Przebudzenie - problemy techniczne
#91
(25.08.2021, 10:48:49)Erwin napisał(a): To spróbuj jeszcze ustawić uruchamianie GothicStartera jak administrator - prawym myszki=> właściwości=>zgodność.

Jak nie pomoże odinstaluj grę i wywal ręcznie to co się nie odinstalowało, czyli najlepiej cały folder Gothic.
Zainstaluj od nowa, pobierz te paczkę patchy z Uniona, skopiuj i pozamieniaj pliki. Potem mod i zobaczymy.

https://www19.zippyshare.com/v/4qy1pf5s/file.html

Zrobiłem wszystko jak pisałeś, zmieniłem pliki i pokazuje mi teraz przy uruchomieniu że brakuje mi 3 elementów.  mss32.dll, binkw32.dll, oraz bugslayer. co mogę w tej sytuacji zrobić? reinstall czy powrzucać do tej nowej paczki brakujące pliki
Odpowiedz
#92
Poczytaj sobie co to za pliki. Może to coś związanego z systemem albo DirectX. Ja najpierw spróbowałbym znaleźć i powrzucać te brakujące pliki w odpowiednie miejsca. U kolegi tak robiłem kilka razy, co prawda nie chodziło o Gothica, ale potem zaczęło działać.
Odpowiedz
#93
Błąd binkw pojawia się ponieważ mam "nieoryginalne" pliki gry, tzn te co ty wysłałeś, postaram się powrzucać i zobaczymy, ewentualnie reinstall
Odpowiedz
#94
Zobacz czy na tym steamie nie masz włączonego sprawdzania integralności plików gry. Dawno nie używałem swojej steamowej wersji, ale kiedyś trzeba było to koniecznie wyłączać żeby jakiegokolwiek moda odpalić.
Odpowiedz
#95
Zrobiłem wszystko co mówiłeś, podmieniłem te pliki, teraz wchodze do gry i wyskakuje mi access violation. Jak nie wiesz co mozna jeszcze zrobić to trudno, coś innego ogram.

mimo wszystko dzięki wielkie za pomoc <3
Odpowiedz
#96
A teraz zwykły G2 NK lub jakiś inna modyfikacja od Przebudzenia uruchamia się normalnie?
Odpowiedz
#97
gothic tak, modyfikacji jeszcze nie sprawdzałem
Odpowiedz
#98
To zainstaluj jeszcze jakiegoś innego moda i zobacz czy się uruchomi przez GothicStarter.
Jeśli Noc Kruka uruchamiałeś ze skrótu steamowego, to może GothicStarter ma jakiś problem - zobacz jak to będzie jakby mu ustawić uruchamianie jako administrator i zgodność z XP+SP3.
Jakby się okazało, że tylko  Przebudzenie nie chodzi, to jakimś cudem może jest coś z instalką, ale pierwszy raz się spotykam z takimi poważnymi problemami przy próbie odpalenia tego moda. Jak ktoś miał problem, to jakieś proste zabiegi zawsze wystarczały.
Odpowiedz
#99
wiesz co, myśle ze u mnie jest problem zwiazany rowniez z tym ze mam gothica ze steama, kupie plytke i zobaczymy
Odpowiedz
Acces Violation -pojawil się od momentu przyjęcia zadania od Złego ,ale dało się  niekiedy wejść po taranie a niekiedy teleportować do zamku-więc jakoś MĘCZYŁEM się z tym . Doszłem do momentu że ani teleport ani taran nie działał i już mialem odinstalować 
ale jeszcze przeszukałem temat i ktoś tam wspomniał że  : Gra nocna na zamku jest BEZPROBLEMOWA.
Wypróbowałem -faktycznie można wejść i teleportować się do zamku w godzinach nocnych .

Myślę że dla potomnych taka informacja powinna pojawić się na CZERWONO pod linkiem pobierania .
Odpowiedz
Wrzucałeś te poprawki dla moda co N1kX robił?
Odpowiedz
(29.09.2022, 12:59:32)Erwin napisał(a): Wrzucałeś te poprawki dla moda co N1kX robił?

Tak  próbowałem lecz po tym mod nie odpalał -pask ładowania stał w miejscu.

Co prawda nie probowałem ustawień z posta 33
Odpowiedz
poprawki wrzuciłeś przy instalacji czy jak zaczęło wyrzucać, bo ten dodatkowy plik wymaga nowej gry
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(29.09.2022, 13:27:43)Tituf napisał(a): poprawki wrzuciłeś przy instalacji czy jak zaczęło wyrzucać, bo ten dodatkowy plik wymaga nowej gry

Ano tak nowej gry- po reinstalacji Gothica wgrałem save .
Odpowiedz
A to wrzucałeś?

(08.06.2021, 18:25:53)N1kX napisał(a): Gdzie masz zainstalowaną grę? Masz prawa do folderu z grą? To tak, jakbyś nie miał racji, a gra nie może skompilować tekstury.
Tutaj spróbuj skopiować HUM_ARAXOS-C.TEX do C:\Games\Gothic II NoTR\_work \ Data \ Textures\_compiled

Google drive

Widzę też problemy: w skrzyniach brakuje wielu przedmiotów, niektóre potwory nie są wstawiane do świata gry. Potem po epilogu będę się rozglądał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości