Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Wracając do Dziejów Khorinis - tak tam dokładnie tego nie śledzę, ale czy wiadomo coś na temat aspektu finansowego tego całego przedsięwzięcia?
Bo
1/ Avallach z miłości do graczy w Gothic, których ma w zimnej pogardzie za darmo nic nie zrobi
2/wmieszane jest w to wszystko Ministerstwo Kultury

kto zyskuje,a kto traci, a jeśli - to ile? popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:Tak biorąc rzeczy realnie, to poprawianie gry dla dzieci nie bardzo ma sens.
Znacznie bardziej ciekawym pomysłem byłoby zrobienie Przeznaczenia Coś Tam Coś Tam, gdzie gra zaczyna się na jakiejś małej wysepce, na Esmeraldzie wypakowanej tymi wszystkimi, których Bezimienny zabrał w podróż w ramach Przeznaczenia I Epilogu i wykorzystaniem zenów i tego co tam jest w Returningu po modyfikacjach, z dostawaniem się tam systemem teleporterów czy czegoś tam i fabułą łączącą te zeny w jedną spójną całość opartą na zupełnie nowym lore.

To by było dopiero coś! [Obrazek: 4ANDqNE.gif]
[url=http://i.imgur.com/4ANDqNE.gif][/url]napisał Memorius

Dla Was nie ma rzeczy niemożliwych, pod kątem fabularnym modyfikacja pewnie wgniatałaby w fotel tak jak Wasze dotychczasowe produkcje, ale prawdopodobnie pracy byłoby więcej niż przy Epilogu, Przebudzeniu i Korzeniach Zła razem wziętych.
Odpowiedz
Prawdopodobnie nie, bo przecież prawie wszystko poza zadaniami i dialogami zrobili już nasi radzieccy towarzysze.
Oczywiście w tym przypadku zbędne byłyby jakiekolwiek tłumaczenia tekstów dotychczasowych, bo zastąpione by były inną treścią fabularną.
Czy wyobrażacie sobie, jaki potencjał fabularny kryje w sobie Podziemne Miasto Orków ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W Returningu przeznaczeniem tego typu lokacji było umieszczenie na samych ich końcach potężnych bossów, do których drogi strzeżone były przez hordy pomniejszych przeciwników. Praktycznie zerowe uzasadnienie fabularne, żadnego przedstawienia historii danej lokacji, no po prostu bieda z nędzą. Szkoda tylko, że pomimo tego Ruscy i tak zdobyli rzeszę fanów swojego "dzieła", więc w sumie nie dziwię się, że zamierzają dalej trzymać się tej koncepcji.
Odpowiedz
Właśnie tę lukę by można inteligentnie zapełnić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wpadł mi pod rękę odcinek Przeznaczenia nagrywany na YT przez Simona - pomijam tam komentarze i rozmowy na temat ekipy - w tym błędne interpretacje o forum i inne... ale chciałem się odnieść tylko do słów byłego naszego członka ekipy - Majesa.
Stwierdził on, że nasze modyfikacje, począwszy od Przeznaczenia - są 'masakra'. I dobrze, skoro mu się nie podobają to może sobie tak twierdzić i tym samym nie grać. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - kiedy zaczynał swoją przygodę na YT, kiedy potrzebna mu była trampolina i trochę rozgłosu mówił:


(03.10.2016, 15:15:25)Majes napisał(a): Właśnie ukończyłem swoje Przeznaczenie ;)  ,  Kilka zdjęć  :
http://imgur.com/a/tK9Zb

Całość ukończyłem w 101h ,  wiadomo że było by dłużej gdybym nie znał gry ;)
Przeszedłem tym razem  po stronie   Mrocznego Zakonu jako  Mroczny Wojownik.
Najbardziej podobało mi się przywołanie  wielkiego Mistrza i całościowo dosyć fajna i tajemnicza gildia.
Wszystkie zawiłości tajemnice co przez całą grę trzymało mnie strasznie a pod koniec wszystko się zaczęło wyjaśniać.
Każdemu polecam przejść grę po stronie  Mrocznego Zakonu  bardzo ciekawe zadanka na pewno się nie zawiedziecie  Polecam _/

Pozostaje czekać na Epilog ;)

(28.07.2016, 18:12:01)Majes napisał(a): Początkowe wrażenia super :>   Zapraszam do oglądania :D
https://www.youtube.com/watch?v=lrxgQ40KNNE
Na więcej komentarza nawet nie warto sobie niszczyć klawiatury.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie jest ta wypowiedź Majesa, w której mówił, że wasze mody są masakrą?
Odpowiedz
znajdź live Simona - część8 Przeznaczenia i poczytaj czat

Cytat:Majes: Nie no bana nie mam , ale pisali żebym nie nagrywał i tyle , szczerze to uważają się że ich mody są majstersztykiem że lepsze do returna etc ale moim zdanie masakra ;/
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Aaa, na czacie. Ja w komentarzach szukałem. Dobra, zaraz znajdę.
Odpowiedz
Tak, dowody świadczą przeciwko niemu.
Wyhodowaliśmy gada na naszej piersi, ale Sprawiedliwość musi zostać przywrócona.
Uważam ze jutuberska tworczość Majesa, podobnie jak on sam, musi został obłożona anatemą.
Albowiem pismo mówi "Wybaczaj wrogowi, ale nigdy fałszywemu przyjacielowi". :))
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra, znalazłem. No cóż, strasznie na niego najeżdżaliście jak nagrywał, teraz się mści, takie tam standardowe zachowania. Choć fakt faktem, że zaczynał swoją przygodę z Przeznaczeniem i średnią ilością wyświetleń 200 pod każdym filmikiem, więc faktycznie trochę takie niewdzięczne zachowanie.
Odpowiedz
Przy okazji.
Jest tam też co nie co , a nawet więcej, na mój temat, ale to dobrze.
Taka jest cena sławy, a wielu musi płacić za to , by mówiono o nich nawet źle.
Ci, którzy mówią o mnie źle, w zasadzie nie są w stanie zaistnieć w inny sposób, poza krótką wzmianką w lokalnej kronice wypadków, którym, mam nadzieję, ulegną już w niedalekiej przyszłości. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak, zabawne dyskusje, świetne miejsce do plotuniek i ploteczek.
Interesujący cytat Simona apropos nagrywania modów DT
"Co, co to znaczy nie życzą sobie, mnie to nie interesuje, nagrywam to nagrywam"
Odpowiedz
(25.04.2018, 20:07:55)XaroN napisał(a): "Co, co to znaczy nie życzą sobie, mnie to nie interesuje, nagrywam to nagrywam"
miło, że jeszcze ktoś to wychwycił
rzecz jasna czekamy na sensowną wypowiedź Simona :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(25.04.2018, 19:24:52)Tituf napisał(a): Wpadł mi pod rękę odcinek Przeznaczenia nagrywany na YT przez Simona - pomijam tam komentarze i rozmowy na temat ekipy - w tym błędne interpretacje o forum i inne... ale chciałem się odnieść tylko do słów byłego naszego członka ekipy - Majesa.
Stwierdził on, że nasze modyfikacje, począwszy od Przeznaczenia - są 'masakra'. I dobrze, skoro mu się nie podobają to może sobie tak twierdzić i tym samym nie grać. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - kiedy zaczynał swoją przygodę na YT, kiedy potrzebna mu była trampolina i trochę rozgłosu mówił:


(03.10.2016, 15:15:25)Majes napisał(a): Właśnie ukończyłem swoje Przeznaczenie ;)  ,  Kilka zdjęć  :
http://imgur.com/a/tK9Zb

Całość ukończyłem w 101h ,  wiadomo że było by dłużej gdybym nie znał gry ;)
Przeszedłem tym razem  po stronie   Mrocznego Zakonu jako  Mroczny Wojownik.
Najbardziej podobało mi się przywołanie  wielkiego Mistrza i całościowo dosyć fajna i tajemnicza gildia.
Wszystkie zawiłości tajemnice co przez całą grę trzymało mnie strasznie a pod koniec wszystko się zaczęło wyjaśniać.
Każdemu polecam przejść grę po stronie  Mrocznego Zakonu  bardzo ciekawe zadanka na pewno się nie zawiedziecie  Polecam _/

Pozostaje czekać na Epilog ;)

(28.07.2016, 18:12:01)Majes napisał(a): Początkowe wrażenia super :>   Zapraszam do oglądania :D
https://www.youtube.com/watch?v=lrxgQ40KNNE
Na więcej komentarza nawet nie warto sobie niszczyć klawiatury.

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
Widzę, że w końcu wytropiliście to o czym pisałem już dawno dawno temu o "obrzydzaniu Waszych modów na " letsplayach".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości