Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Pierwszą Jaskółką Nowej Polityki jest pożegnanie zawodnika Stecek.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przyjmując wiek Gothic na lat 15, a wielkie szaleństwo wśród ówczesnych graczy 15 /20 latków, to przeglądając różne fora, nie mówiąc już o fp, pytam - gdzie są jego najwierniejsi wyznawcy? Czyli ludzie sporo już po 30? Tak,tak rodzina, dzieci, praca... Królują za to znawcy i ratownicy community.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(14.10.2016, 16:54:53)Memorius napisał(a): Analizując wiele rzeczy związanych z ostatnio nagłośnionym problemem kryzysu czy też nawet upadku Community Gothic doszedłem do jedynie słusznego wniosku, że winę za to ponosi w decydującej mierze roszczeniowa internetowa dzieciarnia, której w kiosku nikt nie sprzeda fajek.
To w znacznej mierze skutek wyłączenia opcji "Kontrola rodzicielska" w ich komputerkach.
Sprawa smartfoników ma tu szerszy wymiar i w ten aspekt zagłębiać się nie będę.
Jest bardzo prawdopodobne, że wyeliminowanie tej grupy, toczącej jak rak zdrowe ciało Community może przynieść  jej uleczenie lub przynajmniej doprowadzenia do stanu" pacjent jest stabilny".
Terapię należy wdrożyć wszędzie tam, gdzie widać nawet tylko pierwsze symptomy choroby znanej kiedyś pod nazwą "Dzieci Neostrady".

Kryzys ? Raczej normalna kolej rzeczy, wina za ten stan rzeczy na pewno nie stoi po stronie "dzieciarni" a raczej ogromnej konkurencji, której wcześniej nie było. Na rynku obecnie mamy mnóstwo dużo lepszych gier od Gothica czy modów lepszych od Przeczenia widać to np. http://www.nexusmods.com/games/? .
co do gadki o smartfonach  i kontroli rodzicielskiej to mam nadzieje że to zwykły trolling(30%  30dni) bo zbyt bardzo uderza o PIS-owski bulshit by to komentować, bo co dalej wspólna obrona krzyża? różaniec na skypie? gra diablo została stworzona przez szatana ?
Comunity nie jest "chore" rozpuszczone owszem ale ze sprawiedliwym regulaminem i przestrzeganie go przez obie strony doprowadzi do wyprostowania comunity, pewnie to miałeś na myśli tylko napisałeś to w bardzo pokrętny sposób.
Odpowiedz
Cytat:PIS-owski bulshit

masz coś przeciwko legalnie wybranej władzy?

Cytat:Comunity nie jest "chore" rozpuszczone owszem ale ze sprawiedliwym regulaminem i przestrzeganie go przez obie strony doprowadzi do wyprostowania comunity

to klasyczne tak zwane "zaklinanie rzeczywistości"

odnośnie konkurencji innych gier - co nas tu inne gry obchodzą
dyskusja na ten temat długo toczyła się wczoraj na sb , szkoda ,że nie uczestniczyłeś, natomiast wklejanie jej do tematów nie ma sensu, bo tego i tak by prawie nikt nie przeczytał
mod do G2 NK lepszy od Przeznaczenia ? - jaki? chętnie zagram, załóż temat


czemu ty desti się nie użerałeś z tymi dzieciakami?
gdzie byłeś jak trollowali nasze sb i zaśmiecali forum?
w pracy?
a teraz wbijasz wieczorkiem w weekend i robisz za Mentora?
no sorry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.10.2016, 20:19:50)Memorius napisał(a): masz coś przeciwko legalnie wybranej władzy?
Tak, często się z nimi nie zgadzam.
(14.10.2016, 20:19:50)Memorius napisał(a): to klasyczne tak zwane "zaklinanie rzeczywistości"
Bo ? To co powiedziałem to prawda, tak jest i niemożesz temu zapszeczyć.
Choć jest kilka innych mniej ważnych powodów, które też miały wpływ na kształtowanie się oraz "kryzys" np. dramy teamów moderskich ale napewno nie umieścił bym tutaj "dzieciarni".
(14.10.2016, 20:19:50)Memorius napisał(a): odnośnie konkurencji innych gier - co nas tu inne gry obchodzą
Skoro rozmawiamy o "kryzysie" czy końcu modingu gohica to niemożna nie zauważyć ciągle rosnącej ogromnej konkurencji w branży gier i modingu
(14.10.2016, 20:19:50)Memorius napisał(a): dyskusja na ten temat długo toczyła się wczoraj na sb , szkoda ,że nie uczestniczyłeś, natomiast wklejanie jej do tematów nie ma sensu, bo tego i tak by prawie nikt nie przeczytał
Straszne.
(14.10.2016, 20:19:50)Memorius napisał(a): mod do G2 NK lepszy od Przeznaczenia ? - jaki? chętnie zagram, załóż temat
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/77868/? , http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/sea...ge=1&pUp=1
i to tylko z jednej gry, nie mówię że wszystkie.
(14.10.2016, 20:19:50)Memorius napisał(a): czemu ty desti się nie użerałeś z tymi dzieciakami?
gdzie byłeś jak trollowali nasze sb i zaśmiecali forum?
w pracy?
a teraz wbijasz wieczorkiem w weekend i robisz za Mentora?
no sorry
tak w pracy, a ty to wiedziałeś i zaakceptowałeś pamiętasz jak to było? Ty i tituf zajmowaliście się tym ja zajmowałem się kwestią techyniczną i nie raz nie dwa pomagałem.
tak wbijam wieczorkiem w weekend bo wtedy mam czas usiąść i poczytać.
dyskutuje, mam swoje zdanie odmienne od twojego i nie robię za mentora to miejsce jest już zajęte( i bardzo dobrze)
Odpowiedz
Tak IMO desti.

(14.10.2016, 20:44:15)desti2 napisał(a): mod do G2 NK lepszy od Przeznaczenia ?

Nie pominąłeś czegoś w tym zdaniu?
Odpowiedz
(14.10.2016, 20:46:09)Dinozaur7 napisał(a): Tak IMO desti.

(14.10.2016, 20:44:15)desti2 napisał(a): mod do G2 NK lepszy od Przeznaczenia ?

Nie pominąłeś czegoś w tym zdaniu?

Ahh...
Oczywiście nie ma takiego/
A ja miałem na myśli konkrecyjny rynek innych scen maderskich odnosząc się do całej sprawy z kryzysem modingu gothica.
Odpowiedz
Nie mam pojęcia jaki jest sens w porównywaniu scen moderskich skyrima i gothica.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tam najpopularniejsze mody to mody o :Cycki więc coś lepszego mogłeś wstawić desti :>
Odpowiedz
Memorius napisał(a):

Cytat:mod do G2 NK lepszy od Przeznaczenia ? - jaki? chętnie zagram, załóż temat
[/url]
Cytat:[url=http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/77868/]http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/77868/? , http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/sea...ge=1&pUp=1

i to tylko z jednej gry, nie mówię że wszystkie.

masz jedną współną cechę z dzieciarnią - problem z czytaniem ze zrozumieniem
poza tym wszystko rzecz jasna OK Troll


Cytat:A ja miałem na myśli konkrecyjny rynek innych scen maderskich odnosząc się do całej sprawy z kryzysem modingu gothica.

wiesz co desti?
kupiłem ostatnio ser radamer
muszę jednak stwierdzić, że czereśnie bardziej mi smakują
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wiesz co Memorius w Europie jest duży wzrost przestępczości na tle seksualnym, ataków terrorystycznych to wcale nie wina azylantów wyrzynających islam.
Odpowiedz
10% za pisanie w niewłąściwym temacie na niewłaściwym forum desti :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
typowe,
Dodaj do regulaminu - Regulamin dotyczy wszystkich oprócz Memoriusa.
Odpowiedz
trolling - czyli kolejna kara regulaminowa
poprzednio to było wg ciebie "odszczekiwanie się Administracji" ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
tak i co w ten sposób udowodnisz ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości