Korzenie Zła - przebieg prac
O! Kocyk Abuyina tym razem w lesie xD
Jak idą prace? :>
Niebawem będzie do przejrzenia wersja typowo wizualizacyjna. Przyjrzymy się rutynom, insertom, zenowi i wprowadzonym w nim poprawkom. Do tego Memo ciągnie scenariusz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
[Obrazek: RiIsPSW.jpg]

Właśnie zakończyłem prace nad morderczym skryptowo zadaniem " Zwiadowca Wodnego Kręgu", nad którym cała ekipa pracowała w pocie czoła od 29 września.
Powyższy screen pochodzi właśnie z tego zadania. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

No to szykuje się coś konkretnego :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Świetna zbroja i interesująca poświata miecza, zapowiada się bardzo ciekawe zadanie, choć miejsce przeze mnie znielubiane - pamiętam, że na dx11 drzewo zagracało całe te przejście, co przeszkadzało w swobodnym schodzeniu.
Fakt, że zbyt gęste "zakrzaczenie" w DP, też z początku mi przeszkadzało, ale jakoś się do tego otoczenia zdołałem przyzwyczaić chociaż często bywało tak że idąc, nie widziałem gdzie idę i zlatywałem diabli-wiedzą-gdzie :)
I o to własnie ma chodzić w leśnej gęstwinie - powinno się dać łatwo zgubić. Ja teraz gram trzeci już raz w Przeznaczenie i powiem wam, że nadal w tym lesie w DP potrafię zabłądzić i pójść nie w tym kierunku co trzeba :> Łatwo utracić punkt odniesienia podczas wędrówki.
Jest dosyć pewne, że liczba zadań w KZ wyniesie 35 plus jeden bonus.
Z pewnych powodów nie jesteśmy w stanie zrobić więcej.
Na obecny moment trwają prace skryptowo- wizualizacyjne nad 13 zadaniami , ukończonych jest 22.
W związku z okrojeniem content mod zapewne ukaże się w pierwszej połowie roku przyszłego.

Cały czas myślę nad koncepcją dystrybucji Korzeni Zła.
Być może tym razem potraktujemy to wszystko bardziej osobiście i modzika dostaną do ogrania tylko ci, którzy mają na forum 100 postów albo ukończyli wszystkie trzy części i potwierdzili to na forum recenzjami.
Zapewne tak będzie.
Co myślicie o tym Bracia Kamraci? popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Wrócą gownoburze, hejt i zgrzytanie zębów.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Jakoś dziwnym trafem jest mi to zupełnie obojętne. zieew
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Nie powiedziałem, że to źle. To prawdopodobnie nasza ostatnia robota i pasowałoby żeby zagrały w nią osoby, które miałyby ciągłość akcji. Nie byłoby pytań czy mogę zagrać jak nie grałem w... Z drugiej strony takich osób będzie... 10? Góra 15. Nie zmusimy innych nagle do gry albo pisania postów bo to przyniesie odwrotny skutek. Najmniej ogrywany mod to Przebudzenie. Kilkaset poborów do kilku reglamentowanych. Jest też pewne, że Majes wypromuje moda tak jak to robi teraz z Epilogiem. Będzie trzeba to przemyśleć.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Nie zapominaj, że podobno teraz grę robimy dla siebie i dla własnej przyjemności (sic).
Ci, którzy spełniają warunki będą tu milczeć bo spełniają, a ci którzy nie spełniają zapewne nawet w sowim otumanieniu nie zajrzą nawet do tego tematu, bo przecież modzik pojawi się w magicznym downloadzie za jakiś czas, ogra się go i zniknie bez słowa.
True, true  Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

To ja wam coś powiem. Pamiętam, jak na forum był fejm, że modzika o nazwie Epilog dostaną tylko aktywni użytkownicy forum i to mnie wówczas bardzo zmotywowało aby się wkręcić w atmosferę forum. Wkręciłem się i zostałem. Więc może dzięki kolejnemu takiemu posunięciu to forum pozyska kolejnych takich klimków? Troll
(13.12.2017, 21:46:19)Memorius napisał(a): grę robimy dla siebie i dla własnej przyjemności
I to jest mocnym argumentem, że NIC nie MUSIMY.
Wiele osób już zna nasze modyfikacje. Grali sami albo oglądali jak gra ktoś inny. Jeśli się nie podobało, to nie będą mieć problemu. Ale każdy, kto wciągnął się w tę całą historię też nie będzie miał problemu. Zobaczymy jak to będzie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości