Korzenie Zła - przebieg prac
Ci szczęśliwcy na pewno by się ucieszyli ^^. Z psychologii wiadomo, że nagroda motywuje, tak jak Klimek napisał ;d
Zdradzę jedną rzecz... Za sprawą Michała pewne akcje w Korzeniach Zła sprawiają, że ten mod stawia przed nami postawienie wymogu ograniczeń wiekowych [Obrazek: D9zXK2a.jpg] . Zastanowimy się jak to zrobić, żeby mamusie naszych graczy nie składały przeciw nam różnych pozwów i oskarżeń. Pewne sytuacje i zaistniałe zdarzenia mogą w sposób trwały wpłynąć bardzo negatywnie na psychikę naszych graczy. Na początek przetestujemy mózg Lewkoo. Jeśli ten wytrzyma próbę...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Jakie miałyby byc akcje 18+? Język
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Na ten moment do ukończenia prac nad Korzeniami Zła brakuje tylko 6 zadań podstawowych, z których większość jest daleko zaawansowanych, zadania specjalnego oraz pewnej liczby dialogów lore i konsekwencyjnych.

Wiele wskazuje na to, że CAŁY mod w wersji BETA może być gotowy do testów już w styczniu.
Te kilka dosłownie zadań, które zostały do ukończenia jest w fazie gotowości od 50 do 95%.
Nadal pozostają jeszcze pytania o balans, czas gry i podobne rzeczy, ale to wykażą testy.
Ponieważ same skrypty są monitorowane na bieżąco to może nie będzie kardynalnych błędów, blokujących rozgrywkę dla tej wersji, która może się okazać pierwszą i ostatnią BETA Korzeni Zła.
Jeśli błedy poprawione da się sprawdzić w ramach użycia narzędzi modderskich to pewnie nie będzie konieczności ponawiania testów dla wersji przeznaczonej dla graczy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Dziś wraz z Michałem dokonaliśmy po morderczej pracy końcowego powiązania dwóch rozbudowanych , zależnych od siebie zadań, najeżonych w końcowej fazie masa przemieszczeń i zmian rutyn
trochę innowacji z wykorzystaniem starych obiektów... OK winner
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Dziś skompilowany został przez Michała ostatni w tym roku Content KZ, zawierający niemal kompletny materiał (stan gotowości gry około 95%)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Brzmi to bardzo emocjonująco... popcorn
Tak, jak napisałem wcześniej.
Jest realne oddanie całej gotowej gry do testów może nawet w końcu stycznia 2018.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Widać że gra nabiera coraz lepszy kolorków :) Pomysł z wydaniem tylko odpowiednim osobom moda jest jak najbardziej ciekawy, skoro Moda robicie tylko i wyłącznie dla siebie to nic nie stoi na przeszkodzie abyście sami sobie wybrali graczy którzy w to zagrają. Mnie dłuższy czas nie było więc pewnie nie mam co liczyć na instalkę Smutny Tak czy siak Trzymam kciuki w dalszej pracy nad modami i wiem że wgniotą w fotel :D
(13.12.2017, 20:55:42)Tituf napisał(a): Wrócą gownoburze, hejt i zgrzytanie zębów.
Nie ważne co zrobisz i tak się pojawi ktoś kto będzie hejtował sposób prowadzenia forum czy twórczości, tacy są już ludzie zawsze w dupie coś nie pasi ;P
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
(02.01.2018, 16:17:51)Wiśnia napisał(a): Mnie dłuższy czas nie było więc pewnie nie mam co liczyć na instalkę
bez płaczliwej kokieterii Wiśnia, wszystko da się załatwić dla Mistrza Areny Przeznaczenie Troll

Cytat:Moda robicie tylko i wyłącznie dla siebie to nic nie stoi na przeszkodzie abyście sami sobie wybrali graczy którzy w to zagrają.


dokładnie tak - to jak z napisem w kiblu szkolnym - "Andzia to gópia cipa" - też jest przeznaczony dla ścisłego grona odbiorców :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

(02.01.2018, 17:06:53)Memorius napisał(a): bez płaczliwej kokieterii Wiśnia, wszystko da się załatwić dla Mistrza Areny Przeznaczenie  
zostawiam to w waszych rękach jeżeli zdecydujecie że należy mi się instalka z miłą chęcią zagram, jeżeli nie to zrozumiem i dalej będę wam kibicował  popcorn A jeżeli nie macie zbyt dużego tępa pracy to przy testach mogę pomóc na tyle ile dam radę.
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Wiśnia, jak to podałem w innym temacie wraca do testów w DT więc można liczyć, że błędy zostaną dokłądniej wychwycone

tymczasem zespołowo kończymy ostatnie (poza questem wiodącym) zadanie, które ze względu na wartką akcję i wykorzystanie nigdy dotąd nie użytych w Sadze Destiny wizualizacji z pewnością spodoba się graczom

Aktualnie kończymy już zadanie główne, gdzie pozostało do posklejania kilka ostatnich segmentów, z klocków, które już też mamy prawie gotowe na surowo.
Jest realne, że około 15 stycznia złożymy całość do testów BETA>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

A czy Dolina Przodków została bardzo zmieniona w stosunku do Przeznaczenia?
Drugie pytanie, czy ten mod będzie tylko dla wybranych?
(05.01.2018, 21:04:23)Lesterek napisał(a): A czy Dolina Przodków została bardzo zmieniona w stosunku do Przeznaczenia?
Lasy, góry, jeziora, wieże, budynki... wszystko zostało bez zmian.
W pewnych lokacjach Michał posprzątał bałagan, gdzieś tam trochę się zmieniło.

(05.01.2018, 21:04:23)Lesterek napisał(a): czy ten mod będzie tylko dla wybranych?
Na razie nasza polityka w tej kwestii drastycznie się nie zmieniła. Na razie. Będzie pewnie tak jak z dotychczasowymi projektami. Ale to nadal otwarta sprawa.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Wyczekuje moda
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości