyglada.
Odpowiedz
#9
Nie porozmawiałeś z Orikiem o miejscu pobytu następnego smoka, więc logicznie rzecz biorąc Twoja postać nie powinna wiedzieć, gdzie kolejny smok się znajduje.
Odpowiedz
#10
tak jest żadnego buga tu nie ma - smoki zabija się w kolejności podanej przez Orika
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#11
Dobrze ze to nie bug. Dzieki wielkie, oczywiscie podzialalo :)
Odpowiedz
#12
Nie mam opcji dialogowej ze smokiem, a mam włożone na siebie oko innosa. Chcialem zacząć od Finkregha, chyba nie ma to znaczenia od którego zaczynam, z tego co pamiętam.
Odpowiedz
#13
Zacznij wg linii fabularnej i dialogowej, którą powinieneś mieć przeczytaną - najpierw są bagna i Pandrodor!!!


Cytat:chyba nie ma to znaczenia od którego zaczynam, z tego co pamiętam
Skąd to pamiętasz, a w co teraz grasz?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#14
No kiedyś 2 krotnie przeszedłem gothic 2 noc kurka, ale było to x lat temu i nie pamiętam Język
Odpowiedz
#15
Jakieś pomysły dlaczego lodowy smok nie chce ze mną rozmawiać?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości