Zadania poboczne w Khorinis
Przeglądałem dziennik i przypomniało mi się że jest lub powinno być zadanie "Zakazane Pastwisko" od Balthasara i nie wiem czy coś skopałem że nie dostałem tego zadania czy porostu zostało usunięte?
Odpowiedz
zadanie to zaistnieje tylko jeśli mieliśmy dialog "Masz jakieś kłopoty z sąsiadami?", mamy gildię Najemnik oraz wszystkie owce Bathasara żyją
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
"Mąż Gritty" będzie ktoś tak miły i powie jak to zadanie rozpocząć? Podejrzewam że trzeba wysłuchać całej historii Gritty z zadania od Mattea ale wolałbym otrzymać sprawdzona informacje.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ta, trzeba kliknąć opcje dialogową "kontynuuj" 4-5 razy i gdy skonczysz z nią rozmawiać pojawi się dialog
Odpowiedz
musi zaistniec
...chce odebrać mi resztki moich oszczędności. Proszę, zlituj się nad nieszczęsną kobietą. Gdyby mój mąż nadal żył, ta gnida nigdy by się na to nie odważyła... Och, mój biedny mąż...
by ruszyć to zadanie dalej trzeba pogadać najpierw ze Skipem w Khorinis
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jeśli ktoś jest bardzo ciekawy kim jest mąż Gritty, a nie wyszedł mu ten quest to:

Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Brat Pepe , gdzie tu zacząć jakieś poszikiwania ?
Odpowiedz
W gęstym lesie na wschodzie.
Odpowiedz
Jeśli już bardziej na zachodzie był , ale punkt za gęsty las
Odpowiedz
Do którego rozdziału można oddawać kamienne tablice Vatrasowi?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
do momentu jak się nie wypłynie na Irdorath
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ciekawe.. A do którego rozdziału można je wziąć? W poprzedniej rozgrywce w 4 juz chyba nie mogłem a zapomniałem je wziąć wcześniej i mnie ominęło.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Jest ich ściśle określona skryptowo liczba i ich nie przybywa w świecie w kolejnych rozdziałach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ale nie chodzi mi o to.Do którego rozdziału można wziąć to zadanie? W poprzedniej juz w 4R nie mogłem a wcześniej zapomniałem zagadać z Vatrasem o tym zadaniu.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Nie ma takiego zadania.
Vatras po prostu zbiera tabliczki za manę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości