Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
#31
(03.03.2016, 11:14:12)Memorius napisał(a):
Cytat:a co do tego, że jestem tutaj niechciany to będę tylko sprawdzał czy DS trzyma się umowy zawartej z BS

Idol
mój pierwszy i raczej żelazny kandydat do tytułu Idol Marca

Wy tak samo obserwujecie nas na tm czy nie przestrzegamy umowy, więc nie wiem co w tym dziwnego
 
Odpowiedz
#32
zdecydowanie  drugi punkt :D
Idol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Spoko :D tymczasem zauważyłem, że dziwnym trafem polodiscovery wczoraj o 15:20 na sb pyta Titufa o mod Zucklova z tm, Quest Pack i pisze, że może być to dobry mod, a parę minut wcześniej Bosper na tm pisze podobny post
 
Odpowiedz
#34
To wy przychodzicie z płaczem nie my, to wy obrażaliście nas , szpiegowaliście wkradając się pokotnie w szeregi DT, to wy zniszczyliście poprzednie forum(Nefario na rozkaz Ahna) a my w jaki sposób was obraziliśmy ? Powiedzieliśmy o tym innym ? Czy to nazywaliśmy was szczurami?
Odpowiedz
#35
Szczurami nazywaliście, ale desti jest jedna różnica to było przed umową! od czasu umowy BS nie napisało nigdzie złego słowa o DS, a co do zniszczenia forum to BS nie brało w tym udziału, Ahn już nie był członkiem teamu kiedy namawiał Nefario
 
Odpowiedz
#36
nikt ni zaprzecza że polodicovery odwiedza TM jako gość - to forum otwarte dla wszystkich i bardzo opiniotwórcze
info Bospera na pewno zainicjowało zainteresowanie członka naszego teamu modem Jasia

Jasiu pozdrawiam
:hejka:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Dobra do momentu dostania IP Bospera lub przyznania się polodiscovery, sprawę uważam zamkniętą
 
Odpowiedz
#38
Cytat:Dobra do momentu dostania IP Bospera

dobry Avallach ci da?

z czym go porównasz? ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
Opos nie było naszym zamiarem obrażenie was a jedynie ujawnienie faktów niefortunie użyliśmy słowa "szczur" a powiniśmy jakiegoś synonimy np. kret, konfident, wtyka, łaps
Odpowiedz
#40
Cytat:a powiniśmy jakiegoś synonimy np. kret, konfident, wtyka, łaps

rotl OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Tamte sprawy akurat mamy już wyjaśnione, nikt z BS nie będzie brudów wyciągał, tak samo Memorius informował, że DS także nie będzie wyciągać brudów, z tą sprawą też zakończmy temat, bądźmy szczerzy, wszyscy wiemy, że to polodiscovery na tm zjechał Bractwo Spolszczenia, ale damy z tym spokój bo chcemy tłumaczyć mody w spokoju, a nie znowu bawić się w jakieś wojenki, chciałem tylko żeby polodiscovery dostał jakąś reprymendę żeby więcej razy nie obrażał BS, to tyle :)
 
Odpowiedz
#42
Cytat:chciałem tylko żeby polodiscovery dostał jakąś reprymendę

reprymendę to ty możesz najwyżej dostać za umieszczenie w podpisie nieuzgodnionego z Administracją linka do FB, który usunąłem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#43
No dobra, nie dostanie dziś lizaka i spierzemy mu dupę na cacy [Obrazek: Ynm8ezi.gif]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#44
powyższe to już mowa nienawiści Cool Faja Pony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#45
Tak niema co wyciągać brudów bo można się pobrudzić http://www.newsweek.pl/g/crop/1200/645/n...148984.jpg
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości