Legendarne bronie i pancerze
Musisz poczekać.
Odpowiedz
Nie wiem czy to legendarna broń ale znalazłem laskę adanosa i nie wiem jakie może byc jej zastosowanie
Odpowiedz
Możesz się nią zabić na przykład.  Troll

Zadanie 'Uriziel' mi się nie pojawiło w dzienniku. Tzn. działa normalnie wszystko i mogę je robić, ale nie mam go w dzienniku. Jakieś dialogi w złej kolejności wyklikałem, czy o co kaman?
Odpowiedz
Należy zacząć od dialogu z Gor Na Trashem - i u niego się zadanie zaczyna
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Aha, dobra. Już wiem, dlaczego to spaprałem. Prawdopodobnie goniłem po ŚŚ w zbroi bandyty i mnie od razu zaatakował. Nie pomyślałem o tym wcześniej. No trudno.

A to ta misja mi się zaliczy, tylko nie będzie wpisana, czy będzie traktowana jako niezaliczona? Bo jej skończenie jest chyba warunkiem na misję ze zbroją z magicznej rudy o ile dobrze myślę.
W sumie już tak czy siak nie cofnę się w rozgrywce, bo bym musiał tracić kilkanaście godzin, ale po prostu chciałbym wiedzieć jak to zadziała z technicznego punktu widzenia.
Odpowiedz
Skrypt został tak skonstruowany, że zadanie z pancerzem powinno się rozpocząć normalnie bo nie wystepuje w warunku ani razu
MIS_URIZIEL == LOG_RUNNING
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra, to super. Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
Gdzie moge znalezc kruczy dziob (dla Gravo) potrzebny do ruszenia zadania zwiastun Burzy od Regisa?
Odpowiedz
Poszukaj po handlarzach najlepiej, jeden jest też w GD przy którejś rozwalonej wieży chyba na terytorium orków.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Czy Saturas mówi o MB po spełnieniu jakichś dodatkowych warunków oprócz oddania Szponu i odczekaniu kilku dni? Jak grałem na poprzedniej wersji, mówił normalnie w drugim rozdziale po oddaniu Szponu
Odpowiedz
Jaka gildia i o jakiej wersji mówisz?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Strażnik, wersja 1.4, rozdział drugi.
Odpowiedz
W Przeznaczeniu nigdy Saturas nie mówił o MB w R2 - tak było tylko w Global.
MB można w Przeznaczeniu realnie otrzymać informacje o ulepszaniu MB dopiero w R4 , nawet jeśli się go zdobyło wcześniej.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Może nie pytam o questa, ale o legendarną broń już tak. Chwila czasu minie zanim zdobędę kolejne poziomy, więc chciałbym zapytać jak wygląda wzrost obrażeń/szans na błyskawicę w Szponie? Jest dokładnie jak w NK czy coś tu było zmieniane?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ta broń w opcjach działania nie byłą w żaden sposób modyfikowana w Przeznaczeniu i działa tak samo jak w G2 NK .
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości