Korzenie Zła - przebieg prac
Gdy tylko Wiśnia skończy testy zamykamy content dla wersji BETA FINAL.
Łącznie w testach wersji BETA FINAL będzie do sprawdzenia około 120 poprawek, uzupełnień i zmian, jakie pojawiły się podczas testowej analizy aktualnej wersji BETA.
Testy wykazały, że balans wyszedł jak należy i to jest spory plus.
W wersji BETA FINAL dokonamy co najwyżej nieinwazyjnych poprawek kosmetycznych w tym zakresie.
Zmieniony został także ostateczny układ finału.
Zrezygnowałem z wersji short i extended na rzecz dwóch odmiennych zakończeń.

Rozpoczęła się kompilacja content do BETA FINAL.
Dziś jeszcze planujemy stworzyć wersję testową BETA FINAL dla Korzeni Zła.
Oznacza to, że już raczej nic więcej nie dodamy.
Mam nadzieję, że wprowadzone poprawki zadziałają jak należy.

Dziś rozpoczęły się testy wersji BETA FINAL.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Trwają testy.
Jak na razie najcięższe błędy z wersji poprzedniej zostały skutecznie poprawione, pozostała jednak nadal do sprawdzenia ponad połowa zadań.
W trakcie dodawane są jeszcze nieinwazyjne dialogi dodatkowe i konsekwencyjne.
Zwiększono także liczbę akcji z kategorii DOBRY UCZYNEK.

Uzupełnienia, choć liczne, nie będą wymagały kolejnej tury testów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Testy  dobiegają końca. Tym razem obeznanym już z rozgrywką testerom zajęło to po 30 godzin.
Tym razem testy w zdecydowanej większości potwierdziły skuteczność poprawek , uzupełnień i zmian i żadnych krytycznych błędów już nie było.
Kontrowersje wzbudziła pewna nowatorska akcja skryptowa autorstwa Michała, ale w obecnej wersji poprawionej wszyscy sa już z niej zadowoleni.
Pozostała jednak pewna ważna rzecz - boss główny zostanie zamieniony na zupełnie innego i na razie to nie zostało zrobione.

Mamy już nowego końcowego bossa.
Będzie nim Misiu :> <3
Zawsze to lepsze niż nudny Smok Ożywieniec.
Teraz ustalamy z Lewkoo jego ostateczne staty.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Już się nie możemy doczekać. Miś
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Taq, będziem kulać Misia. Miś
Na obecny moment wszystko jest gotowe.
Realnie download mógłby być nawet dziś, oczywiście pod warunkiem, że Michał będzie miał czas i chęć skompilować content oraz złożyć paczkę i uploadować.
Tym razem  instalatora nie będzie. Będzie paczka rar.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

A więc szykuje się nieprzespana noc... :/
Rozpoczęła się kompilacja wersji ostatecznej Content.
Michał powiedział,że jeśli nie będzie jakichś komplikacji to download Korzeni Zła pojawi się jeszcze dzisiaj, zapewne w godzinach wieczornych.

Ostatnia, historyczna kompilacja content w dziejach DT została uwieńczona sukcesem. OK

Gra jest gotowa OK 
Michał sprawdził u siebie funkcjonalność najbardziej istotnych zmian i uzupełnień i rozpoczął upload "Korzeni Zła".

Na tym kończy się, przynajmniej moja, przygoda z moddingiem Gothic 2.
Dziękuję w imieniu własnym i Teamu za wsparcie moralne i zainteresowanie naszymi projektami. szacun
Tym, którzy nadal robią coś w polskim moddingu tej gry życzę sukcesów w realizacji ich planów. Piwko OK

I to było na tyle, Bracia Kamraci!  :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

[Obrazek: 21L78js.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Dziękuję w imieniu własnym i wszystkich fanów Gothica, a zwłaszcza Waszych produkcji i choć bardzo ubolewam, że na tym kończy się Wasza wielka przygoda z moddingiem, to jednak muszę przyznać, że podjęliście z pewnością niełatwą, ale jak najbardziej słuszną decyzję. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i za to też należy Wam się dożywotni respekt i uznanie.
To był dla mnie zaszczyt, że miałem okazję brać udział w tej wielkiej przygodzie jaką było granie w Sagę Destiny. Każda część zapierała dech w piersiach i jestem pewien, że Korzenie Zła również wciągną moją duszę do swojego świata a na tym szarym padole zostanie przez pewien czas tylko sama fizyczna powłoka.
Równocześnie bardzo żałuję, że nie będzie mi dane odwiedzić po raz kolejny Jarkendaru ale...

...coś się kończy, coś się zaczyna!
Dzięki za pracę całego DT, zwłaszcza Memoriusa.

Pamiętam jak parę lat temu, przed wyjściem z domu sprawdzałem, czy nie ma newsów o global more :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
W dniu dzisiejszym udostępniony został downolad Korzeni Zła dla wszystkich graczy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Brawo. Życzę ci Memorus szczęśliwej drogi i 100 lat Język.
Wytrwałeś długo i gratuluję. To co zrobiłeś ty i cały team Destiny dla gothica, nie zostanie tak łatwo zapomniene.
Pozdrawiam w imieniu całego teamu Zenit Team i wezmę sobie twoje życzenia do serca.
Jeszcze raz Brawo. :)

EDIT: Czekaj przecież teraz pracujesz nad projektem "Klasztor"
Mówisz, że odchodzisz ale i tak pracujesz xD.
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Ja ze swojej strony również dziękuję całemu Zespołowi za kolejnego moda <3 
Przeczuwałem przez skórę, że to nie koniec działalności na tym polu bo niejeden raz pisałem, że Gothic jest zaraźliwy i niewyleczalny  :> 
Tak perfekcyjnie dopracowanych modyfikacji jeszcze nie spotkałem niż te, które wyszły spod Waszych klawiatur  winner 
Jeszcze raz wielkie dzięki  Piwko i żebyście nie znikali jeszcze przez baaardzo długo! 
Pozdrawiam wszystkich 
Robert :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości