Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(11.05.2018, 11:31:35)Memorius napisał(a): tak
To by była jedyna możliwość uratowania tego arcydzieła. :D
Odpowiedz
Ekipa MIT sprawiła by się z tym problemem w ciągu jednego roku roboczego pracując w tempie umiarkowanym, co już wyliczyłem przy 10 dodanych zenach/obszarach.
Nawet bez dodatkowego wsparcia.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.05.2018, 11:43:14)Memorius napisał(a): Ekipa MIT sprawiła by się z tym problemem w ciągu jednego roku roboczego pracując w tempie umiarkowanym, co już wyliczyłem przy 10 dodanych zenach/obszarach.
Nawet bez dodatkowego wsparcia.

Co więc stanowi ostateczną barierę przed rozpoczęciem produkcji Przeznaczenia 2.0?
Odpowiedz
To,że ekipa MIT kończy działalność po wydaniu Klasztoru i trzeba by reaktywować DESTINY TEAM w opcjii modderskiej. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.05.2018, 11:56:28)Memorius napisał(a): To,że ekipa MIT kończy działalność po wydaniu Klasztoru i trzeba by reaktywować DESTINY TEAM w opcjii modderskiej.
A co stanowi przeszkodę do wskrzeszenia Destiny Team? :D
Odpowiedz
O to należy zapytać przed wszystkim Michała.

Ponadto jest pytanie - dla kogo Przeznaczenie 2?
Chyba już tylko dla własnej satysfakcji, bo ilu jest takich co skończyli wszystkie części Sagi Destiny?
Tylu co tu na forum? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.05.2018, 12:04:55)Memorius napisał(a):  ilu jest takich co skończyli wszystkie części Sagi Destiny? Tylu co tu na forum? Relaks

A dlaczego jest to takie ważne?
Czy przed stworzeniem pierwszego moda też obawialiście się słabego odbioru, małej publiki?
Czy modyfikację tworzy się tylko dla określonej grupy, czy po prostu, dla ludzi? Ludzi nie określonych liczbowo.
Czy modyfikację tworzy się tylko dla potencjalnych weteranów, czy po prostu dla ludzi? Ludzi o bliżej nie określonych upodobań.
Czy modyfikację tworzy się tylko dla tych którzy potrafią docenić, czy po prostu dla ludzi? Ludziom znanym i nieznanym, którym dajecie możliwość oceny kunsztu nie pytając czy skorzystają z tej możliwości.
Czy stworzenie, jak się okazuje, dla wielu trudniej modyfikacji przestrzega przed robieniem kolejnej? Czy wszyscy muszą dostąpić zaszczytu ukończenia trudnej modyfikacji?
Skąd wiadomo, że kolejna modyfikacja będzie "tylko kolejną modyfikacją" dla publiki?
Dlaczego powstał MIT oraz Klasztor ? Dlaczego ten powód nie mógłby być kolejnym powodem dla dalszej twórczości?

Ile słynnych artystów okazało się wspaniałymi artystami dopiero po ich śmierci?
Ważne jest, aby pozostawić po sobie coś, co może zostać docenione i nie powinno się określać co to jest i czy zostało już dokonane, bo nie do nas należy sąd o nas samych.

(11.05.2018, 12:04:55)Memorius napisał(a): O to należy zapytać przed wszystkim Michała.

Tak więc czekamy na odpowiedź Michała :>
Odpowiedz
XaroN- muszę przyznać, że Twoje posty mają zawsze styl i klasę. :D

Sens wypowiedzi popieram w 100%.
Odpowiedz
Odpowiedź Michała jest nam dobrze znana.
Podejrzewam, że jest ostateczna.
Ale kto wie, czy z czasem nie zmienią się u niektórych priorytety, nie pojawią się nowe gwiazdy...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(11.05.2018, 13:11:08)Jaskot napisał(a): XaroN- muszę przyznać, że Twoje posty mają zawsze styl i klasę. :D

Sens wypowiedzi popieram w 100%.

Zgadzam się :>
Odpowiedz
Ja jestem zdania, żeby nie odstawać od modowania i robić nowe projekty/spolszczać popularyzowane mody. Ja może nie znam się na modowaniu tak jak większość tutaj społeczności, ale po to zostałem testerem, aby się tym powoli zajmować, a może kiedyś stworzyć własnego moda (miałem kiedyś plan), ogólnie to chciałbym się w tym kierunku rozwijać i jak dla mnie, to zrobiliście na mnie wrażenie, że w ogóle mnie przyjęliście jako tester, nie mający za wiele pojęcia. Dlatego mam do Was wielki szacunek i nie chciałbym, abyście teraz tak nagle odeszli bo projekty i chęci się skończyły.
Bo chciałbym jednak jakoś wspomóc mimo wszystko wszystkiego po kolei się nauczyć tej magii modding'u, a nie cofać się w rozwoju.
Ale tu nawet nie chodzi o mnie. Po prostu myślę, że takie np. BS, wyszedł Returning i wielki fun, ludzi przyszło od groma, może nie takiego jakiego Wy byście oczekiwali, ale jednak ludzie. I dlaczego nie robić tego dla nich? Dlaczego nie? Trzeba trochę odejść od tego rozumowania, że typowy seba czy janusz nie powinien otrzymać takiej modyfikacji, albo inaczej, nie powinien w ogóle nic pisać na forum, bo się ośmiesza czy co. I potem mówienie 'bo tamto forum to robi przypał, my byśmy nigdy tak nie postąpili, weź wyjdź' moim zdaniem jest nie na miejscu, mimo wszystko nie znam się aż tak w tym niby konflikcie, choćby z Simon'em i Majes'em, ale potem to wychodzi jakie forum tacy gracze i wszyscy będą tak mówić. Tyle.
Odpowiedz
(11.05.2018, 13:03:25)XaroN napisał(a): Dlaczego powstał MIT oraz Klasztor ? Dlaczego ten powód nie mógłby być kolejnym powodem dla dalszej twórczości?
MIT w to wszystko nie mieszajmy
powstał by zrobić coś innego i by Michał mógł pokazać co można zrobić w Gothic poza tak uwielbianą przez dzieci jazdą na cieniostworze


(11.05.2018, 13:03:25)XaroN napisał(a): A dlaczego jest to takie ważne?
Czy przed stworzeniem pierwszego moda też obawialiście się słabego odbioru, małej publiki?
Czy modyfikację tworzy się tylko dla określonej grupy, czy po prostu, dla ludzi? Ludzi nie określonych liczbowo.
Czy modyfikację tworzy się tylko dla potencjalnych weteranów, czy po prostu dla ludzi? Ludzi o bliżej nie określonych upodobań.
Czy modyfikację tworzy się tylko dla tych którzy potrafią docenić, czy po prostu dla ludzi? Ludziom znanym i nieznanym, którym dajecie możliwość oceny kunsztu nie pytając czy skorzystają z tej możliwości.
Czy stworzenie, jak się okazuje, dla wielu trudniej modyfikacji przestrzega przed robieniem kolejnej? Czy wszyscy muszą dostąpić zaszczytu ukończenia trudnej modyfikacji?
Skąd wiadomo, że kolejna modyfikacja będzie "tylko kolejną modyfikacją" dla publiki?

bardzo podobnie wypowiadał się swojego czasu Token i gdzie teraz jest?

żeby była pełna jasność - do mnie idea sztuki dla sztuki nie trafia, a cierpienia niezrozumianych twórców mało wzruszają
Patrzę na pewne rzeczy w tej materii racjonalnie - pod względem relacji włożonego wysiłku do efektu jaki budzi gra w ogólnej społeczności Gothic.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.05.2018, 13:59:40)Memorius napisał(a): MIT w to wszystko nie mieszajmy
powstał by zrobić coś innego i by Michał mógł pokazać co można zrobić w Gothic poza tak uwielbianą przez dzieci jazdą na cieniostworze
Jakby nie patrzeć to tego typu projekty (niezależnie od tego, jak zostanie odebrany) pokazują, że w moddingu siedzi wiara, która ma przynajmniej coś do zaoferowania.
(11.05.2018, 13:59:40)Memorius napisał(a): Patrzę na pewne rzeczy w tej materii racjonalnie - pod względem relacji włożonego wysiłku do efektu jaki budzi gra w ogólnej społeczności Gothic.
Większość ludzi pije Żywca, co nie znaczy, że Namysłów nie jest wart wysiłku. ;)
Odpowiedz
Miarą tej całej dyskusji będzie liczba użytkowników, którzy włączą się tu do dyskusji.

Teraz czyta regularnydebil i zobaczymy co napisze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A ja bym powiedział, że bardziej miarą jest to, ilu użytkowników udziela się regularnie i ceni sobie twórczość DT. ;)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości