Rozwój postaci - balans
A tego to nie załapałem w Przeznaczenie Na szczęście.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A to skoro jest lekarstwo to ok :D a, że ide w łucznika to tym bardziej luz, a oprócz wilczków i dzików coś jeszcze może dać nam syfa? (pytanie ala Wrzód) :D
Odpowiedz
Uważaj na Vanję.
Odpowiedz
chyba te sto worki zarażają co maja przed nazwa wściekły
Odpowiedz
mniej niż w Global PL
ograniczyłem to
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja się tej baby pozbyć nie mogę. Na szczęście wystarczy skok na dach. Gra ktoś jako najemnik + 2h i kusza? Jakie wrażenia z gry?
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
(30.07.2016, 22:15:40)Epsilon napisał(a): Ja się tej baby pozbyć nie mogę. Na szczęście wystarczy skok na dach. Gra ktoś jako najemnik + 2h i kusza? Jakie wrażenia z gry?

Baby się można pozbyć bardzo łatwo, wystarczy porozmawiać z kilkoma NPC podczas zwiedzania a sami dadzą Ci rozwiązanie.

2h +kusza to w każdym modzie najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie (ogromny zasięg i dmg). A tak z ciekawośći to czemu najemnik? Nie chcesz spróbować innej, nieoklepanej gildii? :)
Odpowiedz
Najemnik w Destiny nie jest już tak oklepany jak w NK.
Odpowiedz
(30.07.2016, 22:19:09)Dinozaur7 napisał(a): Najemnik w Destiny nie jest już tak oklepany jak w NK.

Nie wątpię, lecz to dalej Najemnik/Łowca Smoków. Ja się zastanawiam idąc w łucznika i 1h rapiery co będzie dla mnie lepsze Myśliwi czy Mroczni
Odpowiedz
No takie zestawienie bardziej pasuję do Myśliwych według mnie ale można i śmiało do mrocznych :>.
Odpowiedz
Nie dawno skończyłem G1 najemnikiem i chciałem dalej iść tą ścieżką. Poza tym, to lubię 2h :).

Poleciłbym Ci myśliwych, ale musisz mieć dobrze rozplanowaną postać, bo siłę na pancerze trzeba mieć. Ale na tabliczkach + eliksiry + datki dla bogów da się jej sporo nabić.

Ja tam na razie czyszczę mapę z podstawowych potworków, a potem wezmę się za questy.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
No właśnie tutaj mówili już koledzy, że z samych bonusów siły spokojnie ponad 100 mieli a najlepszy pancer wymaga jej chyba 100, czy więcej? Bo chwilkę polatałem na marvinie po co mocniejszych NPC i patrzyłem staty na zbroje itd
Odpowiedz
(30.07.2016, 22:28:19)Jamaleq94 napisał(a): No właśnie tutaj mówili już koledzy, że z samych bonusów siły spokojnie ponad 100 mieli a najlepszy pancer wymaga jej chyba 100, czy więcej? Bo chwilkę polatałem na marvinie po co mocniejszych NPC i patrzyłem staty na zbroje itd

Polecam jeszcze w tym momencie zapisać xD
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Najlepiej to marvina nie używaj, bo błędy mogą wystąpić. Taka rada na przyszłość. Albo zrób sobie backup.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
Cytat: Bo chwilkę polatałem na marvinie po co mocniejszych NPC i patrzyłem staty na zbroje itd

Idol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości