Przebudzenie - problemy z zadaniami
Złodziej znajduje się w kopalni. Pamiętaj, że nie tylko kopacze tam pracują.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
To ktoś w kopalni. Potrzebujesz zręczności i resztę sobie odpowiedz...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Typowe zadanie dla złodzieja: "Jak Pan kupił tak Pan sprzedał" :)

Co do smoczych korzeni i jagódek to wydaję mi się, że koło 15 znalazłem jednych i drugich.
Odpowiedz
Mam problem związany z Asghanem, a przynajmniej tak podejrzewam. Przy pierwszym spotkaniu Bezi zamienił z nim kilka słów i tyle. Pomimo tego, że jest jednym z dłużników Fiska, nie moglem poruszyć z nim żadnej kwestii na ten temat, tylko standardowa opcja "Koniec". W końcu pojawiła się u niego opcja dialogowa, która miała związek z zadaniem "Duma i uprzedzenie" po rozmowie z myśliwym Pitem ze ZO, dzięki czemu zadanie to przeszło do wykonanych. Problem w tym, że po tym queście na temat długu dla Fiska czy też Paula, który chce pracować w Wytwórni nie ma ani słowa, żadnego dialogu, Asghan milczy jak grób. Coś poplątałem, zrobiłem w niewłaściwej kolejności? Bo coś mi się wydaje, że na temat takiego Paula albo tego długu powinien się wypowiedzieć.
Odpowiedz
Dowiedziałeś się kto jest szpiegiem Najemników Orków?
Odpowiedz
Tak, lecz owy szpieg nie chce współpracować i to zadanie jak na razie wisi w dzienniku.
Odpowiedz
(28.09.2017, 19:33:55)Kravis napisał(a): jak na razie
Bardzo dobrze ujęte! Można podpiąć pod odpowiedź samemu sobie.
Odpowiedz
Hmmm... to mi daje dużo do myślenia. No dobrze... chętnie przekonam się, jak się akcja dalej rozwinie, a póki co dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Odpowiedz
Ok, na razie dawałem radę ale dwie rzeczy mnie niecierpliwią.

1. Artefakty Zakonu Ocalenia - mam wejść do wieży Xardasa i zająć się stworzonkami. Zrobiłem i nic.

2. Trupianka. Raz nawet to zjadłem ale zleceniodawca nie ma żadnego dialogu, więc wczytałem. Zależy mi na tym bo to ostatnie zadanie w Grze.
Odpowiedz
1. Właściwie to nie zająć się goblinami, tylko zdobyć pewien przedmiot, leży niedaleko wejścia.
2. Jeśli dobrze pamiętam, to musisz zajrzeć do kucharza Garingora.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
1. Przeoczyłem - znalazłem
2. Nie wiedziałem o tej grupce osób, w której była osoba umożliwiając ukończenie Trupianki.

Nie ma to jak znaleźć kolejny obóz po 35h gry :D
Odpowiedz
1.Uwolniłem Ursulę i wraz z Gaanem zalegli teraz obozem całkiem niedaleko chaty Cavalorna, jak dalej ruszyć z fabułą?

2. Wykonałem wszystkie zadania dla nekromantów poza... 12 czaszkami (mam ich na chwilę obecną 10). Rozumiem że to zadanie nie powinno sprawiać problemu?
Bolt Thrower
Odpowiedz
(12.10.2017, 20:27:16)Zagloba25 napisał(a): 2. Wykonałem wszystkie zadania dla nekromantów poza... 12 czaszkami (mam ich na chwilę obecną 10). Rozumiem że to zadanie nie powinno sprawiać problemu?
czasek na pewno wystarczy - jest ich w świecie więcej niż 12
(12.10.2017, 20:27:16)Zagloba25 napisał(a): 1.Uwolniłem Ursulę i wraz z Gaanem zalegli teraz obozem całkiem niedaleko chaty Cavalorna, jak dalej ruszyć z fabułą?
Ursula sama zaczepi, jeśli spełniliśmy prośbę Gaana odnośnie Sirana
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Powoli czyszczę dziennik jednak proszę o pomoc w podkreślonych zadaniach.

https://zapodaj.net/1773e56ed53f7.jpg.html
https://zapodaj.net/fa0e437108fde.jpg.html
Bolt Thrower
Odpowiedz
Jaką pomoc?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości