Przebudzenie - problemy techniczne
(29.09.2022, 15:02:31)Erwin napisał(a): A to wrzucałeś?

(08.06.2021, 18:25:53)N1kX napisał(a): Gdzie masz zainstalowaną grę? Masz prawa do folderu z grą? To tak, jakbyś nie miał racji, a gra nie może skompilować tekstury.
Tutaj spróbuj skopiować HUM_ARAXOS-C.TEX do C:\Games\Gothic II NoTR\_work \ Data \ Textures\_compiled

Google drive

Widzę też problemy: w skrzyniach brakuje wielu przedmiotów, niektóre potwory nie są wstawiane do świata gry. Potem po epilogu będę się rozglądał.

Tak  brak efektu .
Odpowiedz
Nieśmiało zarzuce taki pomysł, spróbuj wyłączyć muzykę i wejść do zamku za dnia, tudzież zapisać/wczytac gre
Odpowiedz
(29.09.2022, 22:12:13)Klimek napisał(a): Nieśmiało zarzuce taki pomysł, spróbuj wyłączyć muzykę i wejść do zamku za dnia, tudzież zapisać/wczytac gre
Nic z tego -ale śmiało mogę  przebywać ,wchodzić ,teleportować się na zamek do godziny 8:05 Mogę nawet zapisywać na zamku i zapis jest dobry .Po godz 8:05 wywala Acces.
Ale się nie martwię bo mam do dyspoaycji całą noc GOTHIKOWĄ -to można grać.
Odpowiedz
Urudin napisał, że zaczyna grę w Przbudzenie, więc tak jak się umówiliśmy, to i ja spróbuję drugi raz zagrać, bo przy pierwszym podejściu to pamiętam, że mnie mocno wkurwił ten mod w pewnym momencie i dałem se siana. Może teraz będzie lepiej. xD
W każdym razie moja pierwsza uwaga jest taka, żeby ten instalator zmienić, bo pali kory nieziemsko. Jest mega nieintuicyjny, ale to i tak pół biedy. Po zaczęciu instalacji musiałem każdy plik, który chciał się nadpisać na już istniejący, klikać ręcznie, żeby go zatwierdzić. Nieprzyjemna sprawa.
Odpowiedz
W 1.1.2 normalny instalator.
Odpowiedz
(10.06.2023, 00:30:03)Dota napisał(a): Urudin napisał, że zaczyna grę w Przbudzenie, więc tak jak się umówiliśmy, to i ja spróbuję drugi raz zagrać, bo przy pierwszym podejściu to pamiętam, że mnie mocno wkurwił ten mod w pewnym momencie i dałem se siana. Może teraz będzie lepiej. xD
W każdym razie moja pierwsza uwaga jest taka, żeby ten instalator zmienić, bo pali kory nieziemsko. Jest mega nieintuicyjny, ale to i tak pół biedy. Po zaczęciu instalacji musiałem każdy plik, który chciał się nadpisać na już istniejący, klikać ręcznie, żeby go zatwierdzić. Nieprzyjemna sprawa.

Z tego co kojarzę, to Ty grałeś przed pierwszą łatką od N1kXa, a już na niej dało się przejść Język
Odpowiedz
(10.06.2023, 09:38:20)Simon napisał(a):
(10.06.2023, 00:30:03)Dota napisał(a): Urudin napisał, że zaczyna grę w Przbudzenie, więc tak jak się umówiliśmy, to i ja spróbuję drugi raz zagrać, bo przy pierwszym podejściu to pamiętam, że mnie mocno wkurwił ten mod w pewnym momencie i dałem se siana. Może teraz będzie lepiej. xD
W każdym razie moja pierwsza uwaga jest taka, żeby ten instalator zmienić, bo pali kory nieziemsko. Jest mega nieintuicyjny, ale to i tak pół biedy. Po zaczęciu instalacji musiałem każdy plik, który chciał się nadpisać na już istniejący, klikać ręcznie, żeby go zatwierdzić. Nieprzyjemna sprawa.

Z tego co kojarzę, to Ty grałeś przed pierwszą łatką od N1kXa, a już na niej dało się przejść Język

Wiem, że się dało. Po prostu wymiękłem w pewnym momencie. Zresztą w tym temacie są nawet moje posty na ten temat xd

(10.06.2023, 05:35:47)N1kX napisał(a): W 1.1.2 normalny instalator.

A to ja tu z pobrałem z download w temacie i jeżeli dobrze kojarzę to mi 1.1.1 wersję pokazywało, bo tylko zainstalować zdążyłem wczoraj i sprawdzić, że działa.

@edit

A dobra, teraz widzę, że post niżej jest download do wersji 1.1.2, nie zwróciłem uwagi wczoraj. To na której grać, bo nie za bardzo ogarniam?
Odpowiedz
Oczywiście na nowej wersji moda, a nie na starej.
Odpowiedz
(10.06.2023, 17:05:31)Dota napisał(a): A dobra, teraz widzę, że post niżej jest download do wersji 1.1.2, nie zwróciłem uwagi wczoraj. To na której grać, bo nie za bardzo ogarniam?

Graj na najnowszej.
Odpowiedz
Dobra, to muszę znowu całego gotuka przeinstalować, czy wystarczy, że wywalę wersję 1.1.1 i zainstaluję 1.1.2?
I drugie pytanie, skoro jest nowsza wersja, to czemu nie jest w głównym poście, tylko w jednym niżej?
Odpowiedz
Nie pamiętam, czy ta wersja 1.1.1 dobrze się odinstalowała. Możesz ją jeszcze raz zainstalować do jakiegoś pustego katalogu i będziesz mieć wgląd w pliki, które trzeba usunąć w folderze Gothica i zrobić to ręcznie.

Wszystkie wydania N1kX'a są jakby odrębnymi, równoległymi wersjami.
Odpowiedz
(10.06.2023, 19:56:58)Erwin napisał(a): Wszystkie wydania N1kX'a są jakby odrębnymi, równoległymi wersjami.
których żadna grupa testerów nie sprawdzała. Ale to wcale nie oznacza, że jest jakieś ryzyko gry.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Aha, czyli chodzi o to, że po prostu 1.1.2 nie była wystarczająco dobrze przetestowana, więc wolicie jednak tą wersję 1.1.1 jako główną dawać, ta? W sumie rozumiem, rozsądne podejście.
Kurna, to nie wiem czy mi się chce wszystko przeinstalowywać jeszcze raz, żeby tą 1.1.2 wgrać. xd
Dobra, pomyśli się w poniedziałek, bo i tak do tego czasu nie tknę Gothica. Może se changelog przeczytam co tam jest zmienione i zobaczę czy warto.
Odpowiedz
W 1.1.1 możesz mieć crashe na zamku chyba, że poszukasz w temacie na to łatki. W 1.1.2 grałem jakoś przed wydaniem i to co jeszcze wyłapałem, to zgłosiłem. Nie widziałem żeby potem ktoś, gdzieś narzekał na błędy, ale to Twój wybór.
Odpowiedz
To już nie kumam kompletnie. Czemu skoro to 1.1.2 jest lepsze, nie jest w pierwszym poście? Może ja jakiś nieogarnięty jestem, ale mam wrażenie, że macie rozbieżność zdań wśród waszej ekipy xD
Dobra, nie będę drążył. Jebać, przeinstaluję jutro wszystko na to 1.1.2.
Po prostu nie jarzę czemu to 1.1.1 jest w pierwszym poście skoro obydwoje Erwin i Nikx piszecie, że 1.1.2 jest lepsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości