Korzenie Zła - przebieg prac
Trzymam kciuki za utrzymanie zapału ;)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Brzmi fantastycznie, bardzo jestem ciekaw w jaki sposób będzie to wszystko rozwiązane w finalnej wersji. Nic tylko przyłączyć się o Dino i życzyć powodzenia w realizacji projektu.   Piwko

PS. Świetny screen.  OK
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Oczywiście jak zwykle klimat, fabuła i zadania są najważniejsze.
O tym, czy w tym aspekcie dzieje się dobrze mogą już kilka słow napisać testerzy-konsultanci , na bieżąco śledzący to co się w tym zakresie pojawia w Content.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Niech zgadnę. Po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z ciągiem przyczynowo-skutkowym w kwestii wykonywania zadań? ;)
To raczej oczywiste w przypadku prawidłowo skonstruowanej gry fabularnej. Relaks 

Bardziej myślę o poziomie fabularnej atrakcyjności tego co zostało stworzone lub jest w fazie realizacji.
Ale jak mówię, nie mnie to oceniać. choć jeśli chodzi o zadania Michała to określiłbym je jako... wymagające od gracza skupienia i zdecydowanie logicznego myślenia powiązengo ze znajomością Lore Universum Gothic/Przeznaczenie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Zadania będą zbliżone poziomem i różnorodnością do Przebudzenia, myślę. Będzie można powalczyć mieczem i głową... Znowu eksploratorzy będą chyba zadowoleni. Nie zabraknie też zadań mrocznych, ale i ckliwych. I choć to wszystko w powijakach jeszcze jest, to już w ogólnym zarysie. No i ee, których pewnie nawet połowy nie wychwycicie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
(03.11.2017, 20:48:46)Tituf napisał(a): No i ee, których pewnie nawet połowy nie wychwycicie.
jak zwykle zresztą Troll blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Jak zostanie rozwiązana kwestia statystyk postaci?
Dla Hero układ wstępny jest bardzo zbliżony do tego jaki był w Przebudzeniu
Sam rozwój postaci oparty jest o te same atrybuty co zawsze, przy czym z modyfikacjami wynikającymi z Epilogu i Przebudzenia.
Wróci nauka pewnej umiejętności na łatwiejszych zasadach -z powodów balansowo-logicznych.
W Lore zachowany został układ Mroczny Wojownik/Złodziej, przy czym jest to już dosyć słabo zarysowane.

Sądzę że 18 level to max jaki da się osiągnąć.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

(03.11.2017, 20:48:46)Tituf napisał(a): Nie zabraknie też zadań mrocznych
Na te liczę najbardziej :D czy będą może jakieś nawiązania do Kosmy i Damiana ? :D
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Plansza startowa Korzeni:

[Obrazek: RC9dELl.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
No, jak zawsze świetne menu Tituf! Przesycone nadciągającym klimatem.
świat Doliny Przodków nieco się zmieni - przybędzie potworków, a niektóre miejsca zmienią właścicieli...

[Obrazek: O7TdNUh.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Trwają testy wersji Visual Alfa3.
Pewna niewielka liczba występujących błędów została poprawiona, trwa 'dopieszczanie' szczegółów wizualnych oraz pewne roszady ustawień wstępnych i insertowych.
Równolegle trwają prace nad zadaniami i zapewne pod koniec tygodnia będziemy mieli 25% gotowości w tym zakresie.
Oczywiście w pełni funkcjonalne są już handel, nauka, kradzieże kieszonkowe oraz skup i usługi specjalne.
Na bieżąco powstają dialogi lore, których jest jak na razie niezbyt wiele, pracujemy nad księgami o różnym znaczeniu oraz spec-akcjami , których pewnie nieco mniej niż połowa jest już gotowa, ale pojawiają się czasem niespodziewanie przy okazji jakichś prac nad zadaniami.

Najprawdopodobniej kolejna wersja Korzeni Zła będzie już pierwszą Beta Action i jej testy zapewne rozpoczną się na początku przyszłego  roku.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Trwają testy nowej wersji VISUAL ALFA LAST w ekspresowym tempie przygotowanej przez Michała.
Nadal są pewne poprawki wizualizacyjne i drobne inne, na razie też zdecydowałem wstrzymać oficjalny rozwój content do momentu wyjaśnienia wszystkich niejasności.
Zen Doliny Przodków skrywa w sobie bardzo wiele niespodzianek, które musimy wykorzystać na swoją korzyść lub dokonać ostrych przeróbek.

Jeszcze jedno ważne info.
Ustaliliśmy z Titufem, że żadnej Areny dla Korzeni Zła nie będzie DEFINITYWNIE.
Dotyczy to także Imperium Popiołów, jeśli da się nam doprowadzić ten projekt do końca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości