Korzenie Zła - przebieg prac
Cóż, szkoda, że Areny nie będzie. Można znać powody?
Mieliśmy nadzieję, że Arena jako starcie elitarnych graczy zaowocuje czymś więcej, niż tylko bieżącymi pytaniami i końcową oceną/recenzją.
Panuje jednak zasada "fire and forget' i z tym trzeba się jak widać pogodzić.
Staramy się ponadto wydawać nasze mody z minimalną ilością błędów iw tym aspekcie traktowanie Areny jako Ostatecznego Testu niewiele wnosi.
Tym bardziej, że tym razem dajemy sobie na testy i poprawki bardzo dużo czasu, a korekta i poprawki skryptowe są bardzo wnikliwe.

Liczymy też, że w temacie "Problemy z zadaniami" będzie większy udział innych graczy, mniej się do tej pory udzielających, a zazwyczaj tylko czytających co wcześniej napisali inni, głównie w czasie rozgrywek Areny.
Ponadto zainteresowanie tzw "mniej aktywnych użytkowników' Areną było minimalne, a my nie chcemy urządzać zabawy dla kilku (dosłownie kilku) osób.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Realnie w ekipie DT pozostało czterech ludzi. W tym 1,5 testera, bo tak naprawdę ja zbyt wiele czasu na to nie mam. Ba, wszyscy nie mamy specjalnie na to czasu, więc tylko dla przyjemności i w wolnych chwilach coś dłubiemy. I tak to będzie pewnie wyglądać aż do zakończenia prac. Mnie to odpowiada...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Aktualnie stworzony został content dla wersji wstępnej BETA, która jednak nie bedzie oficjalnie testowana.
Zawiera ona 25% gotowych zadań przewidzianych scenariuszem.
Ponieważ przy obecnym tempie prac jesteśmy w stanie zrobić z obudową konsekwencyjną i lore 1 zadanie na tydzień, to najprawdopodobniej przygotowanie całości zestawu zadaniowego zajmie mniej więcej 30 tygodni.

Kolejne testy nowej wersji testowej BETA ACTION 1 rozpoczną się na początku roku przyszłego.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Czy po tej części zrobicie tak, że grając w Przeznaczenie od razu odpalało Epilog itd jako jeden mod?
Oczywiście, że nie, bo to technicznie niemożliwe.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Dlaczego niby jest niemożliwe? Jaki byłby z tym kłopot?
Pewnie dlatego, że nie umiemy.
Umiemy tylko orków wstawiać do gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Przecież wszystkie modyfikacje DT mają swoje instalki i odpowiednie ikonki do uruchamiania. Zainstalujesz sobie ładnie wszystkie mody, ikonki na Puplit, a po skończeniu jednej modyfikacji uruchomisz sobie drugą. Jeśli grasz na świeżo, to powinien ci zejść rok czy dwa.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
(18.11.2017, 20:45:47)Michał napisał(a): Jeśli grasz na świeżo, to powinien ci zejść rok czy dwa.
jo
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Przekonaliście mnie. Faktycznie to sensu nie ma :)
Pomału przybywa różnych NPC i potworków w świecie. W pewnych miejscach krajobraz jest bardzo sielski...

[Obrazek: uXZHFyX.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Wyczuwam jakąś świetną komedię na tym zdjęciu.
Nie, to będzie smutna i poruszająca historia, ale mam nadzieję, że skończy się dobrze. Smutny
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

i jeszcze trochę screenów:


[Obrazek: tWxJFGx.jpg]   [Obrazek: xTQCDFz.jpg]

[Obrazek: mX1cJjV.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości