Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Ten brak zgody i miłości bardzo boli.
Czemu ten świat jest taki straszny.
Odpowiedz
Już było to wyjaśniane.
"Modding to wojna" Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak przykro na to patrzeć. Szkoda, że nasz wielki Pan streamer boi się powiedzieć to wprost na naszym forum, a nie dopiero tam gdzieś za plecami gdy jest 10 widzów. No nic. Płakać raczej nie będziemy, tylko szkoda, że Majes poszedł tą drogą. Swoją drogą ciekawy jest fakt, że Majes od dłuższego czasu utknął na pułapie 30tys. subskrybcji. Jak widać ludzie szybko się na nim poznali.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(25.04.2018, 21:52:31)Lewkooo napisał(a): Płakać raczej nie będziemy, tylko szkoda, że Majes poszedł tą drogą.

„Sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać ciebie.”
I tego się trzymajmy kontrolując statystyki pobrań. A te - myślę, że spełniają nasze oczekiwania.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(25.04.2018, 20:10:31)Memorius napisał(a):
(25.04.2018, 20:07:55)XaroN napisał(a): "Co, co to znaczy nie życzą sobie, mnie to nie interesuje, nagrywam to nagrywam"
miło, że jeszcze ktoś to wychwycił
rzecz jasna czekamy na sensowną wypowiedź Simona :)

O co cho?
Odpowiedz
nakłaniałeś do łamania praw autorskich przy ograniczonym warunkowym dostępie do korzystania z cudzej własności intelektualnej za  zgodą autora/autorów
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ty zrobiłeś moda do Gothica i zgodziłeś się na warunki modkita z jego licencją. Nie możesz tam sobie zastrzec dodatkowych praw, bo to nie w Twojej gestii. Jeśli tak Cię to boli, że ktoś nagrywa z Twoich modów, to powinieneś po prostu zrobić grę i tyle Język
Odpowiedz
(26.04.2018, 18:38:21)Simon napisał(a): Ty zrobiłeś moda do Gothica i zgodziłeś się na warunki modkita z jego licencją. Nie możesz tam sobie zastrzec dodatkowych praw, bo to nie w Twojej gestii. Jeśli tak Cię to boli, że ktoś nagrywa z Twoich modów, to powinieneś po prostu zrobić grę i tyle
dobrze wiesz, że nie masz racji
nie właź w dupę Profesorowi Avallachowi tylko myśl samodzielnie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja już napisałem, jak chcesz, by ludzie nie nagrywali Twojej twórczości rób gry, a potem ścigaj YouTuberów w razie czego :D
Odpowiedz
Posłuchaj, dobry człowieku.
Ekipa DT nie ma nic przeciwko promowaniu modów autorstwa Teamu w formie prezentacji na YT, w takiej lub innej formie, nie naruszającej w naszej ocenie przepisów prawnych dotyczących ingerowania w ostateczny kształt stworzonej własności intelektualnej.
Jest to dla nas forma korzystnej reklamy.
Jeśli jednak istnieją przesłanki do tego, by uznać, że dokonane zostały ingerencje naruszające prawa autorskie określone prawem, to mamy prawo żądać zaniechania publikacji, przerwania emisji lub doprowadzenia dzieła objętego ochroną autorską do stanu pierwotnego przed ponowną emisją.
Chcesz się spierać, to spieraj się z YT jeśli wpłynie takie zgłoszenie do YT, że na ten przykład skipowałeś na let's play dialogi objęte ochroną w ramach praw autorskich.
W przypadku Majesa zażądaliśmy od niego zaniechania robienia na jego kanale dalszych części Sagi między innymi z tego właśnie powodu i jak widzisz zwróciliśmy się z tym po koleżeńsku do nie go, a nie do YT.
Chciałem ci zwrócić też uwagę, że od pewnego czasu YT poważnie odnosi się do tego typu zgłoszeń, z różnymi, nieraz dotkliwymi konsekwencjami dla osób tworzących coś na tej platformie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozumiem, że masz zamiar zatem mi zabronić dalszej publikacji rozgrywki z Waszych modów?
Odpowiedz
Czy to, co napisałem jest dla ciebie zbyt trudne do zrozumienia?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie, rozumiem doskonale, po prostu nie czaję czemu zaczynasz ze mną dyskusję na ten temat. Ja uważam, że nie masz racji, Ty że masz i nie dojdziemy do porozumienia, więc nie masz po co się tutaj kłócić o własność intelektualną DT, której nikt nie podważa, a ja w swoich streamach zwracam uwagę na pozytywne, jak i negatywne aspekty Waszego moda.
Odpowiedz
(26.04.2018, 19:07:51)Simon napisał(a): a ja w swoich streamach zwracam uwagę na pozytywne, jak i negatywne aspekty Waszego moda.
Nie wiem czy wiesz, że komentarz do dzieła przedstawionego w formie zgodnej z kształtem pierwotnym nie podlega uregulowaniom prawnym i jest dozwolony w ramach ogólnie przyjętej definicji wolności słowa i prawa do wyrażania własnych poglądów.
Chyba, że zawiera sformułowania naruszające inne normy prawne, niezależne od tych określonych w Prawie Autorskim.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wiem, to trochę podciąga się do prawa cytatu, ale tylko trochę Język Chodzi mi o to, że nie masz powodu, by niepokoić się o powielanie nieprawdziwych informacji na temat swojego moda, gdyż to co mogę, staram się w rzetelny i uczciwy sposób przedstawić, co, jak rozumiem, jest czymś, na czym Ci zależy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości