Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Zdecydowałem, że po wydaniu Imperium Popiołów definitywnie wycofuję się z moddingu. Niby to zabawa, ale trochę mnie to za dużo nerwów i sił kosztuje. Nestor
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ta  Relaks

[Obrazek: KULFCMY.png]
[Obrazek: ocRR3bv.png]
[Obrazek: P0Cj1L5.png]
Odpowiedz
Dobry wieczór! Nastał czas kiedy zebrało się mojej małej osobie na rozkminy. Mianowicie z wiekiem człowiek dojrzewa i oczy się otwierają na pewne sprawy. Obserwując wasze forum zauważyłem, że definitywnie zakończyliście sagę, z tego miejsca należą się wam wielkie brawa za cierpliwość, pasję oraz dążenie do celu mimo negatywnych opinii pewnej części "Community Gothica". Sam byłem negatywny w stosunku do was w niektórych chwilach, lecz jak mówiłem człowiek dojrzewa i spogląda na pewne rzeczy inaczej niż kiedyś. Wy pomimo ważniejszych obowiązków co roku dawaliście możliwość innym osobom zrelaksowania się przy ich ulubionej zmienionej grze i odpoczynku od ciężkich sytuacji życiowych, które każdy przeżywa, więc na koniec waszej działalności chciałbym wam gorąco podziękować za możliwość odpoczynku, oderwania się od życiowych problemów oraz samej w sobie rozgrywki  w przez wielu uwielbianej gry w zupełnie innym charakterze, piona  Piwko Piwko Piwko
 
Odpowiedz
Cytat:Podobno Memorius ma pomysł na kontynuację Klasztoru... Żart...

napisał Tituf w innym temacie...
Żart nie żart, mamy wyodrębniony zen, co prawda wymagający urządzenia po swojemu, mamy konkretny szkielet skryptowy content.
Tylko po co? Dla kogo? Bo ja nie widzę dla kogo.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(16.07.2020, 11:30:53)Memorius napisał(a):
Cytat:Podobno Memorius ma pomysł na kontynuację Klasztoru... Żart...

napisał Tituf w innym temacie...
Żart nie żart, mamy wyodrębniony zen, co prawda wymagający urządzenia po swojemu, mamy konkretny szkielet skryptowy content.
Tylko po co? Dla kogo? Bo ja nie widzę dla kogo.

HMmmmmmmm
Odpowiedz
Cytat:HMmmmmmmm


to doskonale podsumowuje, dlaczego nie warto nic robić...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(26.10.2020, 19:18:48)Xardas182 napisał(a): Potem Twórców dziwi że modem jest małe zainteresowanie.

Mnie dziwi, że nadal jest takie duże (stan pobrań jest znaczący), ale faktycznie to nie ma żadnego znaczenia dla nas - autorów tego projektu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Z tego co widzę to faktycznie jest zainteresowanie po forach... 2 dni z dniem pobrania.
Ja również sądzę że szkoda czasu. Moje konto można usunąć. BB

(26.10.2020, 20:22:03)Tituf napisał(a):
(26.10.2020, 19:18:48)Xardas182 napisał(a): Potem Twórców dziwi że modem jest małe zainteresowanie.

Mnie dziwi, że nadal jest takie duże (stan pobrań jest znaczący), ale faktycznie to nie ma żadnego znaczenia dla nas - autorów tego projektu.

(26.10.2020, 20:47:44)Memorius napisał(a):
Cytat:że muszę oprócz tego prowadzić swój własny dziennik na papierze, gdzie wypisuję sobie ważne informacje z dialogów,

i bardzo dobrze, tak właśnie należy robić OK :>


Memorius, Człowieku, Ty jesteś jebnięty?  Mam pracę, żonę i 3 dzieci. Mogę się bawić grami może z godzinę dziennie. A i  to zależy. Grałem w G1, G2 i NK kiedy jeszcze zapewne zjadałeś swoje gile a na samochód mówiłeś "tam_tam" .Teraz jeszcze każesz mi trzymać na blacie zeszyt i notować co mówią NCP  z komputera bo gra została zjebana w taki sposób że notatnik wszystkiego nie notuje? To na h..ja ten notatnik jest. Wywalić całkiem.  Zamknij oczy i sie rozpędź ściana sie zapewne znajdzie.  W końcu gra ma cieszyć użytkownika czy zaspokoić zamysły czy Ego twórców?
Koniec tematu.
Odpowiedz
Cytat:Grałem w G1, G2 i NK kiedy jeszcze zapewne zjadałeś swoje gile a na samochód mówiłeś "tam_tam" .

a myślałem, że zawodnicy z takimi tekstami już definitywnie wymarli Lol
dodaj jeszcze coś z tematu "twoja stara" i będzie komplet Troll
w każdym razie nieco funu w temacie nie zaszkodzi.... potem się to przeniesie do tematów bardziej rozrywkowych
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak możesz grami się bawić godzinę dziennie to graj w counter strike a nie w gry, które wymagają czasu. Odkąd urodziło mi się dziecko to od tamtego czasu tylko na dwie godziny zasiadłem do grania w Gothic i już pewnie prędko do tej gry nie wrócę bo nawet jak znajdę raz na dwa tygodnie czas na granie to wolę kawałek książki przeczytać niż wkurwiac się ze pogram godzinę i następne podejście nie wiadomo kiedy nastąpi. Jak nie możesz się dla Sagi poświęcić to przecież nikt cie nie zmusza, odejdź w pokoju i nie kompromituj się takimi głupimi mądrościami. Przecież nie zapłaciłeś za tą grę ani złotówki więc czego marudzisz?
Odpowiedz
(27.10.2020, 13:28:43)Memorius napisał(a):
Cytat:Grałem w G1, G2 i NK kiedy jeszcze zapewne zjadałeś swoje gile a na samochód mówiłeś "tam_tam" .

a myślałem, że zawodnicy z takimi tekstami już definitywnie wymarli Lol
dodaj jeszcze coś z tematu "twoja stara" i będzie komplet Troll
w każdym razie nieco funu w temacie nie zaszkodzi.... potem się to przeniesie do tematów bardziej rozrywkowych

Aha, rozgryzłem temat.  Jesteście towarzystwo wzajemnej adoracji. A Ty jesteś liderem. haha
To jeszcze tylko napisz który, któremu w tyłem wchodzi i będzie komplet.
Odpowiedz
Cytat:A Ty jesteś liderem.

Tak, masz rację.
Takich jak ty traktujemy jako chwilę mało wysublimowanej, ale zawsze jakiejś rozrywki.
Nie takich kozaków tu już widzieliśmy i musisz się bardziej postarać, żebyśmy nie ziewali.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przepraszam, nie przeczytałem tego wcześniej, Umknoł post Twój mojej uwadze.
Mam się poświęcać dla pixeli? Czy tylko mi się to wydaje czymś anormalnym?
Z ciekawości zapytałem 6 kumpli z pracy, to patrzyli na mnie jak na kosmitę... Być może ze mną jest coś nie halo ale w mojej opinii totalnie pojebał Ci się kompas rzeczywistości. Są dwa światy ten realny gdzie żyjesz, oddychasz, jesz pijesz bawisz się i świat VR, jako dodatek do życia a nie odwrotnie. Pomyśl o tym. Priorytety Ci się pomieszały.

Co do wątku z odpłatnością za program. To nie jest żaden problem. Jak każda własność, również ta intelektualna powinna być wynagradzana. Skoro Twórcy nie wprowadzili odpłatności to jest Ich decyzja. Jeśli trzeba by było zapłacić za program to każdy z Nas by to zrobił. Mogę tylko przypuszczać że wprowadzenie odpłatności wiązało by się z możliwymi roszczeniami ale pewności nie mam. Zgadzam się natomiast że taki program powinien być płatny.
Odpowiedz
Nikt nie neguje, co jest ważniejsze. Chodzi o to, że jeżeli uważasz granie za taką dziecinade i tak zawzięcie próbujesz to udowodnić to po co w ogóle zabierasz się za Gothica?
Każdy normalny dorosły człowiek który ma pracę, rodzinę i obowiązki poza nimi to wiadomo, że nie będzie grał 6 godzin dziennie jak to bywało za małolata. Ale nie będzie też chodził z kijem w plecach z pretensjami do świata, dlaczego ktoś zrobił grę która wymaga 150 godzin na przejście bo ja jestem zbyt zajęty żeby w to grać.

Ja również nie mam aktualnie czasu na gry. Ale na szczęście moi kumple nie patrzą na mnie jak na kosmite i lubimy sobie o grach podyskutować i powspominać jak to się kiedyś beztrosko grało :>
Odpowiedz
Od momentu opublikowania Przeznaczenia w sieci (sporo ponad cztery lata temu) CODZIENNIE pobiera ją przynajmniej 12 graczy. ;(
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości