Mini wątek Lotty
#16
A Karras ci już powiedział, że potrzebuje czasu aby to przemyśleć?
Odpowiedz
#17
Nie w sprawie Lotty zagaduje do nas Karras i nie ma żadnych wymogów co do tego , ale i tak chyba zadanie na rozdział 4 bo mi Karras powiedział tylko że musi pomyśleć i że mam przyjść później :)
Odpowiedz
#18
Ja nawet nie mogę z nim pogadać dopóki oka nie odzyskam bo mówi wiesz już wszystko czego potrzebujesz a teraz ruszaj
Odpowiedz
#19
Czy w zadaniu Żona Sędziego trzeba porozmawiać z Valentino?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#20
(22.08.2016, 10:19:51)Asymides napisał(a): Czy w zadaniu Żona Sędziego trzeba porozmawiać z Valentino?
z panią której za klientów płacą paladyni
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#21
Zemsta Damy - mam wrócić "później" do Karrasa, kiedy niby jest te "później", w 4 rozdziale nici, a teraz chciałbym wypłynąć już na Irdorath, a nadal nie mam opcji dialogowych u Karrasa.
Odpowiedz
#22
spartoliłeś w opcji powiązań skryptowych - zadanie przepadło
Karras gada o tym tylko w R4 gdy ukończone jest zadanie "Zagrożenie dla wyspy"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#23
Z tego co pamiętam to gadałem z nim po tym zadaniu, hmm albo nie? Z resztą, no szkoda. Czuję, że straciłem kawał śmietanki na torcie.
Odpowiedz
#24
Ok mam a do kogo mam iść jak zabije lotte?<roz4>
Odpowiedz
#25
Zemsta Damy kończy się
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#26
to chyba w 4 rozdziale nie da się tego zadania ukończyć bo nie mam z nią opcji dialogowej;D w każdym razie dzięki
Odpowiedz
#27
A, czyli z Karrasem nie gadałeś jeszcze?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#28
Czyli sprawa jasna, dzięki za odpowiedź. I tak ogólnie ciekawe są te zadania z kobitkami co pododawaliście:) Przy okazji czy zadanie z żoną Sędziego w 1R idzie do przodu, bo na tą chwilę Hanna nie ma czasu mi pomóc (Valentina z misji Zbrodni i Kara oszczędziłem)?
Odpowiedz
#29
Zadanie ruszy w następnym rozdziale, spokojnie.
Odpowiedz
#30
Tak się dopytuje gdyż ponieważ bo czyszczę dziennik przed dołączeniem do gildii głównej tj. SM w moim przypadku:)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości