Legendarne bronie i pancerze
Gdzie znajdę Gravo?
Odpowiedz
Na prawdę o to pytasz? No cóż, każdy mógł zapomnieć - tam gdzie są inni dawni skazańcy w Jarkendarze.
Odpowiedz
Panowie, po wyczyszczeniu wieży mgieł i oddaniu zadania dla Xardasa gdzie on znika?
Nigdzie to nie mogę znaleźć :/
Odpowiedz
Cytat:Nigdzie to nie mogę znaleźć

znika definitywnie - nie jest już do niczego potrzebny
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W takim razie jak mu pokaże Uriziela? :D
Odpowiedz
(06.09.2016, 18:25:07)zuchantek napisał(a): W takim razie jak mu pokaże Uriziela? :D
już nie pokażesz, trzeba było to zrobić już dawno...
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Czyli w sumie także wpierw powinienem zabić smoki zanim poszedłbym do wież?
Odpowiedz
(06.09.2016, 18:39:28)zuchantek napisał(a): Czyli w sumie także wpierw powinienem zabić smoki zanim poszedłbym do wież?
yyyy w którym rozdziale ty polazłeś do tych wież ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
W czwartym poszedłem do wież na luzie tylko się właśnie zdziwiłem ,że mi Xardas uciekł.. :D
Odpowiedz
czyli przynajmniej jeden smok został zabity
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A no został został ale ciężko było to chciałem sobie wbić nieco doświadczenia i postanowiłem wybić ich z tych wież najwyżej będę szukał zapisów bo zawsze przed wejściem do ważnych miejsc zapisuje grę na osobnym zapisie.
Odpowiedz
Jak się dowiedzieć gdzie Corristo miał pierścień strażnika jak wcześniej już wykonałem ten quest z duchami i go nie mam. Roz 4 i dowiedziałem się że Arto że niby miał albo ma ten miecz zwiastun burzy ale się nie mogę  dowiedzieć co dalej mam robić konkretnie  w tej misji.
Odpowiedz
no niestety w takim wypadku już się nie dowiesz - naprawa Uriziela przepada
o Zwiastun Burzy zapytasz Arto gdy wprawisz gow dobry nastrój spełniając jego życiowy cel
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam, takie pytanie z ciekawości... Czy jak zacznę 3R ,ale nie oddam Szponu Beliara ,ani nawet go nie aktywuję przy kapliczce beliara,to czy zwrócenie go dla Saturasa już przepada ? I spokojnie panowie,to nie jest żaden Bug ;)
Odpowiedz
Zgodnie z warunkami skryptowymi jest tak - trzeba mieć Szpon Beliara przy sobie i Kruk nie żyje.
Oznacza to, że Szpon Beliara można oddać w dowolnym momencie gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości