Zadania poboczne w Khorinis
Cześć. Mam problem. Dwa dni temu grajac w moda przeznaczenie dostalem questa od maletha odnosnie bandytow kolo farmy lobarta i wiezy xardasa. Przeszukalem cala okolice i nie znalazłem żadnych bandytow w poblizu. Moge prosic o podpowiedź dot. Miejsca pobytu tychże bandytów?
Odpowiedz
Bandytów zabiłeś z Cavalornem, ale na początku gry spotkałeś jeszcze kogoś - stoi niedaleko Gora...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jakies porady co do eliksiru milosci? Do kogo powinienem zagadac?
Odpowiedz
Może do alchemika? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Byłem u ignaza i constantino. Brak opcju
Odpowiedz
W takim razie nie bardzo rozumiem skąd w ogóle wiesz o tym eliksirze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Juz ci mowie - dostalem od mirelli zadanie. Mialem przyniesc jej miksture od ignaza. Przynioslem , a ona wypila i spojrzala sie na mnie. Potem mowi ciagle ze mnie kocha i paru npc zaczepilo mnie z tym ze tworzyny "ładną" parę. Przetrząsnąlem całe miasto i nie moge nic zrobic by ta baba sie odczepila.
Odpowiedz
No to nie chodzi o Eliksir Miłości tylko o antitodum na niego.
Trzeba po prostu porozmawiać z odpowiednią ilością osób w porcie.
To zadanie było w tym temacie wielokrotnie opisywane.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co do misji Ostatnia Krucjata jakas podpowiedz co zrobic po rozmowie alwina i iglerio ? przeszukalem cale doline przodkow i nic :/
Odpowiedz
To zacznij teraz Khorinis przeszukiwać i osoby związane z Kultem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(06.11.2017, 14:57:17)Tituf napisał(a): To zacznij teraz Khorinis przeszukiwać i osoby związane z Kultem.

gadalem z alwinem i i iglerio i nie mam pomyslu kogo jeszce mozna spytac
Odpowiedz
Na straganie w dzień targowy...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam problem. Spotkałem Donato w mieście, przechodził w miejscu gdzie jest wieża koło Constantina, w kierunku Vatrasa, gdzieś w godzinie popołudniowej. Dał mi jeszcze questa z Zurisem, poszedłem go od razu wykonać a Donato nigdzie nie ma. No to przeleciałem całe miasto z potką szybkości i dalej go nie widzę. Gdzie on ma jakieś swoje miejsca, w których przebywa? :<
Odpowiedz
Nie ma go u Coragona?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Niestety nie ma. U Coragona rano-popołudniu nie ma nikogo, patrzałem na placu handlowym, tam gdzie jest Herold, w dzielnicy portowej, w pobliżu czeladników, u Vatrasa... może prześpię się do wieczora/północy i poszukam w karczmach, burdelu itd.

Nie widzę opcji edycji postów, więc wrzucam niżej.
Wrzuciłem https://ufile.io/7rmy1 tutaj mój save z chwili obecnej. Nie mam pojęcia gdzie gość wyparował.

Znalazłem nicponia. Chwilę po godzinie 7 stoi przed sklepem Bospera, nie wiem gdzie znika później. W godzinach popołudniowych i wieczornych po prostu go nie ma. Może się to komuś przyda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości