Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Tituf - 30.07.2016

A tego to nie załapałem w Przeznaczenie Na szczęście.


RE: Rozwój postaci - balans - Jamaleq94 - 30.07.2016

A to skoro jest lekarstwo to ok :D a, że ide w łucznika to tym bardziej luz, a oprócz wilczków i dzików coś jeszcze może dać nam syfa? (pytanie ala Wrzód) :D


RE: Rozwój postaci - balans - Token - 30.07.2016

Uważaj na Vanję.


RE: Rozwój postaci - balans - Beathrax - 30.07.2016

chyba te sto worki zarażają co maja przed nazwa wściekły


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 30.07.2016

mniej niż w Global PL
ograniczyłem to


RE: Rozwój postaci - balans - Epsilon - 30.07.2016

Ja się tej baby pozbyć nie mogę. Na szczęście wystarczy skok na dach. Gra ktoś jako najemnik + 2h i kusza? Jakie wrażenia z gry?


RE: Rozwój postaci - balans - Jamaleq94 - 30.07.2016

(30.07.2016, 22:15:40)Epsilon napisał(a): Ja się tej baby pozbyć nie mogę. Na szczęście wystarczy skok na dach. Gra ktoś jako najemnik + 2h i kusza? Jakie wrażenia z gry?

Baby się można pozbyć bardzo łatwo, wystarczy porozmawiać z kilkoma NPC podczas zwiedzania a sami dadzą Ci rozwiązanie.

2h +kusza to w każdym modzie najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie (ogromny zasięg i dmg). A tak z ciekawośći to czemu najemnik? Nie chcesz spróbować innej, nieoklepanej gildii? :)


RE: Rozwój postaci - balans - Dinozaur7 - 30.07.2016

Najemnik w Destiny nie jest już tak oklepany jak w NK.


RE: Rozwój postaci - balans - Jamaleq94 - 30.07.2016

(30.07.2016, 22:19:09)Dinozaur7 napisał(a): Najemnik w Destiny nie jest już tak oklepany jak w NK.

Nie wątpię, lecz to dalej Najemnik/Łowca Smoków. Ja się zastanawiam idąc w łucznika i 1h rapiery co będzie dla mnie lepsze Myśliwi czy Mroczni


RE: Rozwój postaci - balans - Dinozaur7 - 30.07.2016

No takie zestawienie bardziej pasuję do Myśliwych według mnie ale można i śmiało do mrocznych :>.


RE: Rozwój postaci - balans - Epsilon - 30.07.2016

Nie dawno skończyłem G1 najemnikiem i chciałem dalej iść tą ścieżką. Poza tym, to lubię 2h :).

Poleciłbym Ci myśliwych, ale musisz mieć dobrze rozplanowaną postać, bo siłę na pancerze trzeba mieć. Ale na tabliczkach + eliksiry + datki dla bogów da się jej sporo nabić.

Ja tam na razie czyszczę mapę z podstawowych potworków, a potem wezmę się za questy.


RE: Rozwój postaci - balans - Jamaleq94 - 30.07.2016

No właśnie tutaj mówili już koledzy, że z samych bonusów siły spokojnie ponad 100 mieli a najlepszy pancer wymaga jej chyba 100, czy więcej? Bo chwilkę polatałem na marvinie po co mocniejszych NPC i patrzyłem staty na zbroje itd


RE: Rozwój postaci - balans - Wiśnia - 30.07.2016

(30.07.2016, 22:28:19)Jamaleq94 napisał(a): No właśnie tutaj mówili już koledzy, że z samych bonusów siły spokojnie ponad 100 mieli a najlepszy pancer wymaga jej chyba 100, czy więcej? Bo chwilkę polatałem na marvinie po co mocniejszych NPC i patrzyłem staty na zbroje itd

Polecam jeszcze w tym momencie zapisać xD


RE: Rozwój postaci - balans - Epsilon - 30.07.2016

Najlepiej to marvina nie używaj, bo błędy mogą wystąpić. Taka rada na przyszłość. Albo zrób sobie backup.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 30.07.2016

Cytat: Bo chwilkę polatałem na marvinie po co mocniejszych NPC i patrzyłem staty na zbroje itd

Idol