Nowicjusz Wody/Mag Wody
#76
Jako że zostałem już Magiem Wody mam pytanie. Mianowicie jakich polecacie nauczyć się tworzenia run?
Odpowiedz
#77
Wszystkich, bo PN raczej nie powinno na to zabraknąć.
Jednak chodzą słuchy że Przyzwanie Stada to hit numer 1 :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#78
Bryła lodu plus Przyzwanie Stada to totalny over kill. Nie grałem Magiem Wody ale nawet przy pomocy zwojów można siać tą kombinacją spustoszenie.
Odpowiedz
#79
Ktoś podpowie gdzie szukać 2 tabliczki do zadania "Historia Jarkendaru"? :)
Odpowiedz
#80
A gdzie już szukałeś?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#81
Na bagnie i w kanionie
Odpowiedz
#82
Czyli szukałeś niedokładnie. Bo Druga Tabliczka jest na trasie Obóz na bagnie - Świątynia na bagnie. Tam jest sporo ruin...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#83
Dzięki, więc nie pozostaje nic innego jak poszukać w tamtym rejonie...:)
Odpowiedz
#84
(31.12.2018, 00:53:31)AmphiaPl napisał(a): - Gdzie szukać innych artefaktów Boga Równowagi? (W kanionie na przykład udało mi się znaleźć laskę Adanosa)
Zostałaś wodniaczką? :) Skoro tak, to zadanie o artefaktach Adanosa nie dotyczy artefaktów dosłownie... Wystarczy, że oddasz magowi pewną tabliczkę, która pojawia się blisko pewnej budowli.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#85
"Wystarczy, że oddasz magowi pewną tabliczkę, która pojawia się blisko pewnej budowli."

Skarbie, na litość Adanosa, pomóż proszę. Widocznie szukałam niedokładnie ale przeszukałam sporo w Jarku i nie znalazłam nic. Nawet rozkopuję skrytki Grega. I zamiast tabliczki znajduję urny
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
#86
(31.12.2018, 18:24:03)AmphiaPl napisał(a): Skarbie, na litość Adanosa
^0^ Język

poszukaj przy domu kapłanów (z pełzaczami)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#87
Chodzę po moim starym domu (biedny obóz Bractwa, pełen orków) i szukam wszystkie możliwe kufry. Gdzie leży łańcuch błyskawic? Dodam że kufer Kaloma jest zamknięty na klucz
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
#88
Otwórz świątynię...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#89
Czołem!

Mam malutki problem. Zebrałem jak dotąd sześć kamiennych tabliczek, ale nie potrafię odszukać Kamienna Tabliczka VII. Możliwe, że mogłem ją gdzies przeoczyc. Mógłbym prosić o wskazówke, gdzie powinienem jej szukać?
Odpowiedz
#90
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości